Dysk HDD Western Digital Ultrastar DC HC570 22TB 3,5 WUH722222ALE6L4 - 0F48155
Profit + dla Firm Sprawdź wszystkie korzyści
Centrum pomocy Pobierz
PDF
ID Produktu:
89807
89807
4 001,00 zł
netto: 3 252,85 zł
Produkt dostępny Dowiedz się więcej
Darmowa dostawa Dowiedz się więcej
Raty w Santander od 94,69 zł Pierwsza rata za 5 miesięcy - oblicz
Leasing Oblicz ratę
Diamond Partner WD Dlaczego warto kupować u Autoryzowanego Partnera
Specyfikacja techniczna Western Digital 0F48155
Produkt | |
| Producent | Western Digital |
| Seria produktu | Ultrastar DC |
| Model produktu | 0F48155 |
| EAN / GTIN-13 | 8717306635523 |
| Przeznaczenie | Serwer |
| Typ dysku | HDD |
| Rozmiar dysku | 3,5 cala |
| Pojemność dysku podstawowego | 22000 GB |
| Interfejs dysku | SATA III |
| Prędkość obrotowa | 7200 rpm |
| Bufor pamięci | 512 MB |
| Pobór mocy (odczyt) | 9,3 W |
| Pobór mocy (zapis) | 9,3 W |
| Pobór mocy (spoczynek) | 5,7 W |
| Zakres temperatur podczas eksploatacji | 5 - 60 °C |
| Zakres temperatur podczas przechowywania | -40 - 70 °C |
| Tolerancja wstrząsów podczas pracy | 40 G |
| Tolerancja wstrząsów podczas przechowywania | 200 G |
Gwarancja | |
| Czas trwania gwarancji | 60 miesięcy |
| Szczegółowe warunki gwarancji | Pobierz |
Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami | |
| Dane producenta | Western Digital Corporation; USA San Jose 95119, 5601 Great Oaks Parkway; [email protected], US 855-493-7867 |
| Osoba odpowiedzialna za produkt | Western Digital Corporation; PO Box Address: BP 80006, 92135 Issy les Moulineaux, France; [email protected], US 855-493-7867 |