Komputer HP ProDesk 2 Tower G1a BY7D8ET Ryzen 7 8700G 16GB 2000SSD W11Pro
186460
Skonfiguruj swoje urządzenie HP ProDesk 2 Tower G1a BY7D8ET
Wybierz oprogramowanie Microsoft Office lub Microsoft 365 dopasowane do Twoich potrzeb. Porównaj produkty >.
Rozbudowana pamięć jest objęta gwarancją jej producenta, realizowaną przez sprzedawcę.
Promocje
Omówienie HP ProDesk 2 Tower G1a BY7D8ET
Odkryj Komputer HP ProDesk BY7D8ET
Stacjonarne rozwiązanie o podwyższonej wydajności
Ten wariant ProDesk 2 Tower G1a kierowany jest do użytkowników, którzy potrzebują większego zapasu mocy przy zachowaniu klasycznej, łatwej w serwisowaniu konstrukcji Tower.
Ryzen 7 – więcej mocy do bardziej wymagających zadań
AMD Ryzen 7 8700G zapewnia wyraźnie wyższą wydajność w zastosowaniach wielowątkowych. Sprawdzi się w pracy z większymi zestawami danych, narzędziami analitycznymi oraz przy intensywnej wielozadaniowości.
Długoterminowa platforma biurowa
Zastosowanie Windows 11 Pro oraz większa przestrzeń dyskowa czynią ten model dobrym wyborem dla użytkowników specjalistycznych oraz działów, gdzie komputer ma pozostać aktualny przez dłuższy cykl eksploatacji.
Odkryj AMD Ryzen™ AI
Przyszłość komputerów staje się jeszcze lepsza
Dzięki komputerom napędzanym procesorami z AMD Ryzen™ AI, użytkownicy posiadają klucz do odblokowania wielu magicznych doświadczeń. Ta jednostka NPU odblokowuje zupełnie nowy poziom wydajności pracy, współpracy i innowacji. Wpłynie ona w ten sposób pozytywnie na wiele aspektów codziennego życia. Programiści skorzystają z sztucznej inteligencji dla szybszego tworzenia kodu i rozwiązywania napotkanych problemów. Twórcy dostarczą bardziej pomysłowe i angażujące treści. Właściciele firm będą mogli usprawnić je dzięki narzędziom do optymalizacji przepływu pracy. To jedynie kilka potencjalnych przykładów wykorzystania sztucznej inteligencji.
Codzienne i niecodzienne zastosowania
Funkcje Windows Studio Effects, opierające się na sztucznej inteligencji, pozwolą na cieszenie się ulepszonymi efektami wizualnymi. Podobne rozwiązania mogą również służyć wzmocnieniu stopnia ochrony prywatnych danych użytkowników komputerów. SI pozytywnie wpłynie na takie czynności jak automatyczne obracanie/przybliżanie obrazu w trakcie wideokonferencji lub aplikowanie wysokiej jakości rozmyć tła. AMD Ryzen™ AI oferuje rozwiązanie, dzięki któremu użytkownicy mogą przygotować się na aplikacje i obciążenia związane ze sztuczną inteligencją. Dotyczy to zarówno obecnie dostępnych, jak i potencjalnie nadchodzących zastosowań.
Specyfikacja techniczna HP ProDesk 2 Tower G1a BY7D8ET
Produkt | |
| Producent | HP |
| Rodzina produktu | ProDesk |
| Seria produktu | ProDesk 2 |
| Model produktu | ProDesk 2 Tower G1a |
| Kod producenta (MPN) | BY7D8ET |
| EAN / GTIN-13 | 0199485602677 |
| Klasa produktu | Komputer stacjonarny |
| Przeznaczenie | Biznes |
Procesor | |
| Producent procesora | AMD |
| Rodzina procesora | Ryzen™ 7 |
| Model procesora | Ryzen™ 7 8700G |
| Liczba rdzeni procesora | osiem |
| Taktowanie rdzeni procesora | 4,2 GHz |
| Taktowanie trybu turbo procesora | 5,1 GHz |
| Pamięć cache procesora | 16 MB |
| Wbudowane NPU | AMD Ryzen™ AI |
Pamięć RAM | |
| Zainstalowana pojemność pamięci RAM | 16 GB |
| Ilość slotów pamięci RAM | 2 |
| Ilość wolnych slotów pamięci RAM | 1 |
| Możliwość rozbudowy pamięci RAM do | 64 GB |
| Częstotliwość pamięci RAM | 5200 MHz |
| Technologia wykonania pamięci RAM | SDRAM DDR5 nonECC |
Dysk | |
| Ilość zainstalowanych dysków | 1 szt |
| Typ dysku | SSD |
| Pojemność dysku podstawowego | 2000 GB |
| Interfejs dysku | M.2 (PCIe/NVMe) |
| Wolne sloty | 1x 3,5" |
Karta graficzna | |
| Producent karty zintegrowanej | AMD |
| Model karty zintegrowanej | Radeon™ 780M |
| Model karty dedykowanej | Brak |
Komunikacja | |
| Karta sieciowa przewodowa | 10/100/1000 Mbps |
| Typ bezprzewodowej karty sieciowej | WiFi 6 (802.11 ax) |
| Bluetooth | 5.4 |
Interfejsy WE/WY | |
| HDMI | 1 szt - HDMI 1.4b |
| Display Port | 1 szt - DP 1.4a |
| USB 2.0 (480 Mbps) | 3 szt (tylny panel) |
| USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) | 2 szt (przedni panel) |
| USB 3.2 Gen 1 typ C (5 Gbps) | 1 szt (przedni panel) |
| USB 3.2 Gen 2 typ C (10 Gbps) | 2 szt (przedni panel) |
| RJ-45 [LAN] | 1 szt |
| Wyjście słuchawkowe | Combo |
| Wejście mikrofonu | Combo |
| Wejście liniowe audio | 1 szt |
| Wyjście liniowe audio | 1 szt |
Multimedia | |
| Karta dźwiękowa | HD Audio |
Sloty / Złącza | |
| Ilość slotów PCI-E x16 | 1 szt |
| Ilość wolnych slotów PCI-E x16 | 1 szt |
| Ilość slotów PCI-E x1 | 1 szt |
| Ilość wolnych slotów PCI-E x1 | 1 szt |
System operacyjny | |
| Wersja systemu operacyjnego | Windows 11 Pro |
| Architektura systemu | 64 bit |
Zabezpieczenia | |
| Gniazdo linki zabezpieczającej | Tak, Noble |
| Szyfrowanie TPM | Tak |
Zasilanie | |
| Moc zasilacza | 180 W |
| Sprawność zasilacza | 90 % |
Gwarancja | |
| Typ gwarancji | Producenta / Sprzedawcy |
| Rodzaj gwarancji | On-Site (Naprawa u klienta) |
| Czas trwania gwarancji | 36 miesięcy |
| Szczegółowe warunki gwarancji | Pobierz |
Właściwości fizyczne | |
| Typ obudowy | Tower |
| Materiał wykonania obudowy | Metal, Tworzywa sztuczne |
| Certyfikaty | ENERGY STAR® |
| Kolor obudowy | Czarny |
| Waga produktu | 6,10 kg |
| Wysokość (mm) | 337 |
| Szerokość (mm) | 155 |
| Głębokość (mm) | 308 |
Uwagi | |
| Klawiatura w zestawie | Przewodowa |
| Mysz w zestawie | Przewodowa |
Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami | |
| Dane producenta | HP Inc.; 1501 Page Mill Road, Palo Alto, CA 94304, United States; Phone:+ 1 650-857-1501 |
| Osoba odpowiedzialna za produkt | HP REG 23010; 08028 Barcelona, Spain; Email contact: [email protected] |