Drukarka Epson WorkForce Pro WF-M5298DW - C11CG08401
71280
Omówienie Epson WorkForce Pro WF-M5298DW
Odkryj Epson WF-M5298DW
Energooszczędna drukarka idealna do biur
Epson WorkForce Pro WF-M5298DW to szybka i energooszczędna drukarka doskonała dla małych grup roboczych z dużą ilością wydruków. Sprawdza się idealnie w większych organizacjach, gdzie wymagane jest niezawodne rozwiązanie do druku monochromatycznego. Drukarka zapewnia wysoką wydajność dzięki dużej pojemności tac na papier. Oznacza to mniej czasu spędzonego na uzupełnianiu papieru.
Wysoka funkcjonalność
Epson WF-M5298DW drukuje do 40 000 stron bez wymiany materiałów eksploatacyjnych, korzystając z największej wydajności atramentu w tym segmencie. Posiada bardzo krótki czas wydruku pierwszej strony (FPOT), który wynosi aż 4,8 sekundy. Posiada pojemność wejściową papieru na 251 arkuszy. Prosta ścieżka papieru i druk bezdotykowy umożliwia drukowanie na szerokiej gamie nośników, w tym na papierze makulaturowym, nośnikach błyszczących, kopertach i etykietach. Urządzenie posiada Technologię PrecisionCore. Jest to najbardziej zaawansowana technologia głowicy drukującej firmy Epson.
Oszczędność energii
Epson WF-M5298DW korzysta ze znacznie mniejszej wymaganej ilości materiałów eksploatacyjnych dzięki wysokiej wydajności i technologii atramentowej. Zużycie energii podczas drukowania jest niższe o co najmniej 90% w porównaniu z porównywalnymi modelami drukarek laserowych. Pomaga to obniżyć rachunki za energię i zwiększyć CSR.. Drukarka ma szeroki wachlarz programów i narzędzi. Urządzenie oferuje opcje bezpiecznego druku i pomaga zdalnie zarządzać urządzeniami. Dzięki NFC oraz łączności bezprzewodowej można drukować z urządzeń przenośnych. Interfejs użytkownika jest intuicyjny i łatwy w obsłudze.
PrecisionCore - Technologia głowic drukujących nowej generacji
PrecisionCore to rewolucyjny krok naprzód w technologii druku. Ten układ drukujący o dużej gęstości zaprojektowano z myślą o zwiększeniu szybkości i zapewnieniu niezrównanej jakości obrazu. Generuje on do 40 milionów punktów na sekundę, zmniejszając przy tym ilość zniekształceń i niedoskonałości. Osiąga to dzięki zadziwiającej precyzji rozmieszczenia atramentu.
Specyfikacja techniczna Epson WorkForce Pro WF-M5298DW
Produkt | |
| Producent | Epson |
| Klasa produktu | Drukarka |
| Rodzina produktu | WorkForce |
| Seria produktu | WorkForce Pro |
| Model produktu | WorkForce Pro WF-M5298DW |
| EAN / GTIN-13 | 8715946634319 |
| Przeznaczenie | Biznes |
Cykl pracy | |
| Normatywny cykl pracy (maksimum) | 45000 stron |
| Zalecana miesięczna ilość stron | 250 - 2500 stron |
Drukowanie | |
| Metoda uzyskiwania wydruku | atramentowa monochromatyczna |
| Maks. prędkość drukowania mono | 34 str/min |
| Maks. rozdzielczość drukowania mono | 2400 x 1200 dpi |
| Czas pierwszego wydruku czarno-białego | 4,8 sek |
| Automatyczny dupleks | Tak |
| Sterowniki drukarki / emulacje | PCL 5E, PCL 6, PDF 1.7, PostScript 3 |
Nośniki | |
| Typ obsługiwanych nośników | papier makulaturowy, papier zwykły, papier kolorowy, papier firmowy |
| Rozmiary obsługiwanych nośników | A4 (210 x 297 mm), A5 (148 x 210 mm), A6 (105 x 148 mm), ANSI A (Letter) (216 x 279 mm), B5 (176 x 250 mm), B6 (125 x 176 mm), Legal (216 x 356 mm), 100 x 150 mm, 130 x 180 mm |
| Minimalna gramatura nośnika | 64 g/m2 |
| Maks. gramatura nośnika | 256 g/m2 |
| Rozmiar obsługiwanych kopert | International C4 (229 x 324 mm), International C6 (114 x 162 mm), Międzynarodowy C5 (162 x 229 mm), Międzynarodowy DL (110 x 220 mm), US No 10 (104, 7 x 241, 3 mm) |
| Typ zastosowanych podajników | Podajnik główny, Taca odbiorcza |
| Pojemność zastosowanych podajników | Podajnik główny - 250 arkuszy |
Komunikacja | |
| Porty komunikacji | NFC, USB, WiFi, 1x RJ-45, 2 x USB typ A (host) |
| Praca w sieci | Serwer wydruku |
| Możliwe AirPrint | Tak |
| Protokoły bezpieczeństwa i własności | AES, Apple Bonjour, LDAP, SSL, TLS, WEP, Wi-Fi Direct, WPA-PSK, WPA2-PSK |
Gwarancja | |
| Typ gwarancji | Producenta |
| Czas trwania gwarancji | 12 miesięcy |
| Rodzaj gwarancji | On-Site (Naprawa u klienta) |
| Szczegółowe warunki gwarancji | Pobierz |
Właściwości fizyczne | |
| Kolor obudowy | Biały, Czarny |
| Kolor pokrywy | Biały, Czarny |
| Materiał wykonania obudowy | Tworzywa sztuczne |
| Waga produktu | 14,00 kg |
| Wysokość (mm) | 290 |
| Szerokość (mm) | 425 |
| Głębokość (mm) | 508 |
Dodatkowe informacje | |
| Obsługiwane materiały eksploatacyjne | C13T964140, C13T965140, C13T966140 |
| Obsługiwane platformy systemowe | Linux, Mac OS, Windows 10, Windows 7, Windows 8, Windows Server 2003, Windows Server 2008, Windows Server 2012 , Windows Server 2016, Windows Vista, Windows XP |
Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami | |
| Dane producenta | Seiko Epson Corporation; 3-3-5, Owa, Suwa-shi, Nagano 392-8502, Japan; [email protected] |
| Osoba odpowiedzialna za produkt | Epson Europe B.V.; Atlas Arena, Asia Building, Hoogoorddreef 5 - 1101BA Amsterdam, Netherlands; [email protected] |