Produkt |
| Producent | Dell |
| Rodzina produktu | Latitude |
| Seria produktu | Latitude 9000 |
| Model produktu | Latitude 9330 2w1 |
| Kod producenta (MPN) | N202L933013EMEA_2in1_VP |
| EAN / GTIN-13 | 5902002173544 |
| Klasa produktu | 2w1 Laptop i tablet |
| Przeznaczenie | Biznes |
Procesor |
| Producent procesora | Intel® |
| Rodzina procesora | Core™ i7 |
| Model procesora | Core™ i7-1260U |
| Liczba rdzeni procesora | dziesięć |
| Liczba rdzeni performance | dwa |
| Liczba rdzeni efficient | osiem |
| Maksymalne taktowanie rdzeni performance | 4,7 GHz |
| Maksymalne taktowanie rdzeni efficient | 3,5 GHz |
| Pamięć cache procesora | 12 MB |
Matryca |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Przekątna matrycy | 13,3'' |
| Standard matrycy | QHD+ |
| Rozdzielczość matrycy | 2560 x 1600 |
| Powłoka matrycy | Błyszcząca |
| Technologia ekranu | IPS |
| Jasność matrycy | 500 nit |
| Kontrast | 1200:1 |
| Pokrycie palety barw | 100% sRGB |
| Częstotliwość odświeżania matrycy | 60 Hz |
Pamięć RAM |
| Zainstalowana pojemność pamięci RAM | 16 GB |
| Możliwość rozbudowy pamięci RAM do | Brak |
| Częstotliwość pamięci RAM | 5200 MHz |
| Technologia wykonania pamięci RAM | LPDDR5 |
Dysk |
| Ilość zainstalowanych dysków | 1 szt |
| Typ dysku | SSD |
| Pojemność dysku podstawowego | 256 GB |
| Interfejs dysku | M.2 (PCIe/NVMe 2230) |
Karta graficzna |
| Producent karty zintegrowanej | Intel |
| Model karty zintegrowanej | Iris Xe Graphics |
Komunikacja |
| Typ bezprzewodowej karty sieciowej | WiFi 6 (802.11 ax) |
| Bluetooth | 5.2 |
| Wbudowany modem | Możliwość wbudowania |
Interfejsy WE/WY |
| USB 3.2 Gen 2 typ C (10 Gbps) | 1 szt |
| Thunderbolt | 2 szt - Thunderbolt 4 (z Display Port) |
| Wyjście słuchawkowe | Combo |
| Wejście mikrofonu | Combo |
Multimedia |
| Karta dźwiękowa | HD Audio |
| Ilość głośników | 4 |
| Moc głośników | 2 W |
| Kamera | 2,0 Mpix + IR |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
Klawiatura / Urządzenia wskazujące |
| Układ klawiatury | Qwerty (International) |
| Podświetlenie klawiatury | Tak |
| Typ urządzenia wskazującego | Touchpad |
System operacyjny |
| Wersja systemu operacyjnego | Windows 11 Pro |
| Architektura systemu | 64 bit |
Akumulator |
| Technologia wykonania baterii | Litowo-jonowa |
| Ilość komór baterii | 3 komorowa |
| Pojemność baterii | 50 Wh |
Zabezpieczenia |
| Gniazdo linki zabezpieczającej | Tak |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Czytnik Smart Card | Nie |
| Szyfrowanie TPM | Tak |
Gwarancja |
| Typ gwarancji | Producenta |
| Rodzaj gwarancji | Pro Support (Naprawa u klienta) |
| Czas trwania gwarancji | 36 miesięcy |
| Szczegółowe warunki gwarancji | Pobierz |
Właściwości fizyczne |
| Materiał wykonania obudowy | Tworzywa sztuczne |
| Kolor obudowy | Szary |
| Kolor pokrywy | Szary |
| Kolor klawiatury | Czarny |
| Kolor ramki matrycy | Czarny |
| Waga produktu | 1,27 kg |
| Wysokość (mm) | 14 |
| Szerokość (mm) | 296 |
| Głębokość (mm) | 208 |
Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami |
| Dane producenta | Dell Inc.; 1 Dell Way, Round Rock, TX 78682, US |
| Osoba odpowiedzialna za produkt | Dell Sp. z o.o.; ul. Inflancka 4a, 00-189 Warszawa, PL |