Wzorowa oferta na laptopy dla Nauczyciela!
Wzorowa oferta na laptopy dla Nauczyciela! sprawdź
close Kontakt

Interaktywny flipchart Samsung Flip Pro 55" WM55B LH55WMBWBGCXEN

ID Produktu: 98469
Producent: Samsung
Gwarancja: 36 miesięcy carry-in
Centrum pomocy Pobierz
PDF
Interaktywny flipchart Samsung FLIP Pro 55 WM55B LH55WMBWBGCXEN
ID Produktu:
98469
4 899,00 zł
netto: 3 982,93 zł
Produkt dostępny Dowiedz się więcej
Darmowa dostawa Dowiedz się więcej
Raty Santander
Raty w Santander już od 115,94 zł Pierwsza rata za 5 miesięcy - oblicz

Omówienie

Interaktywny flipchart Samsung Flip Pro

Odkryj Flip Pro WMB

Samsung Flip Pro serii WMB świetnie sprawdzi się w firmach oraz szkołach. Wyposażono go w przeróżne funkcje, które ułatwiają prowadzenie spotkań biznesowych, szkoleń, zajęć lekcyjnych etc. Wyświetlacz stworzono z myślą o współpracy, a co za tym idzie, dysponuje on wachlarzem przystosowanych do tego funkcji. Wśród nich znajduje się bezprzewodowe udostępnianie ekranu, a także możliwość pisania przez 20 osób w tym samym momencie. Warto wspomnieć o zróżnicowanych portach łączności, umożliwiających podłączenie np. laptopa, bądź tabletu. Urządzenie posiada również wiele innych udogodnień i rozwiązań, wpływających na wszelkie aspekty jego użyteczności oraz obsługi.

Interaktywny flipchart Samsung Flip Pro 10

Nowoczesne edukacja

Cyfryzacja edukacji przyspiesza, a coraz więcej nauczycieli prowadzi swoje zajęcia w nowy, interaktywny sposób. Intuicyjne funkcje, wiele rodzajów łączności oraz inteligentne oprogramowanie Flip Pro WMB sprawiają, że świetnie sprawdzi się w nowoczesnych formach nauczania.

Interaktywny flipchart Samsung Flip Pro 7

Funkcja Multi-touch

Flip Pro WMB wyróżnia się niewielkim opóźnieniem reakcji na dotyk (do 26 ms). Wyświetlacz posiada 2048 punktów detekcji dotyku oraz wsparcie logiki przewidywania. Cechy te zapewniają płynne rysowanie, a także pisanie. Co więcej, Flip Pro WMB umożliwia współpracę 20 osobom w tym samym momencie podczas np. pisania.

Interaktywny flipchart Samsung Flip Pro 3

Intuicyjne pisanie i rysowanie

Wyświetlacz Flip Pro WMB wyposażono między innymi w tryb pióra i pędzla. Dzięki nim pisanie staje się realistyczne i pozwala błyskawicznie realizować nowe pomysły. Elastyczne wymazywanie przyspiesza proces usuwania zbędnych treści, ponieważ wymaga jedynie przesunięcia dłonią lub palcem. Urządzenie posiada także inne udogodnienia pisania i rysowania tj. menu narzędzi i palet oraz przycisk dodający nową warstwę notatek.

Interaktywny flipchart Samsung Flip Pro 5

Wszechstronna łączność

Samsung Flip Pro WMB zapewnia przeróżne formy łączności, w tym porty USB, DisplayPort i HDMI. Umożliwiają one podłączenie wielu urządzeń, które ułatwiają dostęp do treści oraz wyświetlenie potrzebnych informacji. Przy użyciu portu LAN istnieje możliwość podłączenia wyświetlacza do sieci i innych urządzeń w celu bezprzewodowego udostępniania ekranu.

Interaktywny flipchart Samsung Flip Pro 9

Bezprzewodowe udostępnianie z wielu miejsc za pomocą SmartView+

Funkcja SmartView+ pozwala na bezprzewodowe udostępnianie ekranu. Użytkownicy mają możliwość łączenia się z wyświetlaczem za pomocą np. telefonu, laptopa, bądź tabletu. Dzięki temu, mają dostęp do wyświetlanych treści oraz posiadają możliwość zaprezentowania swojego ekranu na wyświetlaczu Flip Pro WMB. Rozwiązanie to świetnie sprawdza się w salach konferencyjnych, czy też cyfrowych salach lekcyjnych, ponieważ ułatwia współpracę między wieloma użytkownikami.

Interaktywny flipchart Samsung Flip Pro 2

Możliwość zdalnej obsługi

Flip Pro WMB oferuje przestrzeń roboczą zabezpieczoną przez aplikację Knox. Seria tychże wyświetlaczy umożliwia dostęp do zdalnego komputera, dysku sieciowego, a także przeróżnych programów takich jak np. Office 365, VMWare, Boxlight MimioConnecnt+. Umożliwia to utrzymywanie wydajności pracy niezależnie od miejsca, w którym się znajdujemy.

Interaktywny flipchart Samsung Flip Pro 6

Wideokonferencje

Wyświetlacz Flip Pro bezproblemowo umożliwia prowadzenie wideokonferencji, dzięki API do komunikacji przez sieć w czasie rzeczywistym (WebRTC). Urządzenie kompatybilne jest przy tym z wieloma kamerami*.

*Kamera - do nabycia osobno.

Interaktywny flipchart Samsung Flip Pro 8

Higiena pracy oraz bezpieczeństwo

Flip Pro WMB wyposażono w wbudowaną powłokę przeciwdrobnoustrojową, hamującą rozwój mikroorganizmów. Co więcej, wyświetlacz pokryto folią ochronną. Dzięki niej w przypadku rozbicia przedniej szyby nie rozleci się na mniejsze fragmenty, a utrzyma w całości, chroniącą przed odpryskami.

Interaktywny flipchart Samsung Flip Pro 4

Specyfikacja techniczna

Produkt

Producent Samsung
Model produktu Flip Pro
P/N produktu LH55WMBWBGCXEN
Przeznaczenie Biznes
Klasa produktu Flipchart

Matryca

Przekątna matrycy 55''
Standard matrycy UHD (4K)
Rozdzielczość matrycy 3840 x 2160
Format obrazu 16:9
Technologia ekranu VA
Kontrast 4000:1
Czas reakcji matrycy 8 ms

Interfejsy WE/WY

Display Port 1 szt - DP 1.2
HDMI 2 szt - HDMI 2.0
RJ-45 [LAN] 1 szt
Port szeregowy (RS232) 1 szt

Gwarancja

Typ gwarancji Producenta
Czas trwania gwarancji 36 miesięcy

Właściwości fizyczne

Materiał wykonania obudowy Tworzywa sztuczne
Kolor obudowy Biały
Typ stojaka Montowany na ścianę
Waga produktu 28,60 kg

Dodatkowe informacje

Wysokość (mm) 768
Szerokość (mm) 1297
Głębokość (mm) 60