Dysk HDD Synology 16TB HAT3310-16T 3,5
Profit + dla Firm Sprawdź wszystkie korzyści
Centrum pomocy Pobierz
PDF
ID Produktu:
104901
104901
3 844,00 zł
netto: 3 125,20 zł
Produkt dostępny Dowiedz się więcej
Darmowa dostawa Dowiedz się więcej
Raty w Santander od 90,97 zł Pierwsza rata za 5 miesięcy - oblicz
Leasing Oblicz ratę
Gold Partner Synology Dlaczego warto kupować u Autoryzowanego Partnera
Specyfikacja techniczna Synology HAT3310-16T
Produkt | |
| Producent | Synology |
| Model produktu | HAT3310-16T |
| Przeznaczenie | NAS |
| Typ dysku | HDD |
| Rozmiar dysku | 3,5 cala |
| Pojemność dysku podstawowego | 16000 GB |
| Interfejs dysku | SATA III |
| Prędkość obrotowa | 7200 rpm |
| Zakres temperatur podczas eksploatacji | 5 - 60 °C |
| Zakres temperatur podczas przechowywania | -40 - 70 °C |
| Czas trwania gwarancji | 36 miesięcy |
Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami | |
| Dane producenta | Synology GmbH; Grafenberger Allee 295, Düsseldorf 40237, Niemcy; [email protected] |
| Osoba odpowiedzialna za produkt | Synology GmbH; Grafenberger Allee 295, Düsseldorf 40237, Niemcy; [email protected] |