Ładowarka Motorola TurboPower 125W Dual Port PG38C06632
Profit + dla Firm Sprawdź wszystkie korzyści
Centrum pomocy Pobierz
PDF
Promocja
ID Produktu:
176153
176153
Oszczędź 60,00
199,00 zł
netto: 161,79 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 259,00 zł
Produkt dostępny Dowiedz się więcej
Darmowa dostawa Dowiedz się więcej
Raty w Santander od 4,71 zł Pierwsza rata za 5 miesięcy - oblicz
Autoryzowany Partner Motorola Dlaczego warto kupować u Autoryzowanego Partnera
Specyfikacja techniczna
Produkt | |
| Producent | Motorola |
| Kod producenta (MPN) | PG38C06632 |
| EAN / GTIN-13 | 840023280375 |
| Napięcie wejściowe | 100–240 V |
| Maksymalne natężenie prądu | 6,5 A |
| Moc zasilacza | 125 W |
| Czas trwania gwarancji | 24 miesiące |
| Waga produktu | 0,175 kg |
| Wysokość (mm) | 64 |
| Szerokość (mm) | 56 |
| Głębokość (mm) | 29 |
| Dodatkowe informacje | W zestawie przewód USB-C do USB-C (2m) |
Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami | |
| Dane producenta | Motorola Mobility (Lenovo), 25 Templer Avenue, Farnborough GU14 6FE, United Kingdom |
| Osoba odpowiedzialna za produkt | Motorola Mobility (Lenovo), Calle Puerto de Somport, 9, 28050 Madrid, Spain |