Sprawdź inne produkty w kategorii Monitory
Monitory Produkt | |
| Producent | Samsung |
| Model produktu | FLIP WM55H |
| Kod producenta (MPN) | LH55WMHPTWC/EN |
| Przeznaczenie | Biznes |
| Klasa produktu | Flipchart |
Matryca | |
| Przekątna matrycy | 55'' |
| Standard matrycy | UHD (4K) |
| Rozdzielczość matrycy | 3840 x 2160 |
| Format obrazu | 16:9 |
| Powłoka matrycy | Matowa |
| Technologia ekranu | E-LED |
| Kontrast | 4700:1 |
| Jasność matrycy | 300 cd/m2 |
| Czas reakcji matrycy | 8 ms |
Interfejsy WE/WY | |
| HDMI | 1 szt |
| USB 2.0 (480 Mbps) | 2 szt |
| RJ-45 [LAN] | 1 szt |
| Port szeregowy (RS232) | 1 szt (RS232C) |
Multimedia | |
| Ilość głośników | 2 |
| Moc głośników | 10 W |
Gwarancja | |
| Typ gwarancji | Producenta |
| Czas trwania gwarancji | 24 miesiące |
Właściwości fizyczne | |
| Materiał wykonania obudowy | Tworzywa sztuczne |
| Kolor obudowy | Biały |
| Typ stojaka | Montowany na ścianę |
| Waga produktu | 29,00 kg |
Dodatkowe informacje | |
| NFC (Near Field Connection) | Tak |
| Wysokość (mm) | 1303 |
| Szerokość (mm) | 806 |
| Głębokość (mm) | 52 |
| Dodatkowe informacje | Produkt wyposażony w czujnik ruchu; Możliwość montażu na ścianie w standardzie VESA 400 x 400 |
Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami | |
| Dane producenta | Samsung; Skr. pocztowa 12987, Dublin, Irlandia; www.samsung.com |
| Osoba odpowiedzialna za produkt | Samsung; Skr. pocztowa 12987, Dublin, Irlandia; www.samsung.com |