Kamera do wideokonferencji Logitech Sight grafitowa 960-001510
96493
Dedykowane Rozwiązania i Usługi
Rozwiązania do wideokonferencji
Microsoft Teams Rooms (MTR)
Omówienie Logitech Logitech Sight 960-001510
Odkryj Logitech Sight
Nowa perspektywa na wideokonferencjach
Kamera do wideokonferencji Logitech Sight stanowi swoiste uzupełnienie zestawu produktów marki. Pozwoli ona uzyskać dodatkową perspektywę, która da złudzenie fizycznej obecności na spotkaniu. Wszystko dzięki oparciu funkcjonowania o SI, obecności 2 kamer 4K oraz 7 mikrofonom wyłapującym dźwięki dookoła urządzenia. Kombinacja tych cech sprawi, że żaden z uczestników nie będzie czuł się wykluczony. Przedsiębiorstwa korzystające z kamer Rally Bar i Rally Bar Mini zapewnią także w ten sposób swoim gościom lepsze wrażenia. Sam Logitech Sight wykonano przy tym z materiałów pochodzących z recyklingu, co przyczynia się do ochrony środowiska naturalnego naszej planety.
Inteligentna organizacja spotkania
Logitech Sight funkcjonuje w oparciu o sztuczną inteligencję, która jest w stanie usprawnić przebieg wideokonferencji. Koncentruje się ona na wszystkich uczestnikach spotkania w zasięgu widzenia, dbając o ich prawidłową widoczność. Wybiera przy tym najlepsze ujęcie uchwycone przez kamerę na stole lub z przodu sali, śledząc rozmowy, które przepływają między uczestnikami*.
*funkcja wymagająca przeprowadzenia nadchodzącej aktualizacji oprogramowania CollabOS
Obraz i dźwięk wysokiej jakości
Logitech Sight dysponuje dwoma kamerami 4K oraz aż 7 mikrofonami formującymi wiązki. Taka kombinacja pozwala na pokazanie uczestników spotkania w zakresie 315 stopni oraz wyłapania ich głosów w zasięgu do 2,3 metra. Co więcej, szybkość rejestracji obrazu to 60 kl./sekundę, a wspomniane mikrofony posiadają odporność na brud i wodę klasy IP57.
Dostosowany do wymagań
Logitech Sight posiada wsparcie dla największych aplikacji przeznaczonych do obsługi wideokonferencji - Microsoft Teams Rooms, Google Meet oraz Zoom Rooms*. Otwiera również drogę do łatwego skalowania obecnego rozwiązania i przystosowania go do rosnących możliwości przedsiębiorstwa. Wszystko dzięki opcji połączenia ze sobą dwóch egzemplarzy tych kamer i zsynchronizowania z Logitech Rally Bar lub Rally Bar Mini*
* rozbudowa funkcjonalności lub jej udostępnienie przewidywane w późniejszym terminie. Szczegółowe informacje w tym temacie udostępniono tutaj.
Specyfikacja techniczna Logitech Logitech Sight 960-001510
Produkt | |
| Producent | Logitech |
| Model produktu | Logitech Sight |
| Kod producenta (MPN) | 960-001510 |
| EAN / GTIN-13 | 97855181596 |
| Kamera przeznaczona do | Duże pomieszczenie, Średnie pomieszczenie |
| Rozdzielczość kamery | 2160p / 60 kl./s |
| Pole widzenia kamery | 315 stopni |
| Wbudowany mikrofon | siedem |
| Pasmo przenoszenia mikrofonu | 90 Hz - 16 kHz |
| Czułość mikrofonu | -36 dBFS +/-1 dB |
| Maksymalny zasięg zbierania dźwięku | do 2,3 m |
| Porty komunikacji | 3 x RJ-45 |
| Posiadane certyfikaty/zgodności | Microsoft Teams, Zoom, Google Meet |
| Typ gwarancji | Producenta |
| Rodzaj gwarancji | Carry-In/Door-To-Door (Naprawa w serwisie) |
| Czas trwania gwarancji | 24 miesiące |
| Kolor produktu | Grafitowy |
| Waga produktu | 1,50 kg |
| Wysokość (mm) | 299 |
| Szerokość (mm) | 169 |
| Głębokość (mm) | 169 |
| Dodatkowe informacje | Kamera działa wyłącznie w połączeniu z Logitech Rally Bar lub Logitech Rally Bar Mini. |
| Wyposażenie | Klucz sprzętowy Sight Klucz sprzętowy panelu mikrofonowego Osłona wizjera Uchwyt z przelotką Uchwyt stołowy Uchwyt do statywu |
Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami | |
| Dane producenta | Logitech Europe S.A.; EPFL - Quartier de l’Innovation, CH - 1015 Lausanne, Switzerland |
| Osoba odpowiedzialna za produkt | Logitech Europe S.A.; Catharijnesingel 47, 3511GC Utrecht, The Netherlands; https://support.logi.com |

