Dysk SSD Synology 1920GB SAT5221-1920G 2,5
Profit + dla Firm Sprawdź wszystkie korzyści
Centrum pomocy Pobierz
PDF
ID Produktu:
175823
175823
10 645,00 zł
netto: 8 654,47 zł
Pojemność dysku: 1920 GB
Produkt dostępny Dowiedz się więcej
Darmowa dostawa Dowiedz się więcej
Raty w Santander od 251,93 zł Pierwsza rata za 5 miesięcy - oblicz
Leasing Oblicz ratę
Gold Partner Synology Dlaczego warto kupować u Autoryzowanego Partnera
Specyfikacja techniczna
Produkt | |
| Producent | Synology |
| Przeznaczenie | Serwer |
| Typ dysku | SSD |
| Rozmiar dysku | 2,5 cala |
| Pojemność dysku podstawowego | 1920 GB |
| Interfejs dysku | SATA III |
| Pobór mocy (odczyt) | 4,5 W |
| Pobór mocy (zapis) | 5 W |
| Pobór mocy (spoczynek) | 1,2 W |
| Zakres temperatur podczas eksploatacji | 0 - 70 °C |
| Zakres temperatur podczas przechowywania | -40 - 85 °C |
| Prędkość odczytu | 500 MB/s |
| Prędkość zapisu | 500 MB/s |
| Czas trwania gwarancji | 60 miesięcy |
Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami | |
| Dane producenta | Synology GmbH; Grafenberger Allee 295, Düsseldorf 40237, Niemcy; [email protected] |
| Osoba odpowiedzialna za produkt | Synology GmbH; Grafenberger Allee 295, Düsseldorf 40237, Niemcy; [email protected] |