Stworzone dla Ambitnych Firm - Laptopy HP ProBook oraz EliteBook teraz do 500zł taniej!
Stworzone dla Ambitnych Firm - Laptopy HP ProBook oraz EliteBook teraz do 500zł taniej! Sprawdź
close Kontakt
Kategorie
Filtry

Znaleziono produktów:: 2
Cena
-
Rodzina procesora
Przekątna matrycy
-
[2]
Standard matrycy
[2]
Powłoka matrycy
[2]
Technologia ekranu
IPS
[2]
Zainstalowana pojemność pamięci RAM
[2]
Pojemność dysku
[2]
Seria karty dedykowanej
Model karty dedykowanej
Podświetlenie klawiatury
Tak
[1]
Wersja systemu operacyjnego
[2]
Gwarancja
Waga produktu
-
Producent
[2]
Rodzina produktu
[2]
Seria produktu
Model produktu
Klasa produktu
[2]
Przeznaczenie
[2]
Producent procesora
[1]
[1]
Model procesora
Liczba rdzeni procesora
[1]
[1]
Liczba rdzeni performance
[1]
Liczba rdzeni efficient
[1]
Taktowanie rdzeni procesora
[1]
Taktowanie trybu turbo procesora
[1]
Pamięć cache procesora
[1]
[1]
Rozdzielczość matrycy
Jasność matrycy
[2]
Kontrast
[2]
Pokrycie palety barw
[2]
Częstotliwość odświeżania matrycy
[2]
Ilość slotów pamięci RAM
2
[2]
Ilość wolnych slotów pamięci RAM
0
[2]
Możliwość rozbudowy pamięci RAM do
[2]
Częstotliwość pamięci RAM
[1]
[1]
Technologia wykonania pamięci RAM
Ilość zainstalowanych dysków
[2]
Typ dysku
SSD
[2]
Pojemność dysku podstawowego
[2]
Interfejs dysku
Wolne sloty
Producent karty zintegrowanej
[1]
[1]
Model karty zintegrowanej
Producent karty dedykowanej
[2]
Pamięć karty dedykowanej
[2]
Technologia pamięci karty dedykowanej
[2]
TGP dedykowanej karty graficznej
[2]
Karta sieciowa przewodowa
Typ bezprzewodowej karty sieciowej
Bluetooth
5.1
[2]
HDMI
USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps)
[2]
USB 3.2 Gen 2 typ C (10 Gbps)
Thunderbolt
RJ-45 [LAN]
[2]
Wyjście słuchawkowe
[2]
Wejście mikrofonu
[2]
Karta dźwiękowa
[2]
Ilość głośników
2
[2]
Moc głośników
2 W
[2]
Kamera
[2]
Przesłona kamery
Tak
[2]
Wbudowany mikrofon
Tak
[2]
Układ klawiatury
Panel numeryczny klawiatury
Tak
[2]
Typ urządzenia wskazującego
[2]
Technologia wykonania baterii
Pojemność baterii
[2]
Szyfrowanie TPM
Tak
[2]
Typ gwarancji
Rodzaj gwarancji
Czas trwania gwarancji
Materiał wykonania obudowy
Kolor obudowy
[2]
Kolor pokrywy
[2]
Kolor klawiatury
[1]
[1]
Kolor ramki matrycy
[2]
Sortuj
z 1
Pokaż

Laptopy Lenovo – innowacyjne i wydajne komputery dla każdego

Lenovo to chiński producent sprzętu komputerowego, powstały w 1984 roku. Początkowo działalność firmy polegała głównie na redystrybucji towarów pochodzących od innych przedsiębiorstw. Jednak z biegiem czasu zaczęła ona wytwarzanie własnego sprzętu komputerowego, wśród których znajdował się między innymi Legend PC. Dzisiaj firmę Lenovo uznaje się za jednego z największych producentów elektroniki oraz lidera w dziedzinie innowacyjności. Ich produkty mają wielu zwolenników na całym świecie.

Laptopy Lenovo to jedna z wielu gałęzi działalności przedsiębiorstwa. Posiadają oni bardzo szeroką ofertę przeznaczoną zarówno dla biznesu, jak i do użytku prywatnego. Druga z tych kategorii zawiera także sprzęt przeznaczonych dla graczy. W każdym przypadku można jednak liczyć na łatwość w odnalezieniu modelu spełniającego zróżnicowane wymagania wielu osób.

Odkryj doskonałe narzędzia do osiągania profesjonalnych celów

Serie laptopów biznesowych Lenovo wyposażono w wiele funkcji sprawdzających się szczególnie w pracy biurowej. Szereg opcjonalnych zabezpieczeń zadba o ochronę zgromadzonych informacji. Wydajne i energooszczędne podzespoły pozwalają na wielogodzinną pracę na baterii. Wymiary i waga tych przenośnych komputerów umożliwiają łatwy transport w razie potrzeby. Warto również wspomnieć o designie urządzeń. Laptopy biznesowe marki Lenovo projektowane są tak, aby stanowiły integralną część profesjonalnego stylu użytkownika. Wszystkie te czynniki sprawiają, że korzystanie z notebooków Lenovo będzie łatwe i przyjemne. Serie laptopów przeznaczone do biznesu to m.in. Lenovo V, Lenovo ThinkBook, czy też Lenovo ThinkPad.

Wszechstronne narzędzia do pracy, rozrywki i nauki

Lenovo w swojej ofercie posiada również serie laptopów uniwersalnych. Jest to sprzęt, który dobrze sprawdzi się w wykorzystaniu domowym. Rozrywka w postaci przeglądania internetu, czy oglądania filmów nie stanowi dla tych notebooków wyzwania. Ta kategoria komputerów przenośnych sprawdzi się również bardzo dobrze do celów edukacyjnych. Dzięki obsłudze pakietu programów Microsoft Office, opcjonalnej kamerze internetowej oraz wbudowanemu mikrofonowi, Twoje dziecko bez obaw będzie mogło wypełniać szkolne obowiązki i uczestniczyć w zajęciach online. Serie komputerów uniwersalnych spod szyldu Lenovo to m.in. Lenovo IdeaPad lub Lenovo Yoga.

Przemierzaj wirtualne światy w najlepszym stylu

Odpowiedzią na potrzeby graczy są takie serie jak Lenovo Legion lub IdeaPad Gaming. Te komputery wykorzystują podzespoły gwarantujące dobrą wydajność w grach komputerowych. Łatwo wśród nich znaleźć modele wyposażone w najnowszą generację procesorów, czy też dedykowaną kartę graficzną. Takie zestawienie pozwoli cieszyć się stale płynnymi i szczegółowymi animacjami, które wyświetlone zostaną na wysokiej jakości ekranach. Oferują one również inne istotne elementy, takie jak podświetlane klawiatury oraz zaawansowane chłodzenie CPU i GPU. Pomagają one kolejno w korzystaniu z komputera wieczorami oraz dbają o utrzymanie akceptowalnych temperatur w trakcie intensywnych sesji gier.

Najlepsze laptopy Lenovo - maj 2023

1. Laptop Lenovo Legion Pro 7 Gen 8 16IRX8H 82WQ000TPB

Laptop Lenovo Legion Pro 7 Gen 8 16IRX8H o kodzie producenta 82WQ000TPB jest produktem o przeznaczeniu gamingowym. Wyposażono go w procesor Intel® Core™ i9-13900HX, pamięć RAM o pojemności 32 GB oraz dysk 1000 GB SSD. Matowa, 16" matryca WQXGA pozwala na wyświetlenie obrazu o maksymalnej rozdzielczości 2560 x 1600 pikseli. Zastosowane układy graficzne – Zintegrowany: Intel® UHD Graphics, Dedykowany: GeForce RTX 4080 12 GB GDDR6. Łączność bezprzewodową zapewnia karta pracująca w standardzie WiFi 6E (802.11 ax). Czarny kolor pokrywy oraz obudowy laptopa to dominująca barwa w jego designie, a waga notebooka to około 2,80 kg. Materiały wykorzystane do konstrukcji jego obudowy to aluminium i tworzywa sztuczne. Produkt objęty jest gwarancją Premium Care (Naprawa u klienta) producenta, a okres obowiązywania to 24 miesiące. System operacyjny: Windows 11 Home.

2. Laptop Lenovo Legion 5 Pro 16IAH7H 82RF00QEPB

Laptop Lenovo Legion 5 Pro 16IAH7H o kodzie producenta 82RF00QEPB jest produktem o przeznaczeniu gamingowym. Wyposażono go w procesor Intel® Core™ i9-12900H, pamięć RAM o pojemności 16 GB oraz dysk 1000 GB SSD. Matowa, 16" matryca WQXGA pozwala na wyświetlenie obrazu o maksymalnej rozdzielczości 2560 x 1600 pikseli. Zastosowane układy graficzne – Zintegrowany: Intel® Iris Xe Graphics, Dedykowany: GeForce RTX 3070 8 GB GDDR6. Łączność bezprzewodową zapewnia karta pracująca w standardzie WiFi 6E (802.11 ax). Szary kolor pokrywy oraz obudowy laptopa to dominująca barwa w jego designie, a waga notebooka to około 2,50 kg. Materiały wykorzystane do konstrukcji jego obudowy to aluminium i tworzywa sztuczne. Produkt objęty jest gwarancją Carry-In/Door-To-Door (Naprawa w serwisie) producenta, a okres obowiązywania to 24 miesiące. System operacyjny: Windows 11 Home.

3. Laptop Lenovo Legion 5 Pro 16ITH6H 82JD0090PB

Laptop Lenovo Legion 5 Pro 16ITH6H o kodzie producenta 82JD0090PB jest produktem o przeznaczeniu gamingowym. Wyposażono go w procesor Intel® Core™ i7-11800H, pamięć RAM o pojemności 16 GB oraz dysk 1000 GB SSD. Matowa, 16" matryca WQXGA pozwala na wyświetlenie obrazu o maksymalnej rozdzielczości 2560 x 1600 pikseli. Zastosowane układy graficzne – Zintegrowany: Intel® UHD Graphics, Dedykowany: GeForce RTX 3070 8 GB GDDR6. Łączność bezprzewodową zapewnia karta pracująca w standardzie WiFi 6 (802.11 ax). Szary kolor pokrywy oraz obudowy laptopa to dominująca barwa w jego designie, a waga notebooka to około 2,30 kg. Materiały wykorzystane do konstrukcji jego obudowy to aluminium i tworzywa sztuczne. Produkt objęty jest gwarancją Premium Care (Naprawa u klienta) producenta, a okres obowiązywania to 24 miesiące. System operacyjny: Windows 11 Home.

Sortuj