Dysk SSD Western Digital Ultrastar DC SN840 3.2TB U.2 PCIe WUS4C6432DSP3X3 - 0TS2047
Ostatnia cena
4308.00 zł
Profit + dla Firm Sprawdź wszystkie korzyści
Centrum pomocy Pobierz
PDF
ID Produktu:
89799
89799
Ostatnia cena
4 308,00 zł
netto: 3 502,44 zł
Produkt wycofany ze sprzedaży
Diamond Partner WD Dlaczego warto kupować u Autoryzowanego Partnera
Sprawdź inne produkty w kategorii Macierze dyskowe
Macierze dyskoweSpecyfikacja techniczna Western Digital 0TS2047
Produkt | |
| Producent | Western Digital |
| Seria produktu | Ultrastar DC |
| Model produktu | 0TS2047 |
| EAN / GTIN-13 | 8717306634168 |
| Przeznaczenie | Serwer |
| Typ dysku | SSD |
| Rozmiar dysku | 2,5 cala |
| Pojemność dysku podstawowego | 3200 GB |
| Interfejs dysku | U.2 |
| Pobór mocy (odczyt) | 18 W |
| Pobór mocy (zapis) | 18 W |
| Pobór mocy (spoczynek) | 6 W |
| Zakres temperatur podczas eksploatacji | 0 - 70 °C |
| Zakres temperatur podczas przechowywania | -40 - 85 °C |
Gwarancja | |
| Czas trwania gwarancji | 60 miesięcy |
| Szczegółowe warunki gwarancji | Pobierz |
Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami | |
| Dane producenta | Western Digital Corporation; USA San Jose 95119, 5601 Great Oaks Parkway; [email protected], US 855-493-7867 |
| Osoba odpowiedzialna za produkt | Western Digital Corporation; PO Box Address: BP 80006, 92135 Issy les Moulineaux, France; [email protected], US 855-493-7867 |