Sprawdź inne produkty w kategorii Drukarki
Drukarki
Toner wystarczający na wydrukowanie 5000 stron. Po uzupełnieniu można wydrukować 5000 stron – to doskonałe rozwiązanie do druku wysokonakładowego.
Oszczędności sięgające 80%. Jakość i niezawodność właściwa oryginalnym produktom HP – strona po stronie – i oszczędności sięgające 80%.
Uzupełnianie tonera w ciągu kilku sekund, bez bałaganu – rewolucyjny system podawania tonera umożliwia szybkie i łatwe jego uzupełnianie.
HP Smart. Prosta konfiguracja funkcji drukowania, skanowania i kopiowania ze smartfona umożliwia pracę w każdym miejscu.
Produkt | |
| Producent | HP |
| Klasa produktu | Drukarka |
| Rodzina produktu | Neverstop |
| Seria produktu | Neverstop Laser |
| Model produktu | Neverstop Laser 1000w |
| EAN / GTIN-13 | 193015495685 |
| Przeznaczenie | Biznes |
Cykl pracy | |
| Normatywny cykl pracy (maksimum) | 20000 stron |
| Zalecana miesięczna ilość stron | 250 - 2500 stron |
Pamięć RAM | |
| Standardowa pamięć urządzenia | 32 MB |
| Maks. pamięć obsługiwana przez urządzenie | 32 MB |
Drukowanie | |
| Metoda uzyskiwania wydruku | laserowa monochromatyczna |
| Maks. prędkość drukowania mono | 20 str/min |
| Maks. rozdzielczość drukowania mono | 600 x 600 dpi |
| Czas pierwszego wydruku czarno-białego | 7,6 sek |
| Automatyczny dupleks | Nie |
| Sterowniki drukarki / emulacje | PCLmS, PWG, URF |
Nośniki | |
| Typ obsługiwanych nośników | etykiety, koperty, papier bezdrzewny, papier bond, papier zwykły |
| Rozmiary obsługiwanych nośników | A4 (210 x 297 mm), A5 (148 x 210 mm), A6 (105 x 148 mm), B5 (176 x 250 mm), JIS B5 (182 x 257 mm), JIS B6 (128 x 182 mm), 76 x 127 mm, 100 x 150 mm |
| Minimalna gramatura nośnika | 60 g/m2 |
| Maks. gramatura nośnika | 120 g/m2 |
| Rozmiar obsługiwanych kopert | Międzynarodowy C5 (162 x 229 mm), Międzynarodowy DL (110 x 220 mm), US No 10 (104, 7 x 241, 3 mm) |
| Typ zastosowanych podajników | Podajnik główny, Taca odbiorcza |
| Pojemność zastosowanych podajników | Podajnik główny - 150 arkuszy, Taca odbiorcza - 100 arkuszy |
Komunikacja | |
| Porty komunikacji | USB typ B, WiFi |
| Możliwe AirPrint | Tak |
| Protokoły bezpieczeństwa i własności | Wi-Fi Direct |
Gwarancja | |
| Typ gwarancji | Producenta |
| Czas trwania gwarancji | 12 miesięcy |
| Rodzaj gwarancji | Carry-In/Door-To-Door (Naprawa w serwisie) |
| Szczegółowe warunki gwarancji | Pobierz |
Właściwości fizyczne | |
| Kolor obudowy | Biały, Czarny |
| Kolor pokrywy | Czarny |
| Materiał wykonania obudowy | Tworzywa sztuczne |
| Waga produktu | 7,00 kg |
| Wysokość (mm) | 211 |
| Szerokość (mm) | 381 |
| Głębokość (mm) | 293 |
Dodatkowe informacje | |
| Obsługiwane materiały eksploatacyjne | CG964A, CG965A, CG969A, CHP110, CHP113, CHP150, CHP910, HP 103A (W1103A), HP 103AD (W1103AD), HP 104A (W1104A), 3VK91A, 7MV80A, 7MV81A, 7MV82A, 7MV83A |
| Obsługiwane platformy systemowe | Mac OS, Windows 10, Windows 7, Windows 8 |
Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami | |
| Dane producenta | HP Inc.; 1501 Page Mill Road, Palo Alto, CA 94304, United States; Phone:+ 1 650-857-1501 |
| Osoba odpowiedzialna za produkt | HP REG 23010; 08028 Barcelona, Spain; Email contact: [email protected] |