Dysk zewnętrzny WD P10 GAME DRIVE 2,5", 5TB, USB.3.1 czarny WDBA3A0050BBK-WESN
Ostatnia cena
1626.00 zł
Profit + dla Firm Sprawdź wszystkie korzyści
Centrum pomocy Pobierz
PDF
ID Produktu:
62859
62859
Ostatnia cena
1 626,00 zł
netto: 1 321,95 zł
Produkt wycofany ze sprzedaży
Diamond Partner WD Dlaczego warto kupować u Autoryzowanego Partnera
Sprawdź inne produkty w kategorii Akcesoria
AkcesoriaSpecyfikacja techniczna
Produkt | |
| Producent | Western Digital |
| Przeznaczenie | Przenośny |
| Typ dysku | HDD |
| Rozmiar dysku | 2,5 cala |
| Pojemność dysku podstawowego | 5000 GB |
| Interfejs dysku | USB |
| Szybkość transmisji interfejsu | 5 Gbit/s |
| Zakres temperatur podczas eksploatacji | 5 - 35 °C |
| Zakres temperatur podczas przechowywania | -20 - 65 °C |
| Czas trwania gwarancji | 36 miesięcy |
| Waga produktu | 0,23 kg |
| Wysokość (mm) | 20,8 |
| Szerokość (mm) | 88 |
| Głębokość (mm) | 118 |
| EAN / GTIN-13 | 718037870984 |
Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami | |
| Dane producenta | Western Digital Corporation; USA San Jose 95119, 5601 Great Oaks Parkway; [email protected], US 855-493-7867 |
| Osoba odpowiedzialna za produkt | Western Digital Corporation; PO Box Address: BP 80006, 92135 Issy les Moulineaux, France; [email protected], US 855-493-7867 |