Sprawdź inne produkty w kategorii Komputery
Komputery
ASUS Vivo AiO 24 V241EAK to wydajny i poręczny komputer typu All-in-One. Prostota, mobilność i uniwersalność zastosowań jest clou tego sprzętu. Szerokokątny, 23,8-calowy ekran panoramiczny gwarantuje wysoką szczegółowość obrazu w żywych kolorach i wysokim kontraście. Dodaj do tego jeszcze immersyjny dźwięk i dzieło gotowe.
Wydajny i poręczny
Ekran żywych kolorów
Mocny basem
Kompaktowa lekkość
Vivo AiO 24 V241EAK to wydajny i poręczny komputer typu All-in-One, który wyposażono w procesor Intel® Core™ 11-generacji. W wybranych modelach zamontowano także dedykowaną kartę graficzną NVIDIA® GeForce® MX330. Urządzenie posiada zarówno port wejściowy, jak i wyjściowy HDMI, przez co łatwo podłączyć dodatkowy zewnętrzny ekrany. Bezproblemową łączność bezprzewodową gwarantuje obsługa sieci Wi-Fi 5. Komputer ten łączy w sobie prostotę, wydajność i mobilność do uniwersalnych zastosowań.
Wyświetlacz NanoEdge ma cienką ramkę oraz 88-procentowy współczynnik proporcji ekranu do obudowy. Rozdzielczość FHD (1920 x 1080) tego szerokokątnego, 23,8-calowego ekranu panoramicznego daje obraz o niesamowitych szczegółach i żywych kolorach w wysokim kontraście. Niektóre modele dysponują matrycą z funkcją rejestracji 10-punktowego dotyku, która ułatwia sterowanie palcami. Oferowany kąt widzenia 178°, 100% pokrycie gamy kolorów sRGB oraz technologia ASUS Splendid zapewniają realistyczne kolory. W Vivo AiO 24 V241EAK zastosowano rozwiązanie ASUS Tru2LifeVideo i matową powłokę antyrefleksyjną, przez co zwiększa się komfort odbioru.
Vivo AiO 24 V241EAK ma system audio, składający się z dwóch zintegrowanych, wysokiej jakości głośników stereo. Wyposażono je w duże komory audio, które korzystają z zaawansowanej konstrukcji Bass-reflex. Zwykle stosowana jest ona tylko w systemach głośników Hi-Fi, przez co gwarantuje mocny bas i czysty dźwięk w pełnym zakresie. Ponadto algorytm DTS Audio Processing, służący przetwarzaniu dźwięku, przeznaczony dla głośników i słuchawek ma wiele trybów odtwarzania muzyki, filmów i gier. Szlifu całości dodaje ASUS SonicMaster, która dodatkowo polepsza jakość ścieżki audio.
Kompaktowy, smukły i lekki Vivo AiO 24 V241EAK wyposażono w prostą, stabilną, elegancką i zintegrowaną podstawę zrobioną z aluminium. Ponadto łatwe ustawienie ekranu pod najwygodniejszym dla nas kątem umożliwia specjalny zawias utrzymujący ekran w wybranej pozycji.
Produkt | |
| Producent | ASUS |
| Rodzina produktu | Vivo AiO |
| Seria produktu | Vivo AiO 24 |
| Model produktu | Vivo AiO 24 V241EAK |
| Kod producenta (MPN) | V241EAK-WA072W |
| EAN / GTIN-13 | 4711081680871 |
| Klasa produktu | Komputer All-in-One |
| Przeznaczenie | Uniwersalne |
Matryca | |
| Przekątna matrycy | 23,8'' |
| Standard matrycy | Full HD |
| Rozdzielczość matrycy | 1920 x 1080 |
| Powłoka matrycy | Matowa |
| Technologia ekranu | WV |
| Jasność matrycy | 250 nit |
| Kontrast | 1000:1 |
| Pokrycie palety barw | 100% sRGB |
Procesor | |
| Producent procesora | Intel® |
| Rodzina procesora | Core™ i5 |
| Model procesora | Core™ i5-1135G7 |
| Liczba rdzeni procesora | cztery |
| Taktowanie rdzeni procesora | 2,4 GHz |
| Taktowanie trybu turbo procesora | 4,2 GHz |
| Pamięć cache procesora | 8 MB |
Pamięć RAM | |
| Zainstalowana pojemność pamięci RAM | 8 GB |
| Ilość slotów pamięci RAM | 2 |
| Ilość wolnych slotów pamięci RAM | 1 |
| Możliwość rozbudowy pamięci RAM do | 32 GB |
| Technologia wykonania pamięci RAM | SODIMM DDR4 |
Dysk | |
| Ilość zainstalowanych dysków | 1 szt |
| Typ dysku | SSD |
| Pojemność dysku podstawowego | 512 GB |
| Interfejs dysku | M.2 (PCIe/NVMe) |
Karta graficzna | |
| Producent karty zintegrowanej | Intel |
| Model karty zintegrowanej | Iris Xe Graphics |
| Model karty dedykowanej | Brak |
Komunikacja | |
| Karta sieciowa przewodowa | 10/100/1000 Mbps |
| Typ bezprzewodowej karty sieciowej | WiFi 5 (802.11 a/b/g/n/ac) |
| Bluetooth | 5.1 |
Interfejsy WE/WY | |
| HDMI | 2 szt - HDMI 1.4 |
| USB 2.0 (480 Mbps) | 1 szt (boczny panel) |
| USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) | 4 szt (tylny panel) |
| RJ-45 [LAN] | 1 szt |
| Wyjście słuchawkowe | Combo |
| Wejście mikrofonu | Combo |
Multimedia | |
| Karta dźwiękowa | HD Audio |
| Ilość głośników | 2 |
| Kamera | 0,9 Mpix |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
System operacyjny | |
| Wersja systemu operacyjnego | Windows 11 Home |
| Architektura systemu | 64 bit |
| Wersja językowa systemu operacyjnego | polska |
Zabezpieczenia | |
| Gniazdo linki zabezpieczającej | Tak |
| Szyfrowanie TPM | Tak |
Gwarancja | |
| Typ gwarancji | Producenta |
| Rodzaj gwarancji | Carry-In/Door-To-Door (Naprawa w serwisie) |
| Czas trwania gwarancji | 24 miesiące |
| Szczegółowe warunki gwarancji | Pobierz |
Właściwości fizyczne | |
| Materiał wykonania obudowy | Tworzywa sztuczne |
| Kolor obudowy | Biały |
| Typ stojaka | Monitor stand |
| Waga produktu | 5,40 kg |
| Wysokość (mm) | 409 |
| Szerokość (mm) | 540 |
| Głębokość (mm) | 48 |
Uwagi | |
| Klawiatura w zestawie | Przewodowa |
| Mysz w zestawie | Przewodowa |
| Dodatkowe informacje | Jeden z portów HDMI jest wyjściem sygnału. |
Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami | |
| Dane producenta | ASUS Global PTE. LTD.; 10 Changi Business Park Central 2, 486030 Singapore, SG; [email protected] |
| Osoba odpowiedzialna za produkt | ASUS COMPUTER GmbH; HARKORT STR. 21-23, 40880 RATINGEN, GERMANY |