Komputer HP Pro 400 G9 Mini BY7F0ET i5-12500T 64GB 512SSD W11Pro
185928
Skonfiguruj swoje urządzenie HP Pro 400 G9 Mini BY7F0ET
Wybierz oprogramowanie Microsoft Office lub Microsoft 365 dopasowane do Twoich potrzeb. Porównaj produkty >.
W przypadku wymiany dysku zawierającego system operacyjny, dokonujemy jego przeniesienia na nowy nośnik przed wysłaniem komputera. Wymieniony dysk jest objęty gwarancją jego producenta, realizowaną przez sprzedawcę.
Promocje
Omówienie HP Pro 400 G9 Mini BY7F0ET
Odkryj Komputer HP Pro BY7F0ET
Uniwersalne narzędzie pracy biurowej
HP Pro 400 G9 Mini w tym wariancie łączy kompaktową formę z konfiguracją odpowiednią dla większości standardowych stanowisk firmowych. W zakresie od administracji po zespoły operacyjne.
Sprawdzony procesor i rozszerzona pamięć
Intel Core i5‑12500T w połączeniu z 16 GB RAM zapewnia płynną pracę w wielozadaniowym środowisku biurowym oraz większy zapas komfortu na przyszłość.
Szybki dysk i środowisko Windows 11 Pro
Dysk SSD 512 GB umożliwia szybki dostęp do danych i aplikacji. Natomiast system Windows 11 Pro dobrze integruje się z firmowym zapleczem IT i narzędziami zarządzania.
Dobry wybór pod standaryzację
To konfiguracja, która dobrze sprawdzi się jako ujednolicony model w firmowej flocie komputerowej – wydajna, przewidywalna i łatwa w utrzymaniu.
Specyfikacja techniczna HP Pro 400 G9 Mini BY7F0ET
Produkt | |
| Producent | HP |
| Rodzina produktu | Pro |
| Seria produktu | Pro 400 |
| Model produktu | Pro 400 G9 Mini |
| Kod producenta (MPN) | BY7F0ET |
| Klasa produktu | Komputer stacjonarny |
| Przeznaczenie | Biznes |
Procesor | |
| Producent procesora | Intel® |
| Rodzina procesora | Core™ i5 |
| Model procesora | Core™ i5-12500T |
| Liczba rdzeni procesora | sześć |
| Taktowanie rdzeni procesora | 2,0 GHz |
| Taktowanie trybu turbo procesora | 4,4 GHz |
| Pamięć cache procesora | 18 MB |
Pamięć RAM | |
| Zainstalowana pojemność pamięci RAM | 64 GB |
| Ilość slotów pamięci RAM | 2 |
| Ilość wolnych slotów pamięci RAM | 0 |
| Możliwość rozbudowy pamięci RAM do | 64 GB |
| Częstotliwość pamięci RAM | 4800 MHz |
| Technologia wykonania pamięci RAM | SODIMM DDR5 |
Dysk | |
| Ilość zainstalowanych dysków | 1 szt |
| Typ dysku | SSD |
| Pojemność dysku podstawowego | 512 GB |
| Interfejs dysku | M.2 (PCIe/NVMe) |
Karta graficzna | |
| Producent karty zintegrowanej | Intel |
| Model karty zintegrowanej | UHD Graphics 770 |
| Model karty dedykowanej | Brak |
Komunikacja | |
| Karta sieciowa przewodowa | 10/100/1000 Mbps |
| Typ bezprzewodowej karty sieciowej | WiFi 6E (802.11 ax) |
| Bluetooth | 5.3 |
Interfejsy WE/WY | |
| HDMI | 1 szt - HDMI 2.1 |
| Display Port | 2 szt - DP 1.4 |
| USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) | 2 szt (tylny panel) |
| USB 3.2 Gen 2 (10 Gbps) | 1 szt (tylny panel), 2 szt (przedni panel) |
| USB 3.2 Gen 2x2 typ C (20 Gbps) | 1 szt (przedni panel) |
| RJ-45 [LAN] | 1 szt |
| Wyjście słuchawkowe | Combo |
| Wejście mikrofonu | Combo |
Multimedia | |
| Karta dźwiękowa | HD Audio |
System operacyjny | |
| Wersja systemu operacyjnego | Windows 11 Pro |
| Architektura systemu | 64 bit |
| Wersja językowa systemu operacyjnego | polska |
Zabezpieczenia | |
| Gniazdo linki zabezpieczającej | Tak, Noble |
| Szyfrowanie TPM | Tak |
Zasilanie | |
| Moc zasilacza | 90 W |
| Sprawność zasilacza | 89 % |
Gwarancja | |
| Typ gwarancji | Producenta / Sprzedawcy |
| Rodzaj gwarancji | On-Site (Naprawa u klienta) |
| Czas trwania gwarancji | 36 miesięcy |
| Szczegółowe warunki gwarancji | Pobierz |
Właściwości fizyczne | |
| Typ obudowy | Micro Tower |
| Materiał wykonania obudowy | Metal, Tworzywa sztuczne |
| Certyfikaty | ENERGY STAR®, EPEAT® |
| Kolor obudowy | Czarny |
| Waga produktu | 1,42 kg |
| Wysokość (mm) | 34 |
| Szerokość (mm) | 177 |
| Głębokość (mm) | 175 |
Uwagi | |
| Klawiatura w zestawie | Przewodowa |
| Mysz w zestawie | Przewodowa |
Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami | |
| Dane producenta | HP Inc.; 1501 Page Mill Road, Palo Alto, CA 94304, United States; Phone:+ 1 650-857-1501 |
| Osoba odpowiedzialna za produkt | HP REG 23010; 08028 Barcelona, Spain; Email contact: [email protected] |