Kamera do wideokonferencji Jabra PanaCast 40 VBS bar only UC Czarna - 8700-231
Profit + dla Firm Sprawdź wszystkie korzyści
Centrum pomocy Pobierz
PDF
ID Produktu:
181092
181092
7 491,00 zł
netto: 6 090,24 zł
Produkt dostępny Dowiedz się więcej
Darmowa dostawa Dowiedz się więcej
Raty w Santander od 177,29 zł Pierwsza rata za 5 miesięcy - oblicz
Leasing Oblicz ratę
Finansowanie dla firm Dowiedz się więcej
Jabra Video Expert Dlaczego warto kupować u Autoryzowanego Partnera
Skonfiguruj swoje urządzenie Jabra PanaCast 40 VBS bar only 8700-231
Rozszerzenia gwarancji producenta
W zależności od rodzaju usługi serwisowej czas oczekiwania na dostarczenie wynosi od 1 do 30 dni.
Dedykowane Rozwiązania i Usługi
Rozwiązania do wideokonferencji
Microsoft Teams Rooms (MTR)
Omówienie Jabra PanaCast 40 VBS bar only 8700-231
Jabra Video Expert Club
Specyfikacja techniczna Jabra PanaCast 40 VBS bar only 8700-231
Produkt | |
| Producent | Jabra |
| Rodzina produktu | PanaCast |
| Model produktu | PanaCast 40 VBS bar only |
| Kod producenta (MPN) | 8700-231 |
| EAN / GTIN-13 | 5706991033861 |
| Kamera przeznaczona do | Małe pomieszczenie |
| Rozdzielczość kamery | 2160p |
| Zoom | 4x cyfrowy |
| Pole widzenia kamery | 180 stopni |
| Długość przewodu kamery | 3 m |
| Pasmo przenoszenia mikrofonu | 100 Hz - 16 kHz |
| Czułość mikrofonu | -37 dBFS |
| Maksymalny zasięg zbierania dźwięku | do 4,5 m |
| Funkcje mikrofonu | Usuwanie echa akustycznego (AEC), Redukcja szumów |
| Typ gwarancji | Producenta |
| Rodzaj gwarancji | Carry-In/Door-To-Door (Naprawa w serwisie) |
| Czas trwania gwarancji | 24 miesiące |
| Kolor produktu | Czarny |
| Waga produktu | 1,80 kg |
| Wysokość (mm) | 105 |
| Szerokość (mm) | 530 |
| Głębokość (mm) | 60 |
Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami | |
| Dane producenta | GN Hearing A/S; Lautrupbjerg 7, 2750 Ballerup, Denmark; [email protected] |
| Osoba odpowiedzialna za produkt | GN Hearing A/S; Lautrupbjerg 7, 2750 Ballerup, Denmark; [email protected] |
