Drukarka atramentowa kolorowa Epson EcoTank L11050 - C11CK39402
Profit + dla Firm Sprawdź wszystkie korzyści
Centrum pomocy Pobierz
PDF
ID Produktu:
108789
108789
2 471,00 zł
netto: 2 008,94 zł
Produkt dostępny Dowiedz się więcej
Darmowa dostawa Dowiedz się więcej
Raty w Santander od 58,48 zł Pierwsza rata za 5 miesięcy - oblicz
Leasing Oblicz ratę
Autoryzowany Partner EPSON Dlaczego warto kupować u Autoryzowanego Partnera
Specyfikacja techniczna Epson EcoTank L11050
Produkt | |
| Producent | Epson |
| Klasa produktu | Drukarka |
| Rodzina produktu | EcoTank |
| Model produktu | EcoTank L11050 |
| EAN / GTIN-13 | 8715946703039 |
| Przeznaczenie | Biznes |
Drukowanie | |
| Metoda uzyskiwania wydruku | atramentowa kolorowa |
| Maks. prędkość drukowania mono | 30 str/min |
| Maks. prędkość drukowania kolor | 20 str/min |
| Maks. rozdzielczość drukowania mono | 4800 x 1200 dpi |
| Maks. rozdzielczość drukowania kolor | 4800 x 1200 dpi |
| Czas pierwszego wydruku czarno-białego | 8 sek |
| Czas pierwszego wydruku w kolorze | 12 sek |
| Sterowniki drukarki / emulacje | ESC/P-R |
Nośniki | |
| Typ obsługiwanych nośników | koperty, papier zwykły |
| Rozmiary obsługiwanych nośników | A3 (297 x 420 mm), A4 (210 x 297 mm), A5 (148 x 210 mm), A6 (105 x 148 mm), ANSI A (Letter) (216 x 279 mm), B4 (250 x 353 mm), B5 (176 x 250 mm), B6 (125 x 176 mm), Legal (216 x 356 mm) |
| Minimalna gramatura nośnika | 64 g/m2 |
| Maks. gramatura nośnika | 300 g/m2 |
| Rozmiar obsługiwanych kopert | International C4 (229 x 324 mm), International C6 (114 x 162 mm), Międzynarodowy DL (110 x 220 mm), US No 10 (104, 7 x 241, 3 mm) |
| Pojemność zastosowanych podajników | Podajnik główny - 100 arkuszy, Taca odbiorcza - 100 arkuszy |
Komunikacja | |
| Porty komunikacji | USB typ B, WiFi |
| Protokoły bezpieczeństwa i własności | WEP, Wi-Fi Direct, WPA-PSK, WPA2-PSK, WPA3-SAE |
Gwarancja | |
| Typ gwarancji | Producenta |
| Czas trwania gwarancji | 12 miesięcy |
| Rodzaj gwarancji | Carry-In/Door-To-Door (Naprawa w serwisie) |
| Szczegółowe warunki gwarancji | Pobierz |
Właściwości fizyczne | |
| Kolor obudowy | Czarny |
| Kolor pokrywy | Czarny |
| Materiał wykonania obudowy | Tworzywa sztuczne |
| Waga produktu | 6,40 kg |
| Wysokość (mm) | 165 |
| Szerokość (mm) | 498 |
| Głębokość (mm) | 358 |
Dodatkowe informacje | |
| Obsługiwane materiały eksploatacyjne | C13T00S14A, C13T00S24A, C13T00S34A, C13T00S44A, C13T04D100, C12C937771 |
| Obsługiwane platformy systemowe | Mac OS, Windows 10, Windows 7, Windows 8, Windows Server 2003, Windows Server 2008, Windows Server 2012 , Windows Server 2016, Windows Vista, Windows XP, Windows 11 |
| Wyposażenie | 4 oddzielne butelki (65 ml) z atramentem (czarny, cyjan, żółty, magenta) oraz 1 dodatkowa butelka z czarnym atramentem |
Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami | |
| Dane producenta | Seiko Epson Corporation; 3-3-5, Owa, Suwa-shi, Nagano 392-8502, Japan; [email protected] |
| Osoba odpowiedzialna za produkt | Epson Europe B.V.; Atlas Arena, Asia Building, Hoogoorddreef 5 - 1101BA Amsterdam, Netherlands; [email protected] |