Komputer ASUS NUC 15 Pro Tall RNUC15CRHC500002 90AR00Q2-M00030 Core 5 210H
180164
Skonfiguruj swoje urządzenie ASUS NUC 15 Pro Tall RNUC15CRHC500002
Wybierz oprogramowanie Microsoft Office lub Microsoft 365 dopasowane do Twoich potrzeb. Porównaj produkty >.
Rozbudowana pamięć jest objęta gwarancją jej producenta, realizowaną przez sprzedawcę.
Dodatkowy dysk jest objęty gwarancją jego producenta, realizowaną przez sprzedawcę.
Omówienie ASUS NUC 15 Pro Tall RNUC15CRHC500002
Odkryj ASUS NUC 15 Pro
Mini PC nowej generacji
ASUS NUC 15 Pro Tall to zaawansowany mini PC z obsługą sztucznej inteligencji. Zaprojektowano go z myślą o przyszłości biznesu, biur i zastosowań profesjonalnych. Kompaktowa obudowa kryje w sobie potężną wydajność opartą na procesorach Intel® Core™ Ultra, oferujących nawet 99 TOPS mocy obliczeniowej AI. Dzięki temu komputer idealnie sprawdza się w pracy biurowej, analizie danych, obsłudze aplikacji AI, kioskach multimedialnych czy środowiskach IoT.
Wydajność AI z Intel® Core™ Ultra (Seria 2)
Pamięć DDR5 i ultraszybkie dyski SSD
Grafika Intel® Arc™ i pełna łączność
Kompaktowa, beznarzędziowa i bezpieczna konstrukcja
Wydajność AI z Intel® Core™ Ultra (Seria 2)
Podstawą ASUS NUC 15 Pro jest procesor Intel® Core™ Ultra (serii 2) z dedykowaną jednostką NPU do zadań sztucznej inteligencji. Platforma zapewnia do 18% wyższą wydajność w porównaniu z poprzednią generacją oraz nawet 99 TOPS. To przekłada się na błyskawiczne przetwarzanie danych, płynną obsługę zadań i wysoką responsywność systemu. To idealne rozwiązanie dla użytkowników, którzy potrzebują mocy do pracy z AI, wideo, analiz biznesowych i aplikacji nowej generacji.
Pamięć DDR5 i ultraszybkie dyski SSD
Mini PC obsługuje do 96 GB dwukanałowej pamięci DDR5-6400, co gwarantuje stabilną pracę nawet przy wielu wymagających procesach jednocześnie. ASUS NUC 15 Pro wyposażono także w dyski SSD NVMe PCIe Gen5 oraz gniazda rozszerzeń Gen4. Tym samym, zapewniając ekstremalnie szybki dostęp do danych, krótsze czasy ładowania i dużą elastyczność konfiguracji. To świetna baza zarówno do pracy biurowej, jak i zastosowań profesjonalnych.
Grafika Intel® Arc™ i pełna łączność
Zintegrowana grafika Intel® Arc™ zapewnia akcelerację AI oraz wysoką wydajność graficzną, umożliwiając obsługę multimediów i aplikacji wizualnych. ASUS NUC 15 Pro pozwala podłączyć nawet cztery monitory 4K dzięki portom HDMI 2.1 i Thunderbolt™ 4 z DisplayPort 2.1 oraz USB4. Do tego dochodzi nowoczesna łączność: Intel® Wi-Fi 7, Bluetooth® 5.4 oraz szybkie porty USB 3.2 Gen2. To gwarantuje stabilne i szybkie połączenia w każdym środowisku pracy.
Kompaktowa, beznarzędziowa i bezpieczna konstrukcja
Obudowa o pojemności zaledwie 0,48 L sprawia, że ASUS NUC 15 Pro to idealny komputer do biura, kiosków, medycyny czy punktów sprzedaży. System bez użycia narzędzi ułatwia rozbudowę pamięci i dysków. Do tego certyfikat MIL-STD-810H zapewnia niezawodność w trudnych warunkach. Dodatkowo technologia Intel® vPro® (w wybranych modelach) oraz ASUS Power Sync oferują bezpieczeństwo, zdalne zarządzanie i zsynchronizowane uruchamianie z monitorami.
Specyfikacja techniczna ASUS NUC 15 Pro Tall RNUC15CRHC500002
Produkt | |
| Producent | ASUS |
| Rodzina produktu | NUC |
| Seria produktu | NUC 15 |
| Model produktu | NUC 15 Pro Tall |
| Kod producenta (MPN) | RNUC15CRHC500002 |
| EAN / GTIN-13 | 4711387949931 |
| Klasa produktu | Komputer stacjonarny |
| Przeznaczenie | Uniwersalne |
Procesor | |
| Producent procesora | Intel® |
| Rodzina procesora | Core™ 5 |
| Model procesora | Core™ 5 210H |
| Liczba rdzeni procesora | osiem |
| Liczba rdzeni performance | cztery |
| Liczba rdzeni efficient | cztery |
| Maksymalne taktowanie rdzeni performance | 4,8 GHz |
| Maksymalne taktowanie rdzeni efficient | 3,6 GHz |
| Pamięć cache procesora | 12 MB |
Pamięć RAM | |
| Ilość slotów pamięci RAM | 2 |
| Ilość wolnych slotów pamięci RAM | 2 |
| Możliwość rozbudowy pamięci RAM do | 96 GB |
| Częstotliwość pamięci RAM | 5600 MHz |
| Technologia wykonania pamięci RAM | SODIMM DDR5 |
Dysk | |
| Wolne sloty | 1x M.2 (PCIe 2242 Gen 4), 1x M.2 (PCIe Gen 5) |
Karta graficzna | |
| Producent karty zintegrowanej | Intel |
| Model karty zintegrowanej | Intel® Graphics |
| Model karty dedykowanej | Brak |
Komunikacja | |
| Karta sieciowa przewodowa | 10/100/1000/2500 Mbps |
| Typ bezprzewodowej karty sieciowej | WiFi 7 (802.11 be) |
| Bluetooth | 5.4 |
Interfejsy WE/WY | |
| HDMI | 2 szt - HDMI 2.1 TMDS |
| USB 2.0 (480 Mbps) | 1 szt (tylny panel) |
| USB 3.2 Gen 2 (10 Gbps) | 1 szt (tylny panel), 2 szt (przedni panel) |
| USB 3.2 Gen 2x2 typ C (20 Gbps) | 1 szt (przedni panel) |
| Thunderbolt | 2 szt - Thunderbolt 4 (z Display Port) |
| RJ-45 [LAN] | 1 szt (2,5Gbps) |
System operacyjny | |
| Wersja systemu operacyjnego | Brak |
Zabezpieczenia | |
| Gniazdo linki zabezpieczającej | Tak |
| Szyfrowanie TPM | Tak |
Zasilanie | |
| Moc zasilacza | 120 W |
Gwarancja | |
| Typ gwarancji | Producenta |
| Rodzaj gwarancji | Carry-In/Door-To-Door (Naprawa w serwisie) |
| Czas trwania gwarancji | 36 miesięcy |
| Szczegółowe warunki gwarancji | Pobierz |
Właściwości fizyczne | |
| Typ obudowy | NUC |
| Materiał wykonania obudowy | Tworzywa sztuczne |
| Certyfikaty | ENERGY STAR®, MIL-STD-810H, RoHS compliant, WEEE |
| Kolor obudowy | Czarny |
| Waga produktu | 0,62 kg |
| Wysokość (mm) | 54 |
| Szerokość (mm) | 117 |
| Głębokość (mm) | 112 |
Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami | |
| Dane producenta | ASUS Global PTE. LTD.; 10 Changi Business Park Central 2, 486030 Singapore, SG; [email protected] |
| Osoba odpowiedzialna za produkt | ASUS COMPUTER GmbH; HARKORT STR. 21-23, 40880 RATINGEN, GERMANY |