Interaktywny flipchart Samsung FLIP 3 WM85A LH85WMAWLGCXEN
Ostatnia cena
25790.99 zł
Profit + dla Firm Sprawdź wszystkie korzyści
Centrum pomocy Pobierz
PDF
ID Produktu:
83239
83239
Ostatnia cena
25 790,99 zł
netto: 20 968,28 zł
Produkt wycofany ze sprzedaży
Finansowanie dla firm Dowiedz się więcej
Autoryzowany Partner Samsung Dlaczego warto kupować u Autoryzowanego Partnera
Sprawdź inne produkty w kategorii Monitory
MonitorySpecyfikacja techniczna Samsung FLIP 3 WM85A LH85WMAWLGCXEN
Produkt | |
| Producent | Samsung |
| Model produktu | FLIP 3 WM85A |
| Kod producenta (MPN) | LH85WMAWLGCXEN |
| Przeznaczenie | Biznes |
| Klasa produktu | Flipchart |
Matryca | |
| Przekątna matrycy | 85'' |
| Standard matrycy | UHD (4K) |
| Rozdzielczość matrycy | 3840 x 2560 |
| Format obrazu | 16:9 |
| Technologia ekranu | VA |
| Kontrast | 4000:1 |
| Jasność matrycy | 350 nit |
| Czas reakcji matrycy | 6 ms |
Interfejsy WE/WY | |
| Display Port | 1 szt |
| HDMI | 2 szt |
| USB 2.0 (480 Mbps) | 2 szt |
| RJ-45 [LAN] | 1 szt |
| Port szeregowy (RS232) | 1 szt |
Gwarancja | |
| Typ gwarancji | Producenta |
| Czas trwania gwarancji | 36 miesięcy |
Właściwości fizyczne | |
| Materiał wykonania obudowy | Tworzywa sztuczne |
| Kolor obudowy | Czarny |
| Typ stojaka | Montowany na ścianę |
| Waga produktu | 74,50 kg |
Dodatkowe informacje | |
| Wysokość (mm) | 1144 |
| Szerokość (mm) | 1943 |
| Głębokość (mm) | 69 |
| Dodatkowe informacje | Możliwość montażu na ścianie w standardzie VESA 600 x 400 Jasność ekranu po założeniu specjalnej szyby spada z typowej 350 do 220 nitów. |
Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami | |
| Dane producenta | Samsung; Skr. pocztowa 12987, Dublin, Irlandia; www.samsung.com |
| Osoba odpowiedzialna za produkt | Samsung; Skr. pocztowa 12987, Dublin, Irlandia; www.samsung.com |