close Kontakt

Metody płatności

Przelew tradycyjny

Po złożeniu zamówienia otrzymasz numer konta oraz niezbędne dane do wykonania przelewu. W tytule przelewu prosimy o podanie numeru Twojego zamówienia. Realizację zamówienia rozpoczniemy natychmiast po zaksięgowaniu wpłaty.

Szybki przelew - Bezpieczne płatności online

Płatności online obsługiwane są spółkę Blue Media S.A. z siedzibą w Sopocie, adres: 81-718 Sopot, ul. Powstańców Warszawy 6, zarejestrowaną w Sądzie Rejonowym Gdańsk-Północ w Gdańsku, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, nr KRS 0000320590, NIP: 585-13-51-185, REGON: 191781561, nadzorowaną przez Komisję Nadzoru Finansowego i wpisaną do rejestru krajowych instytucji płatniczych pod numerem IP17/2013.

Blue Media Dostępne Banki

Karta płatnicza przez Internet

Przyjmujemy płatności kartami płatniczymi Visa, Visa Electron, MasterCard i Maestro oraz za pomocą portfeli elektronicznych Google Pay i Apple Pay. Obsługa realizowana jest przez system płatności Online Blue Media, który posiada certyfikat PCI DSS lvl 1, który zapewnia bezpieczeństwo płatności kartowych.

BLIK

BLIK to metoda płatności, która umożliwia klientom dokonanie płatności, bezgotówkowo, za pomocą smartfona, a konkretnie za pomocą aplikacji mobilnej banku. Transakcja jest realizowana za pomocą generowanego w aplikacji mobilnej banku 6-cyfrowego kodu podawanego po przekierowaniu na stronę bramki. Potwierdzenie płatności następuje w tej samej chwili, w której klient potwierdzi transakcję w aplikacji mobilnej banku. Płatność realizowana za pośrednictwem Blue Media S.A.

Gotówką przy odbiorze

Metoda dostępna jest przy wyborze sposobu dostawy - Kurier, płacąc odliczoną gotówką kurierowi przy odbiorze paczki. Opcja za pobraniem możliwa jest dla zamówień do 15 000zł.

PAY Smartney - Kup teraz, zapłać później

"Kup teraz, zapłać później" to nowoczesna forma płatności, która pozwala klientowi kupić towar w dowolnym momencie, a zapłacić bez żadnych kosztów w terminie do 30 dni lub rozłożyć spłatę na wygodne raty. Pay Smartney jest metodą płatności dostępną w naszym sklepie w ramach bramki płatności Blue Media. Pożyczki udziela partner – firma Smartney – instytucja pożyczkowa wpisana do rejestru prowadzonego przez KNF.
Dowiedz się więcej >

Leasing online

Niezależnie od tego, jakiego zakupu potrzebujesz do swojej firmy, sfinansujemy go leasingiem operacyjnym, pożyczką leasingową lub odroczoną płatnością poprzez naszego Partnera - LeaseLink. Finansujemy dowolne przedmioty o wartości 1 000 – 50 000 zł netto. Kliknij w opcję Leasing przy produkcie produktu i dopasuj ofertę do siebie.
Dowiedz się więcej >

Raty

Zakupy na raty realizowane są przez Santander Consumer Bank S.A.
Kalkulator ratalny, w którym możesz obliczyć wysokość rat dostępny jest przy produkcie.

Korzyści dla kupującego:

Minimum formalności.
Kredyt ratalny od 100 zł do kwoty 50 000 zł.
Okres kredytowania od 6 miesięcy do 60 miesięcy
Okres kredytowania dla rat z oprocentowaniem 0% od 2 miesięcy do 10 miesięcy
Ekspresowa informacja o przyznaniu wniosku.
Średni czas pozytywnej decyzji w 15 min!
Procedura online bez podpisywania dokumentów. Bezpiecznie i wygodnie.
Brak opłaty przygotowawczej.
Atrakcyjne warunki – pożyczka 0,7%/m-c bez ubezpieczenia.