Dysk zewnętrzny WD D10 GAME DRIVE 3,5", 8TB, USB.3.1 czarny WDBA3P0080HBK-EESN
Ostatnia cena
2505.00 zł
Profit + dla Firm Sprawdź wszystkie korzyści
Centrum pomocy Pobierz
PDF
ID Produktu:
62860
62860
Ostatnia cena
2 505,00 zł
netto: 2 036,59 zł
Produkt wycofany ze sprzedaży
Diamond Partner WD Dlaczego warto kupować u Autoryzowanego Partnera
Sprawdź inne produkty w kategorii Akcesoria
AkcesoriaSpecyfikacja techniczna
Produkt | |
| Producent | Western Digital |
| Przeznaczenie | Przenośny |
| Typ dysku | HDD |
| Rozmiar dysku | 3,5 cala |
| Pojemność dysku podstawowego | 8000 GB |
| Interfejs dysku | USB |
| Szybkość transmisji interfejsu | 5 Gbit/s |
| Prędkość obrotowa | 7200 rpm |
| Zakres temperatur podczas eksploatacji | 5 - 35 °C |
| Zakres temperatur podczas przechowywania | -20 - 65 °C |
| Czas trwania gwarancji | 24 miesiące |
| Waga produktu | 0,10 kg |
| Wysokość (mm) | 44 |
| Szerokość (mm) | 125 |
| Głębokość (mm) | 195 |
| EAN / GTIN-13 | 718037870939 |
Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami | |
| Dane producenta | Western Digital Corporation; USA San Jose 95119, 5601 Great Oaks Parkway; [email protected], US 855-493-7867 |
| Osoba odpowiedzialna za produkt | Western Digital Corporation; PO Box Address: BP 80006, 92135 Issy les Moulineaux, France; [email protected], US 855-493-7867 |