Sprawdź inne produkty w kategorii Urządzenia sieciowe
Urządzenia sieciowe Produkt | |
| Producent | TP-Link |
| Model produktu | Deco M3(2-Pack) |
Parametry | |
| Typ urządzenia | Access Point |
| Standardy IP | IP v4, IP v6 |
| Obsługiwane standardy WiFi | IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| Obsługiwane częstotliwości WiFi | 5 GHz, 2,4 GHz |
| Obsługiwane szyfrowanie | WPA, WPA2 |
| Porty | 2x RJ-45 |
| Firewall | Zapora sieciowa SPI |
| Możliwości zarządzania | Kontrola dostępu, L2TP, PPPoE, PPTP, Rezerwacja adresów, UPnP |
Gwarancja | |
| Typ gwarancji | Producenta |
| Czas trwania gwarancji | 36 miesięcy |
Właściwości fizyczne | |
| Dodatkowe informacje | Wymiary (S×G×W): Router: 90,7 × 90,7 × 190 mm Wzmacniacz sygnału: 69 × 35 × 124 mm |
Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami | |
| Dane producenta | TP-LINK POLSKA Sp. z.o.o.; Ożarowska 40/42, 05-850 Duchnice; [email protected] |
| Osoba odpowiedzialna za produkt | TP-LINK POLSKA Sp. z.o.o.; Ożarowska 40/42, 05-850 Duchnice; [email protected] |