Sprawdź inne produkty w kategorii Laptopy
LaptopyUaktualnienie do systemu Windows 11 będzie udostępniane na kwalifikujących się urządzeniach. Proces ten rozpoczął się pod koniec 2021 r. i będzie kontynuowany w 2022 r. Harmonogram zależy od urządzenia. Niektóre funkcje wymagają określonego sprzętu, zobacz: https://www.microsoft.com/pl-pl/windows/windows-11-specifications.
Uaktualnienie do systemu Windows 11 może wymagać zmiany ustawień systemu BIOS i aktywacji Secure Boot oraz funkcji TPM. Więcej informacji znajdziesz w instrukcji producenta Twojego urządzenia oraz na stronie: https://support.microsoft.com
Produkt | |
| Producent | Dell |
| Rodzina produktu | Latitude |
| Seria produktu | Latitude 9000 |
| Model produktu | Latitude 9410 |
| Kod producenta (MPN) | N001L9410142IN1EMEA+WWAN |
| Klasa produktu | Laptop, 2w1 Laptop i tablet |
| Przeznaczenie | Biznes |
Procesor | |
| Producent procesora | Intel® |
| Rodzina procesora | Core™ i5 |
| Model procesora | Core™ i5-10210U |
| Liczba rdzeni procesora | cztery |
| Taktowanie rdzeni procesora | 1,6 GHz |
| Taktowanie trybu turbo procesora | 4,2 GHz |
| Pamięć cache procesora | 6 MB |
Matryca | |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Przekątna matrycy | 14'' |
| Standard matrycy | Full HD |
| Rozdzielczość matrycy | 1920 x 1080 |
| Powłoka matrycy | Błyszcząca |
| Technologia ekranu | IPS |
| Jasność matrycy | 300 nit |
Pamięć RAM | |
| Zainstalowana pojemność pamięci RAM | 8 GB |
| Ilość slotów pamięci RAM | 0 |
| Ilość wolnych slotów pamięci RAM | 0 |
| Możliwość rozbudowy pamięci RAM do | Brak |
| Częstotliwość pamięci RAM | 2133 MHz |
| Technologia wykonania pamięci RAM | LPDDR3 |
Dysk | |
| Ilość zainstalowanych dysków | 1 szt |
| Typ dysku | SSD |
| Pojemność dysku podstawowego | 256 GB |
| Interfejs dysku | M.2 (PCIe/NVMe) |
Karta graficzna | |
| Producent karty zintegrowanej | Intel |
| Model karty zintegrowanej | UHD Graphics |
| Model karty dedykowanej | Brak |
Komunikacja | |
| Typ bezprzewodowej karty sieciowej | WiFi 6 (802.11 ax) |
| Bluetooth | 5.0 |
| Wbudowany modem | 4G/LTE |
Interfejsy WE/WY | |
| HDMI | 1 szt |
| USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) | 2 szt |
| Thunderbolt | 2 szt - Thunderbolt 3 |
| Wyjście słuchawkowe | Combo |
| Wejście mikrofonu | Combo |
Multimedia | |
| Karta dźwiękowa | HD Audio |
| Ilość głośników | 2 |
| Kamera | 0,9 Mpix |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
Klawiatura / Urządzenia wskazujące | |
| Układ klawiatury | Qwerty (International) |
| Podświetlenie klawiatury | Tak - podświetlenie białe |
| Typ urządzenia wskazującego | Touchpad |
System operacyjny | |
| Wersja systemu operacyjnego | Windows 10 Pro |
| Architektura systemu | 64 bit |
Akumulator | |
| Ilość komór baterii | 4 komorowa |
| Pojemność baterii | 52 Wh |
Zabezpieczenia | |
| Gniazdo linki zabezpieczającej | Tak, Noble |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Czytnik Smart Card | Tak |
| Szyfrowanie TPM | Tak |
Gwarancja | |
| Typ gwarancji | Producenta |
| Rodzaj gwarancji | Basic On-Site (Naprawa u klienta) |
| Czas trwania gwarancji | 36 miesięcy |
| Szczegółowe warunki gwarancji | Pobierz |
Właściwości fizyczne | |
| Materiał wykonania obudowy | Aluminium |
| Kolor obudowy | Srebrny |
| Kolor pokrywy | Srebrny |
| Kolor klawiatury | Czarny |
| Kolor ramki matrycy | Czarny |
| Waga produktu | 1,36 kg |
| Wysokość (mm) | 15 |
| Szerokość (mm) | 320 |
| Głębokość (mm) | 200 |
Uwagi | |
| Dodatkowe informacje | *Aktualizacja do systemu Windows 11 będzie dostępna na kwalifikujących się urządzeniach na przełomie 2021 i 2022 roku. Termin różni się w zależności od urządzenia. Niektóre funkcje wymagają określonego sprzętu (zobacz aka.ms/windows11-spec). |
Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami | |
| Dane producenta | Dell Inc.; 1 Dell Way, Round Rock, TX 78682, US |
| Osoba odpowiedzialna za produkt | Dell Sp. z o.o.; ul. Inflancka 4a, 00-189 Warszawa, PL |