close Kontakt

Sposoby dostawy

Przesyłka kurierska

Przesyłki realizujemy za pomocą firm kurierskich: UPS, FedEx, DHL. Wszystkie paczki są bezpiecznie zapakowane i ubezpieczone na czas transportu. Koszt dostawy uzależniony jest od kwoty zakupów i wynosi odpowiednio:

0 zł - dla zamówień powyżej kwoty 999zł
9 zł - dla zamówień do kwoty 999zł
19 zł - dla zamówień do kwoty 99zł

Paczkomaty InPost

Paczkomat InPost to system skrytek pocztowych, służący do odbierania paczek 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu - wygodnie, po drodze, w dogodnym dla Ciebie czasie. Paczkomaty zwykle zlokalizowane są w łatwo dostępnych miejscach: przy sklepach i stacjach benzynowych. Wszystkie paczki są bezpiecznie zapakowane i ubezpieczone na czas dostawy do paczkomatu. Odbiór w paczkomatach jest możliwy dla produktów, które posiadają odpowiednie gabaryty (wtedy taką opcję zobaczysz przy wyborze dostawy) , a wartość zamówienia nie przekracza 20000zł. Koszt dostawy do paczkomatu InPost uzależniony jest od kwoty zakupów i wynosi odpowiednio:

0 zł - dla zamówień powyżej kwoty 999zł
9 zł - dla zamówień do kwoty 999zł
19 zł - dla zamówień do kwoty 99zł

Czas realizacji

Produkty oznaczone:
DOSTĘPNY - produkty na magazynie, wysyłka 1-2 dni roboczych
NA ZAMÓWIENIE - wysyłka w określoną przy produkcie ilość dni
PRZEDSPRZEDAŻ - wysyłka od daty podanej przy produkcie, z reguły dotyczy nowych produktów w ofercie
NIEDOSTĘPNY - produkt na chwilę obecną niedostępny lub wycofany ze sprzedaży, prosimy pytać o dostępność klikając w sekcji "Centrum Pomocy - Zapytaj Eksperta" umieszczonej w karcie produktu