Komputer HP Pro 400 G9 Mini B6ZD6ET i5-14400T 64GB 1000SSD W11Pro
185921
Skonfiguruj swoje urządzenie HP Pro 400 G9 Mini B6ZD6ET
Wybierz oprogramowanie Microsoft Office lub Microsoft 365 dopasowane do Twoich potrzeb. Porównaj produkty >.
W przypadku wymiany dysku zawierającego system operacyjny, dokonujemy jego przeniesienia na nowy nośnik przed wysłaniem komputera. Wymieniony dysk jest objęty gwarancją jego producenta, realizowaną przez sprzedawcę.
Promocje
Omówienie HP Pro 400 G9 Mini B6ZD6ET
Odkryj Komputer HP Pro B6ZD6ET
Kompaktowy komputer do pracy z dużą ilością danych
HP Pro 400 G9 Mini w tym wariancie został przygotowany dla użytkowników, którzy potrzebują większej przestrzeni dyskowej. Zachowując przy tym niewielkie wymiary urządzenia.
Wydajność dopasowana do zadań specjalistycznych
Procesor Intel Core i5‑14400T pozwala na sprawną obsługę aplikacji biznesowych, analitycznych i projektowych, oferując płynną pracę również przy bardziej złożonych zadaniach.
1 TB SSD – przestrzeń bez kompromisów
Duży dysk SSD umożliwia komfortowe przechowywanie dokumentów, baz danych, projektów oraz zasobów lokalnych bez konieczności ciągłego zarządzania miejscem.
Stabilna podstawa dla firmowych stanowisk
Windows 11 Pro oraz biznesowa konstrukcja HP czynią ten model dobrym wyborem dla działów, które potrzebują małych komputerów, ale o „dużej” funkcjonalności.
Specyfikacja techniczna HP Pro 400 G9 Mini B6ZD6ET
Produkt | |
| Producent | HP |
| Rodzina produktu | Pro |
| Seria produktu | Pro 400 |
| Model produktu | Pro 400 G9 Mini |
| Kod producenta (MPN) | B6ZD6ET |
| Klasa produktu | Komputer stacjonarny |
| Przeznaczenie | Biznes |
Procesor | |
| Producent procesora | Intel® |
| Rodzina procesora | Core™ i5 |
| Model procesora | Core™ i5-14400T |
| Liczba rdzeni procesora | dziesięć |
| Liczba rdzeni performance | sześć |
| Liczba rdzeni efficient | cztery |
| Maksymalne taktowanie rdzeni performance | 4,5 GHz |
| Maksymalne taktowanie rdzeni efficient | 3,2 GHz |
| Pamięć cache procesora | 20 MB |
Pamięć RAM | |
| Zainstalowana pojemność pamięci RAM | 64 GB |
| Ilość slotów pamięci RAM | 2 |
| Ilość wolnych slotów pamięci RAM | 0 |
| Możliwość rozbudowy pamięci RAM do | 64 GB |
| Częstotliwość pamięci RAM | 4800 MHz |
| Technologia wykonania pamięci RAM | SODIMM DDR5 |
Dysk | |
| Ilość zainstalowanych dysków | 1 szt |
| Typ dysku | SSD |
| Pojemność dysku podstawowego | 1000 GB |
| Interfejs dysku | M.2 (PCIe/NVMe) |
Karta graficzna | |
| Producent karty zintegrowanej | Intel |
| Model karty zintegrowanej | UHD Graphics 730 |
| Model karty dedykowanej | Brak |
Komunikacja | |
| Karta sieciowa przewodowa | 10/100/1000 Mbps |
| Typ bezprzewodowej karty sieciowej | WiFi 6E (802.11 ax) |
| Bluetooth | 5.3 |
Interfejsy WE/WY | |
| HDMI | 1 szt - HDMI 2.1 |
| Display Port | 2 szt - DP 1.4 |
| USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) | 2 szt (tylny panel) |
| USB 3.2 Gen 2 (10 Gbps) | 1 szt (tylny panel), 2 szt (przedni panel) |
| USB 3.2 Gen 2x2 typ C (20 Gbps) | 1 szt (przedni panel) |
| RJ-45 [LAN] | 1 szt |
| Wyjście słuchawkowe | Combo |
| Wejście mikrofonu | Combo |
Multimedia | |
| Karta dźwiękowa | HD Audio |
System operacyjny | |
| Wersja systemu operacyjnego | Windows 11 Pro |
| Architektura systemu | 64 bit |
| Wersja językowa systemu operacyjnego | polska |
Zabezpieczenia | |
| Gniazdo linki zabezpieczającej | Tak, Noble |
| Szyfrowanie TPM | Tak |
Zasilanie | |
| Moc zasilacza | 90 W |
| Sprawność zasilacza | 89 % |
Gwarancja | |
| Typ gwarancji | Producenta / Sprzedawcy |
| Rodzaj gwarancji | On-Site (Naprawa u klienta) |
| Czas trwania gwarancji | 36 miesięcy |
| Szczegółowe warunki gwarancji | Pobierz |
Właściwości fizyczne | |
| Typ obudowy | Micro Tower |
| Materiał wykonania obudowy | Metal, Tworzywa sztuczne |
| Certyfikaty | ENERGY STAR®, EPEAT® |
| Kolor obudowy | Czarny |
| Waga produktu | 1,42 kg |
| Wysokość (mm) | 34 |
| Szerokość (mm) | 177 |
| Głębokość (mm) | 175 |
Uwagi | |
| Klawiatura w zestawie | Przewodowa |
| Mysz w zestawie | Przewodowa |
Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami | |
| Dane producenta | HP Inc.; 1501 Page Mill Road, Palo Alto, CA 94304, United States; Phone:+ 1 650-857-1501 |
| Osoba odpowiedzialna za produkt | HP REG 23010; 08028 Barcelona, Spain; Email contact: [email protected] |