Komputer HP Pro 400 G9 Mini B6ZB3ET i5-14500T 16GB 2000SSD W11Pro
185907
Skonfiguruj swoje urządzenie HP Pro 400 G9 Mini B6ZB3ET
Wybierz oprogramowanie Microsoft Office lub Microsoft 365 dopasowane do Twoich potrzeb. Porównaj produkty >.
Rozbudowana pamięć jest objęta gwarancją jej producenta, realizowaną przez sprzedawcę.
W przypadku wymiany dysku zawierającego system operacyjny, dokonujemy jego przeniesienia na nowy nośnik przed wysłaniem komputera. Wymieniony dysk jest objęty gwarancją jego producenta, realizowaną przez sprzedawcę.
Promocje
Omówienie HP Pro 400 G9 Mini B6ZB3ET
Odkryj Komputer HP Pro B6ZB3ET
Nowoczesna platforma do pracy zespołowej
HP Pro 400 G9 Mini w tej konfiguracji jest skierowany do użytkowników realizujących wiele zadań równocześnie. Kompaktowa forma pozwala zachować ergonomię, nawet na gęsto obsadzonych stanowiskach biurowych.
Wydajność pod wielozadaniowość
Procesor Intel Core i5‑14500T zapewnia wyższy zapas mocy. Przekłada się to na płynną pracę przy jednoczesnym korzystaniu z kilku aplikacji, narzędzi komunikacyjnych i przeglądarek.
16 GB RAM jako realny komfort pracy
Zwiększona pamięć operacyjna ułatwia obsługę bardziej wymagających środowisk biurowych i zmniejsza ryzyko spadków wydajności przy intensywnym użytkowaniu.
Gotowy element infrastruktury firmowej
Windows 11 Pro oraz szybki dysk SSD czynią ten model dobrą bazą pod stanowiska specjalistyczne i zespołowe, gdzie liczy się stabilność i długofalowe wsparcie.
Specyfikacja techniczna HP Pro 400 G9 Mini B6ZB3ET
Produkt | |
| Producent | HP |
| Rodzina produktu | Pro |
| Seria produktu | Pro 400 |
| Model produktu | Pro 400 G9 Mini |
| Kod producenta (MPN) | B6ZB3ET |
| Klasa produktu | Komputer stacjonarny |
| Przeznaczenie | Biznes |
Procesor | |
| Producent procesora | Intel® |
| Rodzina procesora | Core™ i5 |
| Model procesora | Core™ i5-14500T |
| Liczba rdzeni procesora | czternaście |
| Liczba rdzeni performance | sześć |
| Liczba rdzeni efficient | osiem |
| Maksymalne taktowanie rdzeni performance | 4,8 GHz |
| Maksymalne taktowanie rdzeni efficient | 3,4 GHz |
| Pamięć cache procesora | 24 MB |
Pamięć RAM | |
| Zainstalowana pojemność pamięci RAM | 16 GB |
| Ilość slotów pamięci RAM | 2 |
| Ilość wolnych slotów pamięci RAM | 1 |
| Możliwość rozbudowy pamięci RAM do | 64 GB |
| Częstotliwość pamięci RAM | 4800 MHz |
| Technologia wykonania pamięci RAM | SODIMM DDR5 |
Dysk | |
| Ilość zainstalowanych dysków | 1 szt |
| Typ dysku | SSD |
| Pojemność dysku podstawowego | 2000 GB |
| Interfejs dysku | M.2 (PCIe/NVMe Gen 4) |
Karta graficzna | |
| Producent karty zintegrowanej | Intel |
| Model karty zintegrowanej | UHD Graphics 770 |
| Model karty dedykowanej | Brak |
Komunikacja | |
| Karta sieciowa przewodowa | 10/100/1000 Mbps |
| Typ bezprzewodowej karty sieciowej | WiFi 6E (802.11 ax) |
| Bluetooth | 5.3 |
Interfejsy WE/WY | |
| HDMI | 1 szt - HDMI 2.1 |
| Display Port | 2 szt - DP 1.4 |
| USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) | 2 szt (tylny panel) |
| USB 3.2 Gen 2 (10 Gbps) | 1 szt (tylny panel), 2 szt (przedni panel) |
| USB 3.2 Gen 2x2 typ C (20 Gbps) | 1 szt (przedni panel) |
| RJ-45 [LAN] | 1 szt |
| Wyjście słuchawkowe | Combo |
| Wejście mikrofonu | Combo |
Multimedia | |
| Karta dźwiękowa | HD Audio |
System operacyjny | |
| Wersja systemu operacyjnego | Windows 11 Pro |
| Architektura systemu | 64 bit |
| Wersja językowa systemu operacyjnego | polska |
Zabezpieczenia | |
| Gniazdo linki zabezpieczającej | Tak, Noble |
| Szyfrowanie TPM | Tak |
Zasilanie | |
| Moc zasilacza | 90 W |
| Sprawność zasilacza | 89 % |
Gwarancja | |
| Typ gwarancji | Producenta / Sprzedawcy |
| Rodzaj gwarancji | On-Site (Naprawa u klienta) |
| Czas trwania gwarancji | 36 miesięcy |
| Szczegółowe warunki gwarancji | Pobierz |
Właściwości fizyczne | |
| Typ obudowy | Micro Tower |
| Materiał wykonania obudowy | Metal, Tworzywa sztuczne |
| Certyfikaty | ENERGY STAR®, EPEAT® |
| Kolor obudowy | Czarny |
| Waga produktu | 1,42 kg |
| Wysokość (mm) | 34 |
| Szerokość (mm) | 177 |
| Głębokość (mm) | 175 |
Uwagi | |
| Klawiatura w zestawie | Przewodowa |
| Mysz w zestawie | Przewodowa |
Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami | |
| Dane producenta | HP Inc.; 1501 Page Mill Road, Palo Alto, CA 94304, United States; Phone:+ 1 650-857-1501 |
| Osoba odpowiedzialna za produkt | HP REG 23010; 08028 Barcelona, Spain; Email contact: [email protected] |