Interaktywny flipchart Samsung FLIP 2 WM85R LH85WMRWLGCXEN
70443
Sprawdź inne produkty w kategorii Monitory
MonitoryOmówienie Samsung FLIP 2 WM85R LH85WMRWLGCXEN
Odkryj Samsung FLIP 2 WM85R
Rysuj, pisz i inspiruj innych
Tryb długopisu. Ciesz się płynnym pisaniem odręcznym jak na kartce papieru, wykorzystując szeroką gamę kolorów, stylów i grubości. Na urządzeniu mogą pisać nawet cztery osoby jednocześnie, wykorzystując do tego pasywny rysik. Można również szybko usuwać notatki czy rysunki, przeciągając palcem lub całą dłonią.
Stwórz dzieło sztuki
Tryb pędzla. Samsung Flip 2 rozpoznaje wiele różnych grubości pędzla, umożliwiając tworzenie dzieł jednym jego pociągnięciem. Dzięki trybom akwareli i farb olejnych możesz uzyskać zróżnicowane style i faktury. Flip 2 zapewnia ponadto pełną paletę wyrazistych barw i pozwala je dowolnie mieszać.
Pisz na każdym tle
Notatki. Samsung Flip 2 pozwala Ci nanieść notatki na każde tło. Wystarczy kliknąć przycisk warstwy notatek, by w dowolnej chwili cieszyć się płynnym pisaniem na wyświetlanych treściach, nie zmieniając niczego, co znajduje się na oryginalnym tle.
Duże możliwości edycyjne
Narzędzie wyboru i dodawanie do rolki. Dzięki tej wszechstronnej tablicy możesz szybko i łatwo wybierać, przenosić, przycinać i edytować dowolne obrazy. Wystarczy jedno kliknięcie, aby dodać obraz do rolki, a tym samym – poddać go edycji lub usunąć.
Udogodnienia w codziennej pracy
Dzięki wbudowanym, wszechstronnym szablonom Samsung Flip 2 znacząco ułatwi codzienną pracę. Wiele możliwości personalizacji doskonale sprawdzi się w Twoim biznesie. Możesz na nim stworzyć kalendarz, harmonogram działań, notatnik, tablicę do odznaczania zrealizowanych zadań bądź wgrać dowolny szablon.
Łatwa nawigacja i ochrona treści
Samsung Flip 2 oferuje nawet 20 stron do zapisania na każdej rolce, które możesz płynnie przewijać przeglądając stworzone treści. Co więcej, dzięki usprawnionemu systemowi blokowania poufne informacje ze spotkania nie wpadną w niepowołane ręce i nikt nieupoważniony nie uzyska do nich dostępu.
Specyfikacja techniczna Samsung FLIP 2 WM85R LH85WMRWLGCXEN
Produkt | |
| Producent | Samsung |
| Model produktu | FLIP 2 WM85R |
| Kod producenta (MPN) | LH85WMRWLGCXEN |
| Przeznaczenie | Biznes |
| Klasa produktu | Flipchart |
Matryca | |
| Przekątna matrycy | 85'' |
| Standard matrycy | UHD (4K) |
| Rozdzielczość matrycy | 3840 x 2160 |
| Format obrazu | 16:9 |
| Kontrast | 4000:1 |
| Jasność matrycy | 220 nit, 350 nit |
| Czas reakcji matrycy | 6 ms |
Interfejsy WE/WY | |
| Display Port | 1 szt |
| HDMI | 3 szt |
| RJ-45 [LAN] | 1 szt |
| Port szeregowy (RS232) | 1 szt (RS232C przez stereo jack) |
Multimedia | |
| Ilość głośników | 2 |
| Moc głośników | 10 W |
Gwarancja | |
| Typ gwarancji | Producenta |
| Czas trwania gwarancji | 36 miesięcy |
Właściwości fizyczne | |
| Materiał wykonania obudowy | Tworzywa sztuczne |
| Kolor obudowy | Czarny |
| Typ stojaka | Montowany na ścianę |
| Waga produktu | 74,50 kg |
Dodatkowe informacje | |
| Wysokość (mm) | 1144,1 |
| Szerokość (mm) | 1942,8 |
| Głębokość (mm) | 69,4 |
| Dodatkowe informacje | Możliwość montażu na ścianie w standardzie VESA 600 x 400 Jasność ekranu po założeniu specjalnej szyby spada z typowej 350 do 220 nitów. Jedno z złączy HDMI jest wyjściem używanym w celu wyprowadzenia obrazu na inny ekran np. w audytorium. |
Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami | |
| Dane producenta | Samsung; Skr. pocztowa 12987, Dublin, Irlandia; www.samsung.com |
| Osoba odpowiedzialna za produkt | Samsung; Skr. pocztowa 12987, Dublin, Irlandia; www.samsung.com |