Sprawdź inne produkty w kategorii Komputery
Komputery Produkt | |
| Producent | Lenovo |
| Rodzina produktu | IdeaCentre |
| Seria produktu | IdeaCentre 500 |
| Kod producenta (MPN) | 90G80056PB |
| Klasa produktu | Komputer stacjonarny |
| Przeznaczenie | Uniwersalne |
Procesor | |
| Producent procesora | Intel® |
| Rodzina procesora | Core™ i5 |
| Liczba rdzeni procesora | cztery |
| Taktowanie rdzeni procesora | 3,9 GHz |
| Taktowanie trybu turbo procesora | Brak |
| Pamięć cache procesora | 3 MB |
Pamięć RAM | |
| Zainstalowana pojemność pamięci RAM | 4 GB |
| Ilość slotów pamięci RAM | 1 |
| Ilość wolnych slotów pamięci RAM | 1 |
| Możliwość rozbudowy pamięci RAM do | 12 GB |
| Częstotliwość pamięci RAM | 2400 MHz |
| Technologia wykonania pamięci RAM | SDRAM DDR4 nonECC |
Dysk | |
| Ilość zainstalowanych dysków | 1 szt |
| Typ dysku | HDD |
| Pojemność dysku podstawowego | 1000 GB |
| Interfejs dysku | SATA III |
| Prędkość obrotowa | 7200 rpm |
| Rozmiar dysku | 3,5 cala (26 mm) |
Karta graficzna | |
| Producent karty zintegrowanej | Intel |
| Model karty zintegrowanej | HD Graphics 630 |
| Model karty dedykowanej | Brak |
Komunikacja | |
| Karta sieciowa przewodowa | 10/100/1000 Mbps |
| Typ bezprzewodowej karty sieciowej | WiFi 5 (802.11 b/g/n/ac) |
| Bluetooth | 4.0 |
Interfejsy WE/WY | |
| RJ-45 [LAN] | 1 szt |
Multimedia | |
| Napęd optyczny | Nagrywarka DVD |
| Karta dźwiękowa | HD Audio |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
System operacyjny | |
| Wersja systemu operacyjnego | Windows 10 Home |
| Architektura systemu | 64 bit |
| Wersja językowa systemu operacyjnego | polska |
Zabezpieczenia | |
| Gniazdo linki zabezpieczającej | Tak |
Zasilanie | |
| Moc zasilacza | 210 W |
| Sprawność zasilacza | 80 PLUS |
Gwarancja | |
| Typ gwarancji | Producenta |
| Rodzaj gwarancji | Carry-In/Door-To-Door (Naprawa w serwisie) |
| Czas trwania gwarancji | 24 miesiące |
Właściwości fizyczne | |
| Typ obudowy | Tower |
| Materiał wykonania obudowy | Metal, Plastik |
| Kolor obudowy | Czarny, Srebrny |
Uwagi | |
| Klawiatura w zestawie | Przewodowa |
| Mysz w zestawie | Przewodowa |
Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami | |
| Dane producenta | Lenovo Group Limited; 23rd Floor, Lincoln House, Taikoo Place, 979 King's Road, Quarry Bay, Hong Kong S.A.R. of China |
| Osoba odpowiedzialna za produkt | Lenovo (Slovakia), Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovakia, [email protected] |