Dysk SSD Western Digital Ultrastar DC SN650 15.36TB U.3 PCIe WUS5EA1A1ESP5E3 - 0TS2375
Ostatnia cena
13085.00 zł
Profit + dla Firm Sprawdź wszystkie korzyści
Centrum pomocy Pobierz
PDF
ID Produktu:
93458
93458
Ostatnia cena
13 085,00 zł
netto: 10 638,21 zł
Produkt wycofany ze sprzedaży
Diamond Partner WD Dlaczego warto kupować u Autoryzowanego Partnera
Sprawdź inne produkty w kategorii Podzespoły komputerowe
Podzespoły komputeroweSpecyfikacja techniczna Western Digital Ultrastar DC SN650 0TS2375
Produkt | |
| Producent | Western Digital |
| Seria produktu | Ultrastar DC |
| Model produktu | Ultrastar DC SN650 |
| Kod producenta (MPN) | 0TS2375 |
| Przeznaczenie | NAS, Serwer |
| Typ dysku | SSD |
| Pojemność dysku podstawowego | 15360 GB |
| Interfejs dysku | U.3 |
| TBW | 28 PB |
| Pobór mocy (odczyt) | 18 W |
| Pobór mocy (zapis) | 18 W |
| Pobór mocy (spoczynek) | 8 W |
| Zakres temperatur podczas eksploatacji | 0 - 70 °C |
| Zakres temperatur podczas przechowywania | -40 - 85 °C |
| Prędkość odczytu | 6600MB/s |
| Prędkość zapisu | 2800MB/s |
| Obsługiwany typ zabezpieczeń | ISE (Instant Secure Erase) |
| Czas trwania gwarancji | 60 miesięcy |
Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami | |
| Dane producenta | Western Digital Corporation; USA San Jose 95119, 5601 Great Oaks Parkway; [email protected], US 855-493-7867 |
| Osoba odpowiedzialna za produkt | Western Digital Corporation; PO Box Address: BP 80006, 92135 Issy les Moulineaux, France; [email protected], US 855-493-7867 |