Adapter UNITEK USB-C - DisplayPort V1415A
ID Produktu:
99873
99873
112,00 zł
netto: 91,06 zł
Produkt dostępny Dowiedz się więcej
Dostawa 9,00 zł Dowiedz się więcej
Raty w Santander od 2,65 zł Pierwsza rata za 5 miesięcy - oblicz
Specyfikacja techniczna UNITEK V1415A
Produkt | |
| Producent | UNITEK |
| Model produktu | V1415A |
| Złącze adaptera | USB-C |
| Port(y) adaptera | DisplayPort |
| Długość przewodu | 0,15 m |
| Typ gwarancji | Producenta |
| Czas trwania gwarancji | 24 miesiące |
| Kolor produktu | Czarny, Srebrny |
| Wysokość (mm) | 23 |
| Szerokość (mm) | 64 |
| Głębokość (mm) | 12 |
| Dodatkowe informacje | Obsługiwane rozdzielczości do 4K@144Hz lub 8K@60Hz. |
| EAN / GTIN-13 | 4894160048073 |
Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami | |
| Dane producenta | Konsorcjum FEN Sp.z o.o.; ul.Czarnkowska 13, 60-415 Poznań; [email protected] |
| Osoba odpowiedzialna za produkt | Konsorcjum FEN Sp.z o.o.; ul.Czarnkowska 13, 60-415 Poznań; [email protected] |