Dysk HDD SAS Synology 20TB HAS5310-20T 3,5
Profit + dla Firm Sprawdź wszystkie korzyści
Centrum pomocy Pobierz
PDF
ID Produktu:
110531
110531
5 736,00 zł
netto: 4 663,41 zł
Pojemność dysku: 20000 GB
Produkt dostępny Dowiedz się więcej
Darmowa dostawa Dowiedz się więcej
Raty w Santander od 135,75 zł Pierwsza rata za 5 miesięcy - oblicz
Leasing Oblicz ratę
Gold Partner Synology Dlaczego warto kupować u Autoryzowanego Partnera
Specyfikacja techniczna Synology HAS5310-20T
Produkt | |
| Producent | Synology |
| Seria produktu | Enterprise |
| Model produktu | HAS5310-20T |
| EAN / GTIN-13 | 4711174725823 |
| Przeznaczenie | Serwer |
| Typ dysku | HDD |
| Rozmiar dysku | 3,5 cala |
| Pojemność dysku podstawowego | 20000 GB |
| Interfejs dysku | SAS 12Gb/s |
| Prędkość obrotowa | 7200 rpm |
| Pobór mocy (odczyt) | 8,5 W |
| Pobór mocy (zapis) | 8,5 W |
| Pobór mocy (spoczynek) | 4,7 W |
| Zakres temperatur podczas eksploatacji | 5 - 60 °C |
| Zakres temperatur podczas przechowywania | -40 - 70 °C |
| Czas trwania gwarancji | 60 miesięcy |
Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami | |
| Dane producenta | Synology GmbH; Grafenberger Allee 295, Düsseldorf 40237, Niemcy; [email protected] |
| Osoba odpowiedzialna za produkt | Synology GmbH; Grafenberger Allee 295, Düsseldorf 40237, Niemcy; [email protected] |