Komputer ASUS NUC 14 Pro Slim RNUC14RVKI300002I 90AR0062-M00040 Core 3 100U
176206
Skonfiguruj swoje urządzenie ASUS NUC 14 Pro Slim RNUC14RVKI300002I
Wybierz oprogramowanie Microsoft Office lub Microsoft 365 dopasowane do Twoich potrzeb. Porównaj produkty >.
Rozbudowana pamięć jest objęta gwarancją jej producenta, realizowaną przez sprzedawcę.
Dodatkowy dysk jest objęty gwarancją jego producenta, realizowaną przez sprzedawcę.
Omówienie ASUS NUC 14 Pro Slim RNUC14RVKI300002I
Odkryj ASUS NUC 14 Pro
Wydajny i kompaktowy
ASUS NUC 14 Pro to kompaktowy komputer w wersji Mini PC. Podstawą jego dużej mocy obliczeniowej jest procesor Intel® Core™ Ultra, który korzysta z możliwości sztucznej inteligencji. Model ten to połączenie wysokiej wydajności i zaawansowanych zabezpieczeń w kompaktowej obudowie. Dzięki efektywnemu systemowi chłodzenia zapewnia stabilną pracę nawet przy dużym obciążeniu. To wszechstronne urządzenie, które sprawdzi się zarówno w profesjonalnych zastosowaniach – idealne dla programistów i specjalistów – jak i w codziennym użytkowaniu domowym. Superszybki Ethernet 2,5 Gb/s oraz Wi-Fi 6E gwarantują niezawodne połączenia. Z kolei porty HDMI 2.1 i Thunderbolt™ 4 umożliwiają obsługę monitorów o rozdzielczości do 4K, zapewniając maksymalną elastyczność konfiguracji.
Kompaktowa moc
Niezwykle wydajny
Niezawodny dla biznesu
Możliwościami rozbudowy
ASUS NUC 14 Pro to kompaktowa moc
ASUS NUC 14 Pro łączy innowacyjne rozwiązania, wysoką wydajność i minimalistyczny design. Jego niewielkie rozmiary w połączeniu z zaawansowanymi parametrami, czynią go doskonałym wyborem zarówno do zastosowań biznesowych, jak i domowego użytku. Systemy NUC zostały zaprojektowane z myślą o różnorodnych wymaganiach użytkowników, oferując modułową konstrukcję, efektywne chłodzenie oraz imponującą moc obliczeniową. To idealne rozwiązanie dla osób poszukujących nowoczesnego i niezawodnego sprzętu.
ASUS NUC 14 Pro niezwykle wydajny
ASUS NUC 14 Pro wyposażono w procesor Intel® Core™ Ultra, który wspierany jest przez zaawansowane rozwiązania sztucznej inteligencji. Urządzenie zapewnia wysoką wydajność oraz wsparcie dla nowoczesnych technologii. Do tego obsługa do 96 GB RAM DDR5 i niezwykle szybkie dyski SSD NVMe dbają o szybkie dostarczanie danych do CPU.
ASUS NUC 14 Pro z AI niezawodny dla biznesu
ASUS NUC 14 Pro przystosowano do wymagającego środowiska biznesowego. Tym samym, zapewnia zarówno skuteczne zabezpieczenia, jak i możliwość zdalnego zarządzania. Do tego dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań sztucznej inteligencji, łączy jeszcze większą wydajność z energooszczędnością. Model ten jest odpowiednim wyborem dla firm, które potrzebują efektywnego i niezawodnego sprzętu.
ASUS NUC 14 Pro z możliwościami rozbudowy
ASUS NUC 14 Pro to sprzęt dający szerokie możliwości rozbudowy. Użytkownik może zamontować drugi dysk SSD, a także dodatkową pamięć RAM. Do tego jego bogaty zestaw portów pozwala na podłączenie wielu urządzeń i akcesoriów, co znacząco zwiększa funkcjonalność komputera. ASUS NUC to odpowiedni wybór zarówno dla przedsiębiorstw, jak i osób szukających wydajnego komputera do codziennych zastosowań.
Specyfikacja techniczna ASUS NUC 14 Pro Slim RNUC14RVKI300002I
Produkt | |
| Producent | ASUS |
| Rodzina produktu | NUC |
| Seria produktu | NUC 14 |
| Model produktu | NUC 14 Pro Slim |
| Kod producenta (MPN) | RNUC14RVKI300002I |
| EAN / GTIN-13 | 4711387492260 |
| Klasa produktu | Komputer stacjonarny |
| Przeznaczenie | Uniwersalne |
Procesor | |
| Producent procesora | Intel® |
| Rodzina procesora | Core™ 3 |
| Model procesora | Core™ 3 100U |
| Liczba rdzeni procesora | sześć |
| Liczba rdzeni performance | dwa |
| Liczba rdzeni efficient | cztery |
| Maksymalne taktowanie rdzeni performance | 4,7 GHz |
| Maksymalne taktowanie rdzeni efficient | 3,3 GHz |
| Pamięć cache procesora | 10 MB |
Pamięć RAM | |
| Ilość slotów pamięci RAM | 2 |
| Ilość wolnych slotów pamięci RAM | 2 |
| Możliwość rozbudowy pamięci RAM do | 96 GB |
| Częstotliwość pamięci RAM | 5600 MHz |
| Technologia wykonania pamięci RAM | SODIMM DDR5 |
Dysk | |
| Wolne sloty | 1x M.2 (PCIe Gen 4), 1x M.2 (PCIe 2242 Gen 4) |
Karta graficzna | |
| Producent karty zintegrowanej | Intel |
| Model karty zintegrowanej | Intel® Graphics |
| Model karty dedykowanej | Brak |
Komunikacja | |
| Karta sieciowa przewodowa | 10/100/1000/2500 Mbps |
| Typ bezprzewodowej karty sieciowej | WiFi 6E (802.11 ax) |
| Bluetooth | 5.3 |
Interfejsy WE/WY | |
| HDMI | 2 szt - HDMI 2.1 TMDS |
| USB 2.0 (480 Mbps) | 1 szt (tylny panel) |
| USB 3.2 Gen 2 (10 Gbps) | 1 szt (tylny panel), 2 szt (przedni panel) |
| USB 3.2 Gen 2x2 typ C (20 Gbps) | 1 szt (przedni panel) |
| Thunderbolt | 2 szt - Thunderbolt 4 (z Display Port) |
| RJ-45 [LAN] | 1 szt (2,5Gbps) |
System operacyjny | |
| Wersja systemu operacyjnego | Brak |
Zabezpieczenia | |
| Gniazdo linki zabezpieczającej | Tak |
| Szyfrowanie TPM | Tak |
Zasilanie | |
| Moc zasilacza | 90 W |
Gwarancja | |
| Typ gwarancji | Producenta |
| Rodzaj gwarancji | Carry-In/Door-To-Door (Naprawa w serwisie) |
| Czas trwania gwarancji | 36 miesięcy |
| Szczegółowe warunki gwarancji | Pobierz |
Właściwości fizyczne | |
| Typ obudowy | NUC |
| Materiał wykonania obudowy | Tworzywa sztuczne |
| Certyfikaty | ENERGY STAR®, EPEAT™ Silver, RoHS compliant |
| Kolor obudowy | Czarny |
| Waga produktu | 0,47 kg |
| Wysokość (mm) | 37 |
| Szerokość (mm) | 117 |
| Głębokość (mm) | 112 |
Uwagi | |
| Wyposażenie | Uchwyt i śruby do montażu (VESA) |
Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami | |
| Dane producenta | ASUS Global PTE. LTD.; 10 Changi Business Park Central 2, 486030 Singapore, SG; [email protected] |
| Osoba odpowiedzialna za produkt | ASUS COMPUTER GmbH; HARKORT STR. 21-23, 40880 RATINGEN, GERMANY |