Wybierz oprogramowanie Microsoft Office lub Microsoft 365 dopasowane do Twoich potrzeb. Porównaj produkty >.
W przypadku wymiany dysku zawierającego system operacyjny, dokonujemy jego przeniesienia na nowy nośnik przed wysłaniem komputera. Wymieniony dysk jest objęty gwarancją jego producenta, realizowaną przez sprzedawcę.
Nowa hybrydowa architektura firmy Intel, zawarta w każdym procesorze Core™ Ultra, integruje CPU, GPU i NPU w jednym pakiecie. Pozwoli to na korzystanie z nowych, ekscytujących możliwości sztucznej inteligencji. Jako przykłady mogą posłużyć tłumaczenie języka w czasie rzeczywistym, czy ulepszone środowiska gier. Umożliwi to ponad 300 funkcji zintegrowanych w produktach niezależnych dostawców oprogramowania (ISV), które są akcelerowane przez AI. Jednocześnie obsługa nawet długotrwałych, intensywnie wykorzystujących sztuczną inteligencję obciążeniach, nie pobiera dużych ilości energii. Przekłada się to na kilka zalet, jak oszczędność energii przy pracy mobilnej, zmniejszona emisja ciepła oraz większa wydajność komputera.
Z pomocą sztucznej inteligencji użytkownicy mogą stać się bardziej kreatywni, produktywni i bezpieczni. Przeniesienie dotychczasowych trendów, znanych z chmur obliczeniowych, na komputery PC, zwiększy prywatność poprzez zmniejszenie zależności od drogich centrów danych. Firma Intel udostępnia między innymi oprogramowanie oneAPI i OpenVINO, dedykowane stacje robocze i szkolenia, aby deweloperzy mogli lepiej wykorzystać SI. Pozwoli im to stworzyć oprogramowanie jeszcze lepiej wspierające ich użytkowników w codziennych obowiązkach, ale i nie tylko. Trend ten zakorzenia się także w gamingu, co przyniesie nie tylko ulepszenia istniejących już rozwiązań, ale również nowe ekscytujące możliwości.
Produkt | |
| Producent | ASUS |
| Rodzina produktu | NUC |
| Seria produktu | NUC 14 |
| Model produktu | NUC 14 Pro AI |
| Kod producenta (MPN) | RNUC14LNKU7094N2 |
| EAN / GTIN-13 | 4711387914915 |
| Klasa produktu | Komputer stacjonarny |
| Przeznaczenie | Uniwersalne |
Procesor | |
| Producent procesora | Intel® |
| Rodzina procesora | Core™ Ultra 7 |
| Model procesora | Core™ Ultra 7 258V |
| Liczba rdzeni procesora | osiem |
| Liczba rdzeni performance | cztery |
| Liczba rdzeni efficient | cztery |
| Maksymalne taktowanie rdzeni performance | 4,8 GHz |
| Maksymalne taktowanie rdzeni efficient | 3,7 GHz |
| Pamięć cache procesora | 12 MB |
| Wbudowane NPU | Intel® AI Boost |
Pamięć RAM | |
| Zainstalowana pojemność pamięci RAM | 32 GB |
| Ilość slotów pamięci RAM | 0 |
| Częstotliwość pamięci RAM | 8533 MHz |
| Technologia wykonania pamięci RAM | LPDDR5X |
Dysk | |
| Ilość zainstalowanych dysków | 1 szt |
| Typ dysku | SSD |
| Pojemność dysku podstawowego | 1000 GB |
| Interfejs dysku | M.2 (PCIe/NVMe Gen 4) |
Karta graficzna | |
| Producent karty zintegrowanej | Intel |
| Model karty zintegrowanej | Arc™ Graphics 140V |
| Model karty dedykowanej | Brak |
Komunikacja | |
| Karta sieciowa przewodowa | 10/100/1000/2500 Mbps |
| Typ bezprzewodowej karty sieciowej | WiFi 7 (802.11 be) |
| Bluetooth | 5.4 |
Interfejsy WE/WY | |
| HDMI | 1 szt - HDMI 2.1 TMDS |
| USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) | 2 szt (przedni panel) |
| USB 3.2 Gen 2 (10 Gbps) | 2 szt (tylny panel) |
| Thunderbolt | 2 szt - Thunderbolt 4 (z Display Port) |
| RJ-45 [LAN] | 1 szt (2,5Gbps) |
| Wyjście słuchawkowe | Combo |
| Wejście mikrofonu | Combo |
Multimedia | |
| Karta dźwiękowa | HD Audio |
System operacyjny | |
| Wersja systemu operacyjnego | Windows 11 Pro |
| Architektura systemu | 64 bit |
Zabezpieczenia | |
| Gniazdo linki zabezpieczającej | Tak |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Szyfrowanie TPM | Tak |
Zasilanie | |
| Moc zasilacza | 120 W |
Gwarancja | |
| Typ gwarancji | Producenta |
| Rodzaj gwarancji | Carry-In/Door-To-Door (Naprawa w serwisie) |
| Czas trwania gwarancji | 36 miesięcy |
| Szczegółowe warunki gwarancji | Pobierz |
Właściwości fizyczne | |
| Typ obudowy | NUC |
| Materiał wykonania obudowy | Tworzywa sztuczne |
| Certyfikaty | ENERGY STAR®, MIL-STD-810H, RoHS compliant, WEEE |
| Kolor obudowy | Czarny |
| Waga produktu | 0,53 kg |
| Wysokość (mm) | 34 |
| Szerokość (mm) | 130 |
| Głębokość (mm) | 130 |
Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami | |
| Dane producenta | ASUS Global PTE. LTD.; 10 Changi Business Park Central 2, 486030 Singapore, SG; [email protected] |
| Osoba odpowiedzialna za produkt | ASUS COMPUTER GmbH; HARKORT STR. 21-23, 40880 RATINGEN, GERMANY |