Dysk HDD Western Digital Ultrastar DC HC560 20TB 3,5 WUH722020ALE6L4 - 0F38755
Ostatnia cena
2358.23 zł
Profit + dla Firm Sprawdź wszystkie korzyści
Centrum pomocy Pobierz
PDF
ID Produktu:
83204
83204
Ostatnia cena
2 358,23 zł
netto: 1 917,26 zł
Produkt wycofany ze sprzedaży
Diamond Partner WD Dlaczego warto kupować u Autoryzowanego Partnera
Sprawdź inne produkty w kategorii Macierze dyskowe
Macierze dyskoweSpecyfikacja techniczna Western Digital 0F38755
Produkt | |
| Producent | Western Digital |
| Seria produktu | Ultrastar DC |
| Model produktu | 0F38755 |
| Przeznaczenie | Serwer |
| Typ dysku | HDD |
| Rozmiar dysku | 3,5 cala |
| Pojemność dysku podstawowego | 20000 GB |
| Interfejs dysku | SATA III |
| Szybkość transmisji interfejsu | 6 Gbit/s |
| Szybkość transmisji utrzymania | 257 MiB/s |
| Prędkość obrotowa | 7200 rpm |
| Ilość cykli start/stop | 600000 |
| Bufor pamięci | 512 MB |
| Pobór mocy (odczyt) | 7 W |
| Pobór mocy (zapis) | 7 W |
| Pobór mocy (spoczynek) | 6 W |
| Zakres temperatur podczas eksploatacji | 5 - 60 °C |
| Zakres temperatur podczas przechowywania | -40 - 70 °C |
| Tolerancja wstrząsów podczas pracy | 50 G |
| Tolerancja wstrząsów podczas przechowywania | 250 G |
Gwarancja | |
| Czas trwania gwarancji | 60 miesięcy |
| Szczegółowe warunki gwarancji | Pobierz |
Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami | |
| Dane producenta | Western Digital Corporation; USA San Jose 95119, 5601 Great Oaks Parkway; [email protected], US 855-493-7867 |
| Osoba odpowiedzialna za produkt | Western Digital Corporation; PO Box Address: BP 80006, 92135 Issy les Moulineaux, France; [email protected], US 855-493-7867 |