Dysk zewnętrzny WD Elements Portable 2.5'' 4TB USB 3.0, Black WDBU6Y0040BBK-WESN
Profit + dla Firm Sprawdź wszystkie korzyści
Centrum pomocy Pobierz
PDF
ID Produktu:
48959
48959
622,00 zł
netto: 505,69 zł
Produkt dostępny Dowiedz się więcej
Dostawa 9,00 zł Dowiedz się więcej
Raty w Santander od 14,72 zł Pierwsza rata za 5 miesięcy - oblicz
Diamond Partner WD Dlaczego warto kupować u Autoryzowanego Partnera
Specyfikacja techniczna
Produkt | |
| Producent | Western Digital |
| Przeznaczenie | Przenośny |
| Typ dysku | HDD |
| Rozmiar dysku | 2,5 cala |
| Pojemność dysku podstawowego | 4000 GB |
| Interfejs dysku | USB |
| Szybkość transmisji interfejsu | 5 Gbit/s |
| Zakres temperatur podczas eksploatacji | 5 - 35 °C |
| Zakres temperatur podczas przechowywania | -20 - 65 °C |
| Czas trwania gwarancji | 24 miesiące |
| Waga produktu | 0,23 kg |
| Wysokość (mm) | 21 |
| Szerokość (mm) | 82,4 |
| Głębokość (mm) | 111 |
| Dodatkowe informacje | Produkt dostarczony w zestawie z kablem ze złączem USB 3.0 (wstecznie zgodne z USB 2.0) |
| EAN / GTIN-13 | 718037855981 |
Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami | |
| Dane producenta | Western Digital Corporation; USA San Jose 95119, 5601 Great Oaks Parkway; [email protected], US 855-493-7867 |
| Osoba odpowiedzialna za produkt | Western Digital Corporation; PO Box Address: BP 80006, 92135 Issy les Moulineaux, France; [email protected], US 855-493-7867 |