Głośnik Jabra SPEAK 510 UC 7510-209
60289
Omówienie Jabra SPEAK 510 UC
Odkryj Speak 510
Dostarczy wielu nowych możliwości
Jabra Speak 510 jest przenośnym zestawem głośnomówiącym klasy średniej. Oferowana przez niego łączność przewodowa oraz bezprzewodowa zapewniają mu użyteczność w wielu różnych sytuacjach. Jedynym ograniczeniem jego wykorzystania w praktyce będzie wyobraźnia posiadacza. Zapewniana przez niego jakość dźwięku pozwoli bez problemów wyłapać każde słowo wypowiedziane przez rozmówce i vice versa. Zgodność z wieloma platformami komunikacyjnymi to gwarancja łatwości konfiguracji głośnika, niezależnie od wykorzystywanego oprogramowania.
Zoptymalizowany do rozmów
Obsługa wielu urządzeń
Krystalicznie czysty dźwięk
Użyteczny w wielu sytuacjach
Zoptymalizowany do rozmów
Speak 510 zgodny jest ze wszystkimi wiodącymi platformami UC, co znacząco ułatwia jego poprawną konfigurację podczas podłączania. Fakt ten sprawia, że głośnik zawsze pozostanie użyteczny, niezależnie od tego z jakiej platformy lub telefonu programowego korzysta jego właściciel.
Obsługa wielu urządzeń
Speak 510 można podłączyć zarówno przewodowo na zasadach "podłącz i działaj", jak i z wykorzystaniem Bluetooth. Dzięki temu głośnik ten oferuje obsługę szerokiego wachlarza urządzeń - od komputerów, przez tablety, aż po smartfony. Co więcej, łączność bezprzewodowa pozwala na obsługę dwóch aktywnych urządzeń jednocześnie, umożliwiając odbieranie połączeń z wykorzystaniem np. smartfonu i komputera.
Krystalicznie czysty dźwięk
Speak 510 wykorzystuje technologię cyfrowego przetwarzania dźwięku, aby zapewnić swojemu użytkownikowi jego wysoką jakość. Oznacza to, że zjawiska takie jak echo i zniekształcenia nie mają już miejsca podczas ważnych rozmów, czy też spotkań online.
Użyteczny w wielu sytuacjach
Speak 510 posiada wbudowany mikrofon wielokierunkowy, co czyni z niego idealne urządzenie do obsługi różnego rodzaju spotkań odbywających się online. Jako przykład można podać tutaj rozmowę pracowników działu marketingu z ich przełożonym, który aktualne podróżuje np. do innego oddziału firmy.
Jabra Video Expert Club
Specyfikacja techniczna Jabra SPEAK 510 UC
Produkt | |
| Producent | Jabra |
| Rodzina produktu | SPEAK |
| Seria produktu | SPEAK 510 |
| Model produktu | SPEAK 510 UC |
| EAN / GTIN-13 | 5706991014846 |
| Typ głośnika | pojedynczy głośnik |
| Sposób podłączenia głośnika | Bluetooth, USB |
| Standardy łączności bezprzewodowej | Bluetooth 3.0 |
| Zasięg łączności bezprzewodowej | do 30 m |
| Odbiornik bezprzewodowy w zestawie | Nie |
| Maksymalna ilość sparowań/jednocześnie podłączonych urządzeń | 8/2 |
| Długość przewodu połączeniowego | 0,9 m |
| Zakres częstotliwości głośnika | 250 Hz - 14 kHz |
| Wielkość przetwornika | 50 mm |
| Pasmo przenoszenia głośnika | 250 Hz - 14 kHz |
| Typ wbudowanego mikrofonu | mikrofon wielokierunkowy |
| Pasmo przenoszenia mikrofonu | 150 Hz - 6.5 kHz |
| Maksymalny zasięg zbierania dźwięku mikrofonu | 1,5 m |
| Zgodność ze standardami połączeń | zoptymalizowany dla platform Unified Communications |
| Funkcje głośnika | DSP - Cyfrowe przetwarzanie sygnału |
| Wbudowany akumulator | Tak |
| Czas pracy na wbudowanym akumulatorze | Do 15 godzin |
| Czas ładowania akumulatora | Do 120 min |
| Typ gwarancji | Producenta |
| Czas trwania gwarancji | 24 miesiące |
| Kolor produktu | Czarny |
| Waga produktu | 0,20 kg |
| Wysokość (mm) | 33 |
| Szerokość (mm) | 120 |
| Głębokość (mm) | 120 |
Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami | |
| Dane producenta | GN Hearing A/S; Lautrupbjerg 7, 2750 Ballerup, Denmark; [email protected] |
| Osoba odpowiedzialna za produkt | GN Hearing A/S; Lautrupbjerg 7, 2750 Ballerup, Denmark; [email protected] |