PrecisionCore to rewolucyjny krok naprzód w technologii druku. Ten układ drukujący o dużej gęstości zaprojektowano z myślą o zwiększeniu szybkości i zapewnieniu niezrównanej jakości obrazu. Generuje on do 40 milionów punktów na sekundę, zmniejszając przy tym ilość zniekształceń i niedoskonałości. Osiąga to dzięki zadziwiającej precyzji rozmieszczenia atramentu.
Produkt | |
| Producent | Epson |
| Klasa produktu | Drukarka |
| Rodzina produktu | WorkForce |
| Seria produktu | WorkForce Pro |
| Model produktu | WorkForce Pro WF-M5399DW |
| Kod producenta (MPN) | C11CK77401 |
| EAN / GTIN-13 | 08715946716848 |
| Przeznaczenie | Biznes |
Cykl pracy | |
| Normatywny cykl pracy (maksimum) | 70000 stron |
| Zalecana miesięczna ilość stron | 500 - 5000 stron |
Pamięć RAM | |
| Standardowa pamięć urządzenia | 1 GB |
Drukowanie | |
| Metoda uzyskiwania wydruku | atramentowa monochromatyczna |
| Maks. prędkość drukowania mono | 34 str/min |
| Maks. rozdzielczość drukowania mono | 2400 x 1200 dpi |
| Czas pierwszego wydruku czarno-białego | 4,8 sek |
| Automatyczny dupleks | Tak |
| Sterowniki drukarki / emulacje | PCL 5, PCL 5E, PCL 6, PDF 1.7, PostScript 3, GDI |
Nośniki | |
| Typ obsługiwanych nośników | koperty, papier fotograficzny błyszczący, papier fotograficzny matowy, papier makulaturowy, papier zwykły, papier kolorowy, papier firmowy |
| Rozmiary obsługiwanych nośników | A4 (210 x 297 mm), A5 (148 x 210 mm), A6 (105 x 148 mm), ANSI A (Letter) (216 x 279 mm), B5 (176 x 250 mm), B6 (125 x 176 mm), Legal (216 x 356 mm), 90 x 130 mm, 100 x 150 mm, 130 x 180 mm |
| Minimalna gramatura nośnika | 64 g/m2 |
| Maks. gramatura nośnika | 256 g/m2 |
| Rozmiar obsługiwanych kopert | International C4 (229 x 324 mm), International C6 (114 x 162 mm), Międzynarodowy C5 (162 x 229 mm), Międzynarodowy DL (110 x 220 mm), US No 10 (104, 7 x 241, 3 mm) |
| Pojemność zastosowanych podajników | Podajnik główny - 250 arkuszy, Podajnik uniwersalny - 80 arkuszy, Taca odbiorcza - 150 arkuszy |
Komunikacja | |
| Porty komunikacji | USB, WiFi, 1x RJ-45 |
| Możliwe AirPrint | Tak |
| Protokoły bezpieczeństwa i własności | AES, TKIP, WEP, WPA-PSK, WPA2-Enterprise, WPA2-PSK, WPA3-SAE |
Gwarancja | |
| Typ gwarancji | Producenta |
| Czas trwania gwarancji | 24 miesiące |
| Rodzaj gwarancji | Carry-In/Door-To-Door (Naprawa w serwisie) |
| Szczegółowe warunki gwarancji | Pobierz |
Właściwości fizyczne | |
| Kolor obudowy | Biały, Czarny |
| Kolor pokrywy | Biały, Czarny |
| Materiał wykonania obudowy | Tworzywa sztuczne |
| Waga produktu | 15,00 kg |
| Wysokość (mm) | 357 |
| Szerokość (mm) | 425 |
| Głębokość (mm) | 535 |
Dodatkowe informacje | |
| Obsługiwane materiały eksploatacyjne | C13T12F140, C13T12E140, C13T12D140 |
| Obsługiwane platformy systemowe | Mac OS, Windows 10, Windows 7, Windows 8, Windows Server 2003, Windows Server 2008, Windows Server 2012 , Windows Server 2016, Windows Vista, Windows XP, Windows 11 |
| Wyposażenie | Początkowe pojemniki z atramentem |
Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami | |
| Dane producenta | Seiko Epson Corporation; 3-3-5, Owa, Suwa-shi, Nagano 392-8502, Japan; [email protected] |
| Osoba odpowiedzialna za produkt | Epson Europe B.V.; Atlas Arena, Asia Building, Hoogoorddreef 5 - 1101BA Amsterdam, Netherlands; [email protected] |