Wzorowa oferta na laptopy dla Nauczyciela!
Wzorowa oferta na laptopy dla Nauczyciela! sprawdź
close Kontakt

Kamera do wideokonferencji Jabra PanaCast 20 - 8300-119

ID Produktu: 75623
Producent: Jabra
Gwarancja: 24 miesiące carry-in
Centrum pomocy Pobierz
PDF
Kamera do wideokonferencji Jabra PanaCast 20-przód
ID Produktu:
75623
759,00 zł
netto: 617,07 zł
Produkt dostępny Dowiedz się więcej
Dostawa 9,00 zł Dowiedz się więcej
Raty Santander
Raty w Santander już od 17,96 zł Pierwsza rata za 5 miesięcy - oblicz

Omówienie

Odkryj Jabra PanaCast 20

Personalne wideokonferencje, jakich nie widział świat

Wszyscy poznajemy realia pracy zdalnej, starając się pozostać w kontakcie i zachować produktywność, więc wideokonferencje są teraz jeszcze ważniejsze niż przedtem. Pora doświadczyć nowej generacji inteligentnej, bezpiecznej i mobilnej współpracy wideo dzięki Jabra PanaCast 20. Panacast 20 to personalna kamera, która zdaje sobie sprawę z tego, czego potrzebujesz i kiedy. Pozwól, żeby kamera zajęła się wszystkim. Korzysta ona z zaawansowanej, wbudowanej sztucznej inteligencji, aby zapewnić zestaw funkcji, który wyniesie Twoje wrażenia multimedialne na wyższy poziom.

Jabra PanaCast 20 life3

Idealny obraz bez względu na miejsce

Wideokonferencje stały się codziennością, ale słabej jakości obraz może negatywnie wpłynąć na ich doświadczanie. PanaCast20 wykorzystuje zaawansowane procesory, potężną zaimplementowaną sztuczną inteligencję i 13-megapikselową kamerę, aby zapewnić efektowny obraz 4K Ultra HD w czasie rzeczywistym. Przeprowadź dużą konferencję świadomy tego, że będziesz wyglądać dobrze. PanaCast20 odmieni oblicze Twoich wideokonferencji.

Jabra PanaCast 20 lewa

Zawsze w centrum kadru

Bycie widocznym podczas ważnej rozmowy wideo potrafi zrobić ogromną różnicę. Funkcja inteligentnego Zoomu wykorzystuje potęgę SI do ciągłego skanowania i dopasowywania obrazu w czasie rzeczywistym, dzięki czemu zawsze znajdziesz się w centrum kadru. PanaCast20 zapewni wrażenie ze spotkań, które nie tylko są lepsze, ale również zdefiniowane na nowo.

Jabra PanaCast 20 life2

Oświetlenie nie ma znaczenia

Postępowi profesjonaliści muszą odbierać połączenia wideo z każdego miejsca. PanaCast 20 z inteligentną optymalizacją oświetlenia opartą na sztucznej inteligencji przenalizuje otoczenie i automatycznie dostosuje obraz w czasie rzeczywistym, żeby poprawić jakość wideo. Twoje następne spotkanie potrzebuje technologii nowej generacji.

Jabra PanaCast 20 spod3

Co dwa strumienie, to nie jeden

Z PanaCast 20 prezentacje staną się jeszcze ciekawsze. Wyjątkowy tryb obrazu w obrazie umożliwi wyświetlanie przybliżenia jako głównego obrazu. Wbudowane przetwarzanie Edge w czasie rzeczywistym łączy dwa strumienie wideo w jeden. Tryb obrazu w obrazie działa z każdą platformą UC, nawet kiedy ta nie obsługuje urządzeń dwustrumieniowych. Obraz znaczy więcej niż 1000 słów.

Jabra PanaCast 20 spod2

Co z oczu, to z serca

Dokumentacja finansowa, umowy handlowe, zdjęcia rentgenowskie albo tajna lista VIP-ów. Bez względu na to, jakie poufne informacje chcesz ukryć podczas wideorozmów, efekty tła na urządzeniu będą na wyciągnięciu ręki, a w dodatku ukryją wszystko poza Tobą. Rozmyją tło lub zastąpią je jednolitym kolorem, wykorzystując zaawansowaną sztuczną inteligencję Edge wbudowaną w PanaCast 20. Przetwarza ona obraz bezpośrednio na urządzeniu, w odróżnieniu do analogicznych platform UC. Takie rozwiązanie sprawia, że ryzyko cyberataków podczas pracy hybrydowej jest minimalne, ponieważ oryginalne dane znajdujące się w tle są niewidoczne.

Jabra PanaCast 20 life5

Dziel się kiedy jesteś na to gotowy

PanaCast 20 posiada zintegrowaną przesłonę, która zapewnia prywatność i pełną kontrolę. Po prostu zasłoń przesłoną obiektyw, kiedy potrzebujesz prywatności i odsłoń ją, gdy jesteś gotowy dołączyć do spotkania. Rozmowy wideo są świetne, ale czasem potrzeba jeszcze chwili.

Jabra PanaCast 20 spod

I tu i tam. Dosłownie wszędzie.

Kiedy pracujesz zdalnie, możesz dołączyć do spotkań z dowolnego miejsca. Kompaktowa konstrukcja pozwala na łatwe umieszczenie kamery na górze dowolnego ekranu. Posiada zintegrowany, składany uchwyt montażowy i przenośny futerał ochronny. Dzięki temu tylko sekundy dzielą Cię od płynnej, inteligentnej i wysokiej jakości współpracy wideo. Kawiarnia, czy kuchenny stół? Radość ze spotkania wideo w dowolnym miejscu.

Jabra PanaCast 20 front2

Akcja!

Nie pozwól, żeby technologia powstrzymywała Cię przed szybkim tempem. PanaCast 20 oferuje technologię plug and play i połączenie bez zwłoki, nawet przy pierwszym użyciu. Wystarczy podłączyć przewód USB-C do komputera i stajesz się gotowy do współpracy z każdego miejsca. Natychmiast zabierz się do pracy z PanaCast 20.

Jabra PanaCast 20 lewa

Specyfikacja techniczna

Produkt

Producent Jabra
Rodzina produktu PanaCast
Model produktu PanaCast 20
Rozdzielczość kamery 3840 x 2160 / 30 kl./s
Regulacja ostrości automatyczne ustawianie ostrości
Pole widzenia kamery 90 stopni
Porty komunikacji USB typ C
Rodzaj gwarancji Carry-In/Door-To-Door (Naprawa w serwisie)
Czas trwania gwarancji 24 miesiące
Kolor produktu Czarny
Waga produktu 0,14 kg
Wysokość (mm) 44
Szerokość (mm) 25
Głębokość (mm) 80
Wyposażenie Kabel USB-C do USB-A
P/N produktu 8300-119