Kamera do wideokonferencji HP Poly Studio USB - 842D4AA
104740
Sprawdź inne produkty w kategorii Wideokonferencje
WideokonferencjeDedykowane Rozwiązania i Usługi
Rozwiązania do wideokonferencji
Microsoft Teams Rooms (MTR)
Omówienie HP Studio 842D4AA
Odkryj Poly Studio z Soundbarem
Wszystkie potrzeby w zakresie wideokonferencji rozwiązane
Zobacz i usłysz wszystkich wyraźnie oraz rozmawiaj naturalnie dzięki kamerze Poly Studio USB wideo bar. Proste połączenie USB umożliwia natychmiastowe rozpoczęcie pracy urządzenia, dzięki czemu to Ty będziesz w centrum uwagi, a technologia stanie się elementem tła. To rozwiązanie klasy biznesowej, które doceni każda osoba znajdująca się w pokoju.
Zawsze będziesz dobrze widziany
Eliminowanie zakłóceń, dzięki automatycznemu kadrowaniu grupy i śledzeniu mówcy. Kadrowanie osób i automatyczne śledzenie mówców są zaimplementowane w systemie, a to dzięki technologii Poly DirectorAI. Nie potrzeba żadnych sterowników ani dodatkowego oprogramowania. Uczestnicy spotkania będą w stanie dostrzec wszystko co istotne – włączając w to język ciała i mimikę twarzy. W trybie prezentera kamera podąży za mówcą w taki sam sposób, jakby zrobił to prawdziwy operator kamery telewizyjnej.
Zyskaj pewność bycia słyszanym oraz możliwość usłyszenia wszystkich
Tak dobrze brzmiący wideobar USB to naprawdę rzadkość. Potężne głośniki stereo upewniają, że wszyscy dobrze słyszą. Sześć mikrofonów daje z kolei pewność, że Twoje pomysły zostaną dobrze i wyraźnie odebrane. Poly sprawia, że każdy członek spotkania ma szansę wnieść coś od siebie.
Innowacja Poly blokuje hałasy z zewnątrz, dając innym szansę usłyszenia Ciebie
Poly NoiseBlockAI inteligentnie blokuje rozpraszające dźwięki, które ingerują w przeprowadzane spotkania. Również rozmowy w tle pozostają poza zasięgiem uszu Twoich rozmówców, dzięki technologii Acoustic Fence. Wyznacza ona bowiem obszar, w którym muszą znajdować się osoby chcące wziąć udział w spotkaniu. Tylko ich wypowiedzi zostaną zarejestrowane i przetransmitowane do osób po drugiej stronie połączenia.
Narzędzia oparte o chmurę uproszczają zarządzanie i podgląd danych.
Narzędzia do zarządzania, takie jak Poly Lens, dają działem IT możliwość przesyłania aktualizacji oprogramowania i wprowadzania zmian w ustawieniach bez odchodzenia od biurka. Scentralizowane zarządzanie oparte na chmurze i ich wdrożenia na dużą skalę pozwalają również zaoszczędzić czas pracowników IT. Dodatkowo oprogramowanie współpracuje z niemal każdą platformą wideo.
Specyfikacja techniczna HP Studio 842D4AA
Produkt | |
| Producent | HP |
| Model produktu | Studio |
| Kod producenta (MPN) | 842D4AA |
| EAN / GTIN-13 | 197497463422 |
| Kamera przeznaczona do | Małe pomieszczenie |
| Rozdzielczość kamery | 2160p |
| Regulacja ostrości | automatyczne ustawianie ostrości |
| Zoom | 5x |
| Pole widzenia kamery | 120 stopni |
| Pasmo przenoszenia mikrofonu | 120 Hz - 16 kHz |
| Maksymalny zasięg zbierania dźwięku | około 3,6 m |
| Pasmo przenoszenia głośnika | 100 Hz - 20 kHz |
| Porty komunikacji | Bluetooth, USB typ C, WiFi, 3.5mm jack |
| Czas trwania gwarancji | 12 miesięcy |
| Kolor produktu | Czarny, Srebrny |
| Waga produktu | 2,90 kg |
| Wysokość (mm) | 70 |
| Szerokość (mm) | 700 |
| Głębokość (mm) | 156 |
| Dodatkowe informacje | Obsługiwane systemu operacyjne: - Windows 7, 8.1, 10 - MacOS 10.12, 10.13, 10.14 Obsługiwane standardy audio i video: -UAC 1.0 Audio -UVC 1.1/1.5 Video -HID 1.11 |
| Wyposażenie | Zawartość opakowania: Poly Studio Pilot Kabel USB-C o długości 5 m (typ A do C) Zasilacz Mocowanie Dokumentacja |
Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami | |
| Dane producenta | HP Inc.; 1501 Page Mill Road, Palo Alto, CA 94304, United States; Phone:+ 1 650-857-1501 |
| Osoba odpowiedzialna za produkt | HP REG 23010; 08028 Barcelona, Spain; Email contact: [email protected] |
