Sprawdź inne produkty w kategorii Komputery
Komputery
HP ProOne 240 G10 to funkcjonalny komputer typu All-in-One zaprojektowany z myślą o środowisku biznesowym. Zintegrowana konstrukcja łącząca jednostkę centralną i monitor w jednej obudowie pozwala zaoszczędzić miejsce na biurku oraz uporządkować przestrzeń pracy. Model ten stanowi idealne rozwiązanie dla firm, które oczekują estetycznego i wydajnego stanowiska pracy.
Komfort codziennej pracy
Wydajność procesora Intel® Core™
Szybki dysk SSD
Nowoczesna łączność, multimedia i bezpieczeństwo
Komputer wyposażono w 23,8-calową matrycę w standardzie Full HD o rozdzielczości 1920x1080 pikseli. Zastosowana technologia IPS zapewnia szerokie kąty widzenia oraz wierne odwzorowanie kolorów, co przekłada się na wygodę pracy z dokumentami, arkuszami kalkulacyjnymi i aplikacjami biznesowymi. Matowa powłoka ekranu skutecznie redukuje odbicia światła, zwiększając komfort użytkowania w jasno oświetlonych pomieszczeniach biurowych. Jasność na poziomie 250 nitów gwarantuje dobrą czytelność treści w codziennych zastosowaniach.
Za efektywne działanie systemu odpowiada procesor Intel Core. To zapewnia płynną obsługę aplikacji biurowych, systemów sprzedażowych oraz pracy. Jest optymalnym rozwiązaniem dla firm poszukujących wydajnego i energooszczędnego sprzętu do codziennych zadań.
HP ProOne 240 G10 wyposażono w pamięć RAM DDR5, co zapewnia stabilną i sprawną pracę systemu Windows 11 Pro. Komputer posiada dwa sloty pamięci, z czego jeden pozostaje wolny, umożliwiając łatwą rozbudowę do maksymalnie 32 GB RAM w przyszłości. Za przechowywanie danych odpowiada szybki dysk SSD, który znacząco skraca czas uruchamiania systemu oraz aplikacji i zwiększa komfort codziennej pracy.
Komputer All-in-One oferuje szeroki zestaw portów. W tym HDMI 1.4, złącza USB 2.0 oraz USB 3.2 Gen 1, a także nowoczesny port USB 3.2 Gen 1 Typ C. To umożliwia wygodne podłączanie urządzeń peryferyjnych. Wbudowana karta sieciowa Gigabit Ethernet, moduł WiFi 6 oraz Bluetooth 5.3 zapewniają szybkie i stabilne połączenie z siecią oraz akcesoriami bezprzewodowymi.
Produkt | |
| Producent | HP |
| Rodzina produktu | ProOne |
| Seria produktu | ProOne 240 |
| Model produktu | ProOne 240 G10 |
| Kod producenta (MPN) | 936H1EA |
| EAN / GTIN-13 | 197961567298 |
| Klasa produktu | Komputer All-in-One |
| Przeznaczenie | Biznes |
Matryca | |
| Przekątna matrycy | 23,8'' |
| Standard matrycy | Full HD |
| Rozdzielczość matrycy | 1920 x 1080 |
| Powłoka matrycy | Matowa |
| Technologia ekranu | IPS |
| Jasność matrycy | 250 nit |
Procesor | |
| Producent procesora | Intel® |
| Rodzina procesora | Core™ i5 |
| Model procesora | Core™ i5-1335U |
| Liczba rdzeni procesora | dziesięć |
| Liczba rdzeni performance | dwa |
| Liczba rdzeni efficient | osiem |
| Maksymalne taktowanie rdzeni performance | 4,6 GHz |
| Maksymalne taktowanie rdzeni efficient | 3,4 GHz |
| Pamięć cache procesora | 12 MB |
Pamięć RAM | |
| Zainstalowana pojemność pamięci RAM | 8 GB |
| Ilość slotów pamięci RAM | 2 |
| Ilość wolnych slotów pamięci RAM | 1 |
| Możliwość rozbudowy pamięci RAM do | 32 GB |
| Częstotliwość pamięci RAM | 3200 MHz |
| Technologia wykonania pamięci RAM | SODIMM DDR4 |
Dysk | |
| Ilość zainstalowanych dysków | 1 szt |
| Typ dysku | SSD |
| Pojemność dysku podstawowego | 512 GB |
| Interfejs dysku | M.2 (PCIe/NVMe) |
Karta graficzna | |
| Producent karty zintegrowanej | Intel |
| Model karty zintegrowanej | UHD Graphics |
| Model karty dedykowanej | Brak |
Komunikacja | |
| Karta sieciowa przewodowa | 10/100/1000 Mbps |
| Typ bezprzewodowej karty sieciowej | WiFi 6 (802.11 ax) |
| Bluetooth | 5.3 |
Interfejsy WE/WY | |
| HDMI | 1 szt - HDMI 1.4 |
| USB 2.0 (480 Mbps) | 2 szt |
| USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) | 2 szt |
| USB 3.2 Gen 1 typ C (5 Gbps) | 1 szt |
| RJ-45 [LAN] | 1 szt |
| Wyjście słuchawkowe | Combo |
| Wejście mikrofonu | Combo |
Multimedia | |
| Karta dźwiękowa | HD Audio |
| Ilość głośników | 2 |
| Kamera | 5,0 Mpix |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
System operacyjny | |
| Wersja systemu operacyjnego | Windows 11 Pro |
| Architektura systemu | 64 bit |
| Wersja językowa systemu operacyjnego | polska |
Zabezpieczenia | |
| Szyfrowanie TPM | Tak |
Zasilanie | |
| Moc zasilacza | 90 W |
| Sprawność zasilacza | 89 % |
Gwarancja | |
| Typ gwarancji | Producenta |
| Rodzaj gwarancji | On-Site (Naprawa u klienta) |
| Czas trwania gwarancji | 36 miesięcy |
| Szczegółowe warunki gwarancji | Pobierz |
Właściwości fizyczne | |
| Materiał wykonania obudowy | Tworzywa sztuczne |
| Certyfikaty | ENERGY STAR®, EPEAT™ Gold |
| Kolor obudowy | Szary |
| Typ stojaka | Monitor stand |
| Waga produktu | 5,37 kg |
| Wysokość (mm) | 419 |
| Szerokość (mm) | 541 |
| Głębokość (mm) | 184 |
Uwagi | |
| Klawiatura w zestawie | Przewodowa |
| Mysz w zestawie | Przewodowa |
Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami | |
| Dane producenta | HP Inc.; 1501 Page Mill Road, Palo Alto, CA 94304, United States; Phone:+ 1 650-857-1501 |
| Osoba odpowiedzialna za produkt | HP REG 23010; 08028 Barcelona, Spain; Email contact: [email protected] |