Głośnik Jabra SPEAK 750 MS - 7700-309
64390
Sprawdź inne produkty w kategorii Wideokonferencje
WideokonferencjeOmówienie Jabra SPEAK 750 MS
Odkryj Speak 750
Umożliwi spotkania z doskonałej jakości dźwiękiem
Jabra Speak 750 jest nowoczesnym zestawem głośnomówiącym wysokiej klasy. Zapewnianą przez niego jakość dźwięku osiągnięto dzięki zastosowaniu świetnego głośnika, a także dodatkowym technologiom jego przetwarzania. Łącznie gwarantują one między innymi czystość brzmienia głosu rozmówcy, który odtworzony zostanie bez zniekształceń oraz przekłamań. Dowolność w kwestii doboru narzędzia pracy użytkownik zawdzięcza dwóm dostępnym formom podłączenia zestawu. Jego zgodność z platformami UC oraz Microsoft Teams umożliwia bezproblemową konfigurację oraz działanie.
Idealne połączenie
Dowolność w kwestii narzędzi pracy
Krystalicznie czysty dźwięk
Zgodność oraz prostota obsługi
Idealne połączenie
Speak 750 daje użytkownikowi możliwość sparowania dwóch egzemplarzy tych zestawów w celu spotęgowania ich efektywności. Znajduje to zastosowanie np. podczas organizacji dużych spotkań, gdzie możliwości pojedynczego głośnika byłyby niewystarczające. Funkcję tą wykorzystuje się również w celu osiągnięcia efektu stereo dla odtwarzanej muzyki lub ścieżki audio materiału multimedialnego.
Dowolność w kwestii narzędzi pracy
Speak 750 oferuje swoim użytkownikom 2 metody podłączenia go do ich preferowanego narzędzia pracy. W przypadku komputerów możliwe jest skorzystanie zarówno z złącza USB, jak i Bluetooth. Druga z wymienionych form łączności rozszerza spektrum potencjalnych urządzeń o tablety oraz smartfony. Opcja dwóch aktywnych jednocześnie sparowań pozwoli np. naprzemiennie odbierać połączenia przychodzące na numer służbowy oraz telefon programowy pracownika.
Krystalicznie czysty dźwięk
Speak 750 wyposażono w wysokiej jakości głośnik, który świetnie spisuje się między innymi w kwestii separacji poszczególnych tonów. Zastosowane w nim dodatkowo technologię cyfrowego przetwarzania dźwięku oraz akustycznego eliminowania efektu echa. Dbają one o usuwanie i zapobieganie wszelkiego rodzaju zakłóceniom, które mogą wpłynąć na przebieg rozmowy. Przesyłanie dźwięku w pełnym dupleksie to natomiast gwarancja tego, że obie strony zawsze się nawzajem usłyszą.
Zgodność oraz prostota obsługi
Speak 750 jest kompatybilny ze wszystkimi wiodącymi platformami Unified Communications (UC). Dostępna jest również w sprzedaży jego wersja z certyfikatem programu Microsoft Teams. Fakt ten sprawia, że bez problemów można skonfigurować ten zestaw do pracy z najróżniejszymi programami przeznaczonymi do komunikacji. Zestawienie tego z łatwością obsługi podczas działania, a także eleganckim wyglądem i wytrzymałą baterią, zapewnia jego wszechstronność oraz użyteczność.
Jabra Video Expert Club
Specyfikacja techniczna Jabra SPEAK 750 MS
Produkt | |
| Producent | Jabra |
| Rodzina produktu | SPEAK |
| Seria produktu | SPEAK 750 |
| Model produktu | SPEAK 750 MS |
| EAN / GTIN-13 | 5706991023404 |
| Typ głośnika | pojedynczy głośnik |
| Sposób podłączenia głośnika | Bluetooth, USB |
| Standardy łączności bezprzewodowej | Bluetooth 4.2 |
| Zasięg łączności bezprzewodowej | do 30 m |
| Odbiornik bezprzewodowy w zestawie | Tak (złącze USB-A) |
| Maksymalna ilość sparowań/jednocześnie podłączonych urządzeń | 8/2 |
| Długość przewodu połączeniowego | 0,9 m |
| Zakres częstotliwości głośnika | 150 Hz - 20 kHz |
| Pasmo przenoszenia głośnika | 150 Hz - 20 kHz |
| Typ wbudowanego mikrofonu | mikrofon wielokierunkowy |
| Pasmo przenoszenia mikrofonu | 150 Hz - 7 kHz |
| Zgodność ze standardami połączeń | Microsoft Teams, Skype for Business |
| Funkcje głośnika | AEC - Usuwanie echa akustycznego, DSP - Cyfrowe przetwarzanie sygnału, Full-Duplex - Jednoczesne wysyłanie i odbieranie sygnału |
| Wbudowany akumulator | Tak |
| Czas pracy na wbudowanym akumulatorze | Do 11 godzin |
| Czas ładowania akumulatora | Do 180 min |
| Typ gwarancji | Producenta |
| Czas trwania gwarancji | 24 miesiące |
| Kolor produktu | Czarny |
| Waga produktu | 0,30 kg |
| Wysokość (mm) | 38 |
| Szerokość (mm) | 131 |
| Głębokość (mm) | 131 |
Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami | |
| Dane producenta | GN Hearing A/S; Lautrupbjerg 7, 2750 Ballerup, Denmark; [email protected] |
| Osoba odpowiedzialna za produkt | GN Hearing A/S; Lautrupbjerg 7, 2750 Ballerup, Denmark; [email protected] |