Komputer HP Elite 800 G9 SFF A55N5ET i5-14500 16GB 2000SSD W11Pro
186046
Skonfiguruj swoje urządzenie HP Elite 800 G9 SFF A55N5ET
W zależności od rodzaju usługi serwisowej czas oczekiwania na dostarczenie wynosi od 1 do 30 dni.
Wybierz oprogramowanie Microsoft Office lub Microsoft 365 dopasowane do Twoich potrzeb. Porównaj produkty >.
Dodatkowy dysk jest objęty gwarancją jego producenta, realizowaną przez sprzedawcę.
Promocje
Omówienie HP Elite 800 G9 SFF A55N5ET
Odkryj Komputer HP Elite A55N5ET
Komputer klasy enterprise w obudowie SFF
HP Elite 800 G9 SFF to rozwiązanie klasy korporacyjnej, zaprojektowane do intensywnie użytkowanych środowisk biznesowych. Kompaktowa obudowa Small Form Factor ułatwia montaż na biurku lub w dedykowanych zabudowach.
Intel Core i5 14. generacji
Procesor Intel Core i5‑14500 oferuje bardzo dobrą równowagę pomiędzy wydajnością jednowątkową a wielowątkową. Sprawdza się w zaawansowanych zastosowaniach biurowych, pracy projektowej i środowiskach wymagających stabilnej, przewidywalnej wydajności.
Standard korporacyjny i bezpieczeństwo
Seria Elite zapewnia wysoki poziom jakości wykonania, wsparcie dla narzędzi zarządzania IT oraz kompatybilność z firmową infrastrukturą. To model przeznaczony do firm, które stawiają na standaryzację i bezpieczeństwo.
Specyfikacja techniczna HP Elite 800 G9 SFF A55N5ET
Produkt | |
| Producent | HP |
| Rodzina produktu | Elite |
| Seria produktu | Elite 800 |
| Model produktu | Elite 800 G9 SFF |
| Kod producenta (MPN) | A55N5ET |
| Klasa produktu | Komputer stacjonarny |
| Przeznaczenie | Biznes |
Procesor | |
| Producent procesora | Intel® |
| Rodzina procesora | Core™ i5 |
| Model procesora | Core™ i5-14500 |
| Liczba rdzeni procesora | czternaście |
| Liczba rdzeni performance | sześć |
| Liczba rdzeni efficient | osiem |
| Maksymalne taktowanie rdzeni performance | 5,0 GHz |
| Maksymalne taktowanie rdzeni efficient | 3,7 GHz |
| Pamięć cache procesora | 24 MB |
Pamięć RAM | |
| Zainstalowana pojemność pamięci RAM | 16 GB |
| Ilość slotów pamięci RAM | 4 |
| Ilość wolnych slotów pamięci RAM | 3 |
| Możliwość rozbudowy pamięci RAM do | 128 GB |
| Częstotliwość pamięci RAM | 4800 MHz |
| Technologia wykonania pamięci RAM | SDRAM DDR5 nonECC |
Dysk | |
| Ilość zainstalowanych dysków | 1 szt |
| Typ dysku | SSD |
| Pojemność dysku podstawowego | 2000 GB |
| Interfejs dysku | M.2 (PCIe/NVMe) |
| Wolne sloty | 1x M.2 (PCIe) |
Karta graficzna | |
| Producent karty zintegrowanej | Intel |
| Model karty zintegrowanej | UHD Graphics 770 |
| Model karty dedykowanej | Brak |
Komunikacja | |
| Karta sieciowa przewodowa | 10/100/1000 Mbps |
| Typ bezprzewodowej karty sieciowej | WiFi 6E (802.11 ax) |
| Bluetooth | 5.3 |
Interfejsy WE/WY | |
| HDMI | 1 szt - HDMI 1.4 |
| Display Port | 2 szt - DP 1.4 |
| USB 2.0 (480 Mbps) | 3 szt (tylny panel) |
| USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) | 3 szt (tylny panel) |
| USB 3.2 Gen 2 (10 Gbps) | 4 szt (przedni panel) |
| USB 3.2 Gen 2x2 typ C (20 Gbps) | 1 szt (przedni panel) |
| RJ-45 [LAN] | 1 szt |
| Wyjście słuchawkowe | Combo |
| Wejście mikrofonu | Combo |
| Wyjście liniowe audio | 1 szt |
Multimedia | |
| Karta dźwiękowa | HD Audio |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
Sloty / Złącza | |
| Ilość slotów PCI-E x16 | 2 szt |
| Ilość wolnych slotów PCI-E x16 | 2 szt |
| Ilość slotów PCI-E x1 | 2 szt |
| Ilość wolnych slotów PCI-E x1 | 2 szt |
System operacyjny | |
| Wersja systemu operacyjnego | Windows 11 Pro |
| Architektura systemu | 64 bit |
| Wersja językowa systemu operacyjnego | polska |
Zabezpieczenia | |
| Szyfrowanie TPM | Tak |
Zasilanie | |
| Moc zasilacza | 400 W |
| Sprawność zasilacza | 92 % |
Gwarancja | |
| Typ gwarancji | Producenta / Sprzedawcy |
| Rodzaj gwarancji | On-Site (Naprawa u klienta) |
| Czas trwania gwarancji | 36 miesięcy |
| Szczegółowe warunki gwarancji | Pobierz |
Właściwości fizyczne | |
| Typ obudowy | SFF [small form factor-micro tower] |
| Materiał wykonania obudowy | Metal, Tworzywa sztuczne |
| Certyfikaty | ENERGY STAR®, MIL-STD-810H |
| Kolor obudowy | Czarny |
| Waga produktu | 5,40 kg |
| Wysokość (mm) | 100 |
| Szerokość (mm) | 338 |
| Głębokość (mm) | 308 |
Uwagi | |
| Klawiatura w zestawie | Bezprzewodowa |
| Mysz w zestawie | Bezprzewodowa |
| Dodatkowe informacje | Jedno z dostępnych gniazd PCI-e x16 pracuje w trybie x4. |
Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami | |
| Dane producenta | HP Inc.; 1501 Page Mill Road, Palo Alto, CA 94304, United States; Phone:+ 1 650-857-1501 |
| Osoba odpowiedzialna za produkt | HP REG 23010; 08028 Barcelona, Spain; Email contact: [email protected] |