Dysk SSD WD Black SN750 2TB WDS200T3X0C M.2 PCIe
Ostatnia cena
1151.28 zł
Profit + dla Firm Sprawdź wszystkie korzyści
Centrum pomocy Pobierz
PDF
ID Produktu:
52955
52955
Ostatnia cena
1 151,28 zł
netto: 936,00 zł
Pojemność dysku: Brak
Produkt wycofany ze sprzedaży
Diamond Partner WD Dlaczego warto kupować u Autoryzowanego Partnera
Sprawdź inne produkty w kategorii Podzespoły komputerowe
Podzespoły komputeroweSpecyfikacja techniczna Western Digital Black SN750 WDS200T3X0C
Produkt | |
| Producent | Western Digital |
| Seria produktu | Black |
| Model produktu | Black SN750 |
| Kod producenta (MPN) | WDS200T3X0C |
| EAN / GTIN-13 | 718037865379 |
| Przeznaczenie | Desktop, Gaming, Notebook |
| Typ dysku | SSD |
| Rozmiar dysku | 22 x 80 mm |
| Pojemność dysku podstawowego | 2000 GB |
| Interfejs dysku | M.2 (PCIe/NVMe) |
| TBW | 1200 TB |
| Zakres temperatur podczas eksploatacji | 0 - 70 °C |
| Zakres temperatur podczas przechowywania | -55 - 85 °C |
| Prędkość odczytu | do 3,400 MB/s |
| Prędkość zapisu | do 2,900 MB/s |
| Czas trwania gwarancji | 60 miesięcy |
| Waga produktu | 0,008 kg |
| Wysokość (mm) | 2,38 |
| Szerokość (mm) | 22 |
| Głębokość (mm) | 80 |
Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami | |
| Dane producenta | Western Digital Corporation; USA San Jose 95119, 5601 Great Oaks Parkway; [email protected], US 855-493-7867 |
| Osoba odpowiedzialna za produkt | Western Digital Corporation; PO Box Address: BP 80006, 92135 Issy les Moulineaux, France; [email protected], US 855-493-7867 |