Dysk SSD WD Green 240GB WDS240G2G0A 2,5
Ostatnia cena
87.19 zł
Profit + dla Firm Sprawdź wszystkie korzyści
Centrum pomocy Pobierz
PDF
ID Produktu:
48361
48361
Ostatnia cena
87,19 zł
netto: 70,89 zł
Produkt wycofany ze sprzedaży
Diamond Partner WD Dlaczego warto kupować u Autoryzowanego Partnera
Sprawdź inne produkty w kategorii Podzespoły komputerowe
Podzespoły komputeroweSpecyfikacja techniczna Western Digital WDS240G2G0A
Produkt | |
| Producent | Western Digital |
| Seria produktu | Green |
| Model produktu | WDS240G2G0A |
| EAN / GTIN-13 | 718037858494 |
| Przeznaczenie | Desktop, Notebook |
| Typ dysku | SSD |
| Rozmiar dysku | 2,5 cala |
| Pojemność dysku podstawowego | 240 GB |
| Interfejs dysku | SATA III |
| Pobór mocy (odczyt) | 2,8 W |
| Pobór mocy (zapis) | 2,8 W |
| Zakres temperatur podczas eksploatacji | 0 - 70 °C |
| Zakres temperatur podczas przechowywania | -55 - 85 °C |
| Prędkość odczytu | 545 MB/s |
| Czas trwania gwarancji | 36 miesięcy |
| Waga produktu | 0,032 kg |
| Wysokość (mm) | 7 |
| Szerokość (mm) | 69,8 |
| Głębokość (mm) | 100,5 |
Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami | |
| Dane producenta | Western Digital Corporation; USA San Jose 95119, 5601 Great Oaks Parkway; [email protected], US 855-493-7867 |
| Osoba odpowiedzialna za produkt | Western Digital Corporation; PO Box Address: BP 80006, 92135 Issy les Moulineaux, France; [email protected], US 855-493-7867 |