Laptop 2w1 ASUS Vivobook 16 Flip OLED TP3607SA-RJ010W Ultra 7 258V 16" 3K Touch 120Hz 32GB 1000SSD W11
174031
Sprawdź inne produkty w kategorii Laptopy
LaptopyPromocje
Omówienie ASUS Vivobook 16 Flip TP3607SA TP3607SA-RJ010W
Odkryj ASUS Vivobook 16 Flip OLED TP3607SA-RJ010W
Gotowy na wszelkie wyzwania
ASUS Vivobook 16 Flip OLED TP3607SA-RJ010W to uniwersalny sprzęt 2w1. Może pełnić funkcję zarówno laptopa, jak i tabletu, dzięki czemu sprawdzi się w wielu różnych zadaniach. Urządzenie oferuje najnowsze rozwiązania technologiczne i łączy je z solidnym wykonaniem. Za jego dużą moc obliczeniową odpowiada procesor Intel® Core™ Ultra, który wspierany jest przez sztuczną inteligencję. Laptop przystosowano do wszelkich wyzwań, również w trybie wielozadaniowym, gdy użytkownik używa wielu aplikacji jednocześnie. Jego dotykowy, 16-calowy ekran OLED o rozdzielczości 2880x1800 pikseli, to gwarant wysokiej jakości prezentowanego obrazu. Laptop zapewni świetny obraz, nawet bez dostępu do zewnętrznego monitora. Do tego bogaty zestaw portów pozwala na podłączenie wielu urządzeń i akcesoriów, co pozytywnie wpływa na funkcjonalność sprzętu.
Odpowiednie chłodzenie
Jakościowy ekran OLED
Wygoda w podróży
Wielofukncyjność i Uniwersalność
ASUS Vivobook 16 Flip OLED z odpowiednim chłodzeniem
ASUS Vivobook 16 Flip OLED TP3607SA-RJ010W wyposażono w technologię chłodzenia ASUS IceCool. Zapewnia ona niską temperaturę również w przypadku dużego obciążenia. To pozwala na skuteczne realizowanie nawet najtrudniejszych zadań bez spadków wydajności. Użytkownik może skupić się na tym co najważniejsze, nie martwiąc się o przegrzanie sprzętu.
ASUS Vivobook 16 Flip z jakościowym ekranem OLED
ASUS Vivobook 16 Flip OLED TP3607SA-RJ010W wyposażono w 16-calowy i dotykowy ekran wykonany w technologii OLED. Tym samym matryca skutecznie oddaje wszystkie barwy, a kolory przy tym są żywe i nasycone jak nigdy dotąd. Do tego dzięki wysokiej rozdzielczości 2880x1800 pikseli, ekran zapewnia wysoką jakość prezentowanego obrazu. Tym samym użytkownik może wygodnie korzystać z urządzenia, nie tylko podczas pracy, ale również w trakcie codziennego użytkowania.
ASUS Vivobook 16 Flip OLED wygodny w podróży
ASUS Vivobook 16 Flip OLED TP3607SA-RJ010W łączy solidną budowę z niewielkimi gabarytami. Dzięki temu laptop ten jest niezwykle łatwy do przenoszenia. O solidności jego konstrukcji świadczy chociażby certyfikat MIL-STD-810H. Urządzenie idealnie sprawdzi się u osób, które często przenoszą laptopa lub pracują hybrydowo. Dzięki możliwości użytkowania sprzętu w formie tabletu, model ten idealnie się sprawdzi chociażby w trakcie długich podróży pociągiem.
Wielofunkcyjny i uniwersalny ASUS Vivobook 16 Flip OLED
ASUS Vivobook 16 Flip OLED TP3607SA-RJ010W posiada niezwykle dużą moc obliczeniową. Jest tak za sprawą procesora Intel® Core™ Ultra, który wykorzystuje rozwiązania z zakresu sztucznej inteligencji. Do tego wspierany jest przez pamięć RAM DDR5 i dysk SSD, które dbają o dostarczanie kluczowych informacji do CPU. Taki zestaw sprawia, że sprzęt ten sprawdzi zarówno do pracy, jak i codziennego użytkowania. Z kolei jego bogaty zestaw portów, umożliwia podłączenie wielu urządzeń i akcesoriów, co znacząco zwiększa funkcjonalność laptopa.
Odkryj Intel® AI Boost
AI wbudowane w procesor
Nowa hybrydowa architektura firmy Intel, zawarta w każdym procesorze Core™ Ultra, integruje CPU, GPU i NPU w jednym pakiecie. Pozwoli to na korzystanie z nowych, ekscytujących możliwości sztucznej inteligencji. Jako przykłady mogą posłużyć tłumaczenie języka w czasie rzeczywistym, czy ulepszone środowiska gier. Umożliwi to ponad 300 funkcji zintegrowanych w produktach niezależnych dostawców oprogramowania (ISV), które są akcelerowane przez AI. Jednocześnie obsługa nawet długotrwałych, intensywnie wykorzystujących sztuczną inteligencję obciążeniach, nie pobiera dużych ilości energii. Przekłada się to na kilka zalet, jak oszczędność energii przy pracy mobilnej, zmniejszona emisja ciepła oraz większa wydajność komputera.
Potencjał do rozwoju każdej dziedziny życia
Z pomocą sztucznej inteligencji użytkownicy mogą stać się bardziej kreatywni, produktywni i bezpieczni. Przeniesienie dotychczasowych trendów, znanych z chmur obliczeniowych, na komputery PC, zwiększy prywatność poprzez zmniejszenie zależności od drogich centrów danych. Firma Intel udostępnia między innymi oprogramowanie oneAPI i OpenVINO, dedykowane stacje robocze i szkolenia, aby deweloperzy mogli lepiej wykorzystać SI. Pozwoli im to stworzyć oprogramowanie jeszcze lepiej wspierające ich użytkowników w codziennych obowiązkach, ale i nie tylko. Trend ten zakorzenia się także w gamingu, co przyniesie nie tylko ulepszenia istniejących już rozwiązań, ale również nowe ekscytujące możliwości.
Laptopy Asus z matrycą OLED
Dlaczego Asus Lumina OLED?
Matryce w standardzie OLED oferują najwierniejsze odwzorowanie kolorów, do 100% DCI-P3, sprawiając, że czerń jest doskonale czarna, a kolory posiadają wyjątkowy kontrast oraz nasycenie. Dodatkowo matryce te są bardziej energooszczędne w porównaniu do technologii IPS, co może wpłynąć korzystnie na czas pracy na baterii urządzenia.
Obawy występujące przy rozważaniu zakupu laptopa z matrycą OLED to najczęściej niesławny problem wypalania ekranu. Jednak technologia ta ewoluowała i stała się o wiele bardziej bezawaryjna niż dotychczas. Laptopy Asus Lumina OLED wyposażono w mechanizm OLED Care opracowany z myślą o zapobieganiu degradacji matrycy. Technologie przygotowane z myślą o ochronie ekranu to:
- Pixel Shift – nieznaczne przesuwanie pikseli, aby zapobiec wyświetlaniu statycznego obrazu.
- Pixel Refresh – odświeżanie pikseli.
- Specjalny wygaszacz ekranu, który znacząco ogranicza skrócenie żywotności matrycy.
- Automatyczne minimalizowanie paska Windows.
- Transparentny pasek Windows.
Odkryj MyASUS
Twój komputer właśnie stał się lepszy.
Skorzystaj z ekskluzywnie zaprojektowanej aplikacji MyAsus dla twojego komputera i uzyskaj dostęp do wszystkiego w jednym miejscu. Od zarządzania i personalizacji systemu, przez aktualizacje oprogramowania oraz optymalizację wydajności, do łatwego i szybkiego kontaktu ze wsparciem firmy Asus. Dodatkowo zyskujesz dostęp do ASUS Promotions, gdzie możesz skorzystać z ogromnej biblioteki promocji na popularne aplikacje i inne oferty. Dzięki aplikacji Link to MyASUS możesz także zsynchronizować swój smartfon z komputerem i uzyskać dostęp do plików, zdjęć i wideo. Pozwoli ona również prowadzić rozmowy telefoniczne z poziomu głośników oraz mikrofonu komputera i uzyskać dostęp do pulpitu zdalnego twojego laptopa.
Specyfikacja techniczna ASUS Vivobook 16 Flip TP3607SA TP3607SA-RJ010W
Produkt | |
| Producent | ASUS |
| Rodzina produktu | VivoBook |
| Seria produktu | VivoBook 16 |
| Model produktu | Vivobook 16 Flip TP3607SA |
| Kod producenta (MPN) | TP3607SA-RJ010W |
| EAN / GTIN-13 | 4711387842881 |
| Klasa produktu | 2w1 Laptop i tablet |
| Przeznaczenie | Uniwersalne |
Procesor | |
| Producent procesora | Intel® |
| Rodzina procesora | Core™ Ultra 7 |
| Model procesora | Core™ Ultra 7 258V |
| Liczba rdzeni procesora | osiem |
| Liczba rdzeni performance | cztery |
| Liczba rdzeni efficient | cztery |
| Maksymalne taktowanie rdzeni performance | 4,8 GHz |
| Maksymalne taktowanie rdzeni efficient | 3,7 GHz |
| Pamięć cache procesora | 12 MB |
| Wbudowane NPU | Intel® AI Boost |
Matryca | |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Przekątna matrycy | 16'' |
| Standard matrycy | 3K |
| Rozdzielczość matrycy | 2880 x 1800 |
| Powłoka matrycy | Błyszcząca |
| Technologia ekranu | OLED |
| Jasność matrycy | 400 nit |
| Kontrast | 1000000:1 |
| Pokrycie palety barw | 100% DCI-P3 |
| Obsługiwany standard HDR | HDR True Black 500 |
| Częstotliwość odświeżania matrycy | 120 Hz |
Pamięć RAM | |
| Zainstalowana pojemność pamięci RAM | 32 GB |
| Ilość slotów pamięci RAM | 0 |
| Możliwość rozbudowy pamięci RAM do | Brak |
| Technologia wykonania pamięci RAM | LPDDR5X |
Dysk | |
| Ilość zainstalowanych dysków | 1 szt |
| Typ dysku | SSD |
| Pojemność dysku podstawowego | 1000 GB |
| Interfejs dysku | M.2 (PCIe/NVMe Gen 4) |
Karta graficzna | |
| Producent karty zintegrowanej | Intel |
| Model karty zintegrowanej | Arc™ Graphics 140V |
| Model karty dedykowanej | Brak |
Komunikacja | |
| Typ bezprzewodowej karty sieciowej | WiFi 7 (802.11 be) |
| Bluetooth | 5.4 |
Interfejsy WE/WY | |
| HDMI | 1 szt - HDMI 2.1 TMDS |
| USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) | 1 szt |
| USB 3.2 Gen 2x2 typ C (20 Gbps) | 1 szt (z Display Port) |
| Thunderbolt | 1 szt - Thunderbolt 4 (z Display Port) |
| Wyjście słuchawkowe | Combo |
| Wejście mikrofonu | Combo |
Multimedia | |
| Karta dźwiękowa | HD Audio |
| Ilość głośników | 2 |
| Kamera | 2,0 Mpix + IR |
| Przesłona kamery | Tak |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Formaty kart obsługiwane przez czytnik | microSD |
Klawiatura / Urządzenia wskazujące | |
| Układ klawiatury | Qwerty (International) |
| Podświetlenie klawiatury | Tak |
| Panel numeryczny klawiatury | Tak |
| Typ urządzenia wskazującego | Touchpad |
System operacyjny | |
| Wersja systemu operacyjnego | Windows 11 Home |
| Architektura systemu | 64 bit |
| Wersja językowa systemu operacyjnego | polska |
Akumulator | |
| Technologia wykonania baterii | Litowo-jonowa |
| Ilość komór baterii | 4 komorowa |
| Pojemność baterii | 75 Wh |
| Moc zasilacza | 65 W |
Zabezpieczenia | |
| Czytnik linii papilarnych | Nie |
| Czytnik Smart Card | Nie |
| Szyfrowanie TPM | Tak |
Gwarancja | |
| Typ gwarancji | Producenta |
| Rodzaj gwarancji | Carry-In/Door-To-Door (Naprawa w serwisie) |
| Czas trwania gwarancji | 24 miesiące |
| Szczegółowe warunki gwarancji | Pobierz |
Właściwości fizyczne | |
| Materiał wykonania obudowy | Aluminium, Tworzywa sztuczne |
| Wzmocniona konstrukcja | Tak |
| Certyfikaty | ENERGY STAR® 8.0, MIL-STD-810H, REACH, RoHS |
| Kolor obudowy | Szary |
| Kolor pokrywy | Szary |
| Kolor klawiatury | Czarny |
| Kolor ramki matrycy | Czarny |
| Waga produktu | 1,76 kg |
| Wysokość (mm) | 17 |
| Szerokość (mm) | 355 |
| Głębokość (mm) | 244 |
Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami | |
| Dane producenta | ASUS Global PTE. LTD.; 10 Changi Business Park Central 2, 486030 Singapore, SG; [email protected] |
| Osoba odpowiedzialna za produkt | ASUS COMPUTER GmbH; HARKORT STR. 21-23, 40880 RATINGEN, GERMANY |