Wybierz oprogramowanie Microsoft Office lub Microsoft 365 dopasowane do Twoich potrzeb. Porównaj produkty >.
Dodatkowy dysk jest objęty gwarancją jego producenta, realizowaną przez sprzedawcę.
ASUS NUC 15 Pro Slim to nowoczesny mini komputer stworzony dla środowisk, w których liczy się oszczędność miejsca i wysoka wydajność. Niewielkie wymiary urządzenia pozwalają łatwo zamontować je za monitorem, pod biurkiem lub w szafach sterowniczych, bez rezygnacji z mocy obliczeniowej. Ten poręczny mini PC doskonale sprawdza się w biurach, punktach usługowych, medycynie, handlu. Sprawdzi się także wszędzie tam, gdzie potrzebna jest niezawodna praca w kompaktowej formie.
Kompaktowy rozmiar, który ułatwia instalację
Wysoka wydajność w niewielkiej obudowie
Duże możliwości wizualne i sieciowe
Zaprojektowany z myślą o rozbudowie i niezawodności
ASUS NUC 15 Pro wyróżnia się ultrakompaktową obudową, dzięki której bez problemu zmieści się nawet w bardzo ograniczonej przestrzeni. Możliwość montażu VESA pozwala ukryć komputer za ekranem, zachowując estetykę stanowiska pracy. Mały format oznacza także łatwiejszy transport, szybkie wdrożenie i większą elastyczność w projektach komercyjnych, kioskach i systemach digital signage.
Mimo niewielkich gabarytów ten mini PC zaprojektowano z myślą o intensywnej pracy. Procesory Intel® Core™ Ultra (serii 2) z obsługą zadań AI oferują nawet 99 TOPS, umożliwiając sprawną obsługę aplikacji biurowych, analitycznych i multimedialnych. Komputer wspiera do 96 GB pamięci DDR5-6400, co zapewnia płynną pracę wielu programów jednocześnie bez spadków wydajności.
ASUS NUC 15 Pro udowadnia, że niewielki rozmiar nie ogranicza funkcjonalności. Obsługa nawet czterech monitorów 4K pozwala zbudować wydajne stanowisko robocze na minimalnej przestrzeni. Zintegrowana grafika Intel® Arc™ wspiera zadania wizualne i AI. Nowoczesna łączność Wi-Fi 7, Bluetooth® 5.4 oraz Thunderbolt™ 4 gwarantuje szybkie przesyłanie danych i bezproblemową współpracę z akcesoriami.
Miniaturowa obudowa ASUS NUC 15 Pro została zaprojektowana tak, aby mimo małych rozmiarów umożliwiać łatwą modernizację. System bez użycia narzędzi pozwala szybko rozbudować pamięć RAM i dyski SSD NVMe. Certyfikacja MIL-STD-810H oraz wydajny układ chłodzenia dbają o stabilną pracę w długim czasie. Do tego technologie klasy biznesowej, jak Intel® vPro® i ASUS Power Sync zwiększają bezpieczeństwo oraz komfort zarządzania w środowiskach komercyjnych.
Nowa hybrydowa architektura firmy Intel, zawarta w każdym procesorze Core™ Ultra, integruje CPU, GPU i NPU w jednym pakiecie. Pozwoli to na korzystanie z nowych, ekscytujących możliwości sztucznej inteligencji. Jako przykłady mogą posłużyć tłumaczenie języka w czasie rzeczywistym, czy ulepszone środowiska gier. Umożliwi to ponad 300 funkcji zintegrowanych w produktach niezależnych dostawców oprogramowania (ISV), które są akcelerowane przez AI. Jednocześnie obsługa nawet długotrwałych, intensywnie wykorzystujących sztuczną inteligencję obciążeniach, nie pobiera dużych ilości energii. Przekłada się to na kilka zalet, jak oszczędność energii przy pracy mobilnej, zmniejszona emisja ciepła oraz większa wydajność komputera.
Z pomocą sztucznej inteligencji użytkownicy mogą stać się bardziej kreatywni, produktywni i bezpieczni. Przeniesienie dotychczasowych trendów, znanych z chmur obliczeniowych, na komputery PC, zwiększy prywatność poprzez zmniejszenie zależności od drogich centrów danych. Firma Intel udostępnia między innymi oprogramowanie oneAPI i OpenVINO, dedykowane stacje robocze i szkolenia, aby deweloperzy mogli lepiej wykorzystać SI. Pozwoli im to stworzyć oprogramowanie jeszcze lepiej wspierające ich użytkowników w codziennych obowiązkach, ale i nie tylko. Trend ten zakorzenia się także w gamingu, co przyniesie nie tylko ulepszenia istniejących już rozwiązań, ale również nowe ekscytujące możliwości.
Produkt | |
| Producent | ASUS |
| Rodzina produktu | NUC |
| Seria produktu | NUC 15 |
| Model produktu | NUC 15 Pro Slim |
| Kod producenta (MPN) | RNUC15CRKU5063C2 |
| EAN / GTIN-13 | 4711636406642 |
| Klasa produktu | Komputer stacjonarny |
| Przeznaczenie | Uniwersalne |
Procesor | |
| Producent procesora | Intel® |
| Rodzina procesora | Core™ Ultra 5 |
| Model procesora | Core™ Ultra 5 225H |
| Liczba rdzeni procesora | czternaście |
| Liczba rdzeni performance | cztery |
| Liczba rdzeni efficient | dziesięć (w tym dwa Low Power Efficient) |
| Maksymalne taktowanie rdzeni performance | 4,9 GHz |
| Maksymalne taktowanie rdzeni efficient | 4,3 GHz (2,5 GHz w przypadku rdzeni Low Power Efficient) |
| Pamięć cache procesora | 18 MB |
| Wbudowane NPU | Intel® AI Boost |
Pamięć RAM | |
| Zainstalowana pojemność pamięci RAM | 16 GB |
| Ilość slotów pamięci RAM | 2 |
| Możliwość rozbudowy pamięci RAM do | 96 GB |
| Częstotliwość pamięci RAM | 5600 MHz |
| Technologia wykonania pamięci RAM | SODIMM DDR5 |
Dysk | |
| Ilość zainstalowanych dysków | 1 szt |
| Typ dysku | SSD |
| Pojemność dysku podstawowego | 512 GB |
| Wolne sloty | 1x M.2 (PCIe 2242 Gen 4), 1x M.2 (PCIe Gen 5) |
Karta graficzna | |
| Producent karty zintegrowanej | Intel |
| Model karty zintegrowanej | Arc™ Graphics 130T |
| Model karty dedykowanej | Brak |
Komunikacja | |
| Karta sieciowa przewodowa | 10/100/1000/2500 Mbps |
| Typ bezprzewodowej karty sieciowej | WiFi 7 (802.11 be) |
| Bluetooth | 5.4 |
Interfejsy WE/WY | |
| HDMI | 2 szt - HDMI 2.1 TMDS |
| USB 2.0 (480 Mbps) | 1 szt (tylny panel) |
| USB 3.2 Gen 2 (10 Gbps) | 1 szt (tylny panel), 2 szt (przedni panel) |
| USB 3.2 Gen 2x2 typ C (20 Gbps) | 1 szt (przedni panel) |
| Thunderbolt | 2 szt - Thunderbolt 4 (z Display Port) |
| RJ-45 [LAN] | 1 szt (2,5Gbps) |
System operacyjny | |
| Wersja systemu operacyjnego | Windows 11 Pro |
| Architektura systemu | 64 bit |
Zabezpieczenia | |
| Gniazdo linki zabezpieczającej | Tak |
| Szyfrowanie TPM | Tak |
Zasilanie | |
| Moc zasilacza | 120 W |
Gwarancja | |
| Typ gwarancji | Producenta |
| Rodzaj gwarancji | Carry-In/Door-To-Door (Naprawa w serwisie) |
| Czas trwania gwarancji | 36 miesięcy |
| Szczegółowe warunki gwarancji | Pobierz |
Właściwości fizyczne | |
| Typ obudowy | NUC |
| Materiał wykonania obudowy | Tworzywa sztuczne |
| Certyfikaty | ENERGY STAR®, MIL-STD-810H, RoHS compliant, WEEE |
| Kolor obudowy | Czarny |
| Waga produktu | 0,53 kg |
| Wysokość (mm) | 37 |
| Szerokość (mm) | 117 |
| Głębokość (mm) | 112 |
Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami | |
| Dane producenta | ASUS Global PTE. LTD.; 10 Changi Business Park Central 2, 486030 Singapore, SG; [email protected] |
| Osoba odpowiedzialna za produkt | ASUS COMPUTER GmbH; HARKORT STR. 21-23, 40880 RATINGEN, GERMANY |