Produkt |
| Producent | Dell |
| Rodzina produktu | ALIENWARE |
| Seria produktu | ALIENWARE AURORA |
| Model produktu | ALIENWARE AURORA R14 |
| Kod producenta (MPN) | AR14-4957_PRO |
| Klasa produktu | Komputer stacjonarny |
| Przeznaczenie | Gaming |
Procesor |
| Producent procesora | AMD |
| Rodzina procesora | Ryzen™ 7 |
| Model procesora | Ryzen™ 7 5800X |
| Liczba rdzeni procesora | osiem |
| Taktowanie rdzeni procesora | 3,8 GHz |
| Taktowanie trybu turbo procesora | 4,7 GHz |
| Pamięć cache procesora | 32 MB |
Pamięć RAM |
| Zainstalowana pojemność pamięci RAM | 32 GB |
| Ilość slotów pamięci RAM | 4 |
| Możliwość rozbudowy pamięci RAM do | 128 GB |
| Częstotliwość pamięci RAM | 3200 MHz |
| Technologia wykonania pamięci RAM | SDRAM DDR4 nonECC |
Dysk |
| Ilość zainstalowanych dysków | 2 szt |
| Typ dysku | SSD |
| Pojemność dysku podstawowego | 1000 GB |
| Typ zainstalowanego drugiego dysku | HDD |
| Pojemność drugiego dysku | 1000 GB |
| Interfejs drugiego dysku | SATA III |
Karta graficzna |
| Producent karty dedykowanej | NVIDIA® |
| Model karty dedykowanej | GeForce RTX 3080 Ti |
| Pamięć karty dedykowanej | 12 GB |
Komunikacja |
| Karta sieciowa przewodowa | 10/100/1000/2500 Mbps |
| Typ bezprzewodowej karty sieciowej | WiFi 5 (802.11 a/b/g/n/ac) |
| Bluetooth | 5.0 |
Interfejsy WE/WY |
| HDMI | 1 szt - HDMI 2.1 |
| Display Port | 3 szt - DP 1.4 |
| USB 2.0 (480 Mbps) | 4 szt (tylny panel) |
| USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) | 2 szt (tylny panel), 3 szt (przedni panel) |
| USB 3.2 Gen 2 typ C (10 Gbps) | 1 szt (przedni panel), 2 szt (tylny panel) |
| RJ-45 [LAN] | 1 szt (2,5Gbps) |
| Wyjście słuchawkowe | Combo |
| Wejście mikrofonu | 1 szt (tylny panel) , Combo |
| Wejście liniowe audio | 1 szt |
| Wyjście liniowe audio | 1 szt |
Multimedia |
| Karta dźwiękowa | HD Audio |
Sloty / Złącza |
| Ilość slotów PCI-E x16 | 1 szt |
| Ilość wolnych slotów PCI-E x16 | 0 szt |
| Ilość slotów PCI-E x4 | 2 szt |
| Ilość wolnych slotów PCI-E x4 | 1 szt |
System operacyjny |
| Wersja systemu operacyjnego | Windows 11 Pro |
| Architektura systemu | 64 bit |
| Wersja językowa systemu operacyjnego | polska |
Zabezpieczenia |
| Gniazdo linki zabezpieczającej | Tak |
| Szyfrowanie TPM | Tak |
Zasilanie |
| Moc zasilacza | 750 W |
Gwarancja |
| Typ gwarancji | Producenta |
| Rodzaj gwarancji | On-Site (Naprawa u klienta) |
| Czas trwania gwarancji | 24 miesiące |
| Szczegółowe warunki gwarancji | Pobierz |
Właściwości fizyczne |
| Typ obudowy | Tower |
| Materiał wykonania obudowy | Metal, Tworzywa sztuczne |
| Kolor obudowy | Czarny |
| Waga produktu | 16,50 kg |
| Wysokość (mm) | 510 |
| Szerokość (mm) | 225 |
| Głębokość (mm) | 589 |
Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami |
| Dane producenta | Dell Inc.; 1 Dell Way, Round Rock, TX 78682, US |
| Osoba odpowiedzialna za produkt | Dell Sp. z o.o.; ul. Inflancka 4a, 00-189 Warszawa, PL |