Sprawdź inne produkty w kategorii Laptopy
Laptopy
Latitude 9520 są komputerami, w których jakość widoczna jest na każdym kroku. Za dostarczenie wysokiej wydajności odpowiadają tutaj nowoczesne procesory, szybkie i pojemne pamięci, a także najnowsze standardy łączności przewodowej oraz bezprzewodowej. Zamontowane w nich matryce oraz systemy nagłośnienia potrafią w pełni oddać każdy szczegół odtwarzanego materiału multimedialnego. Wykorzystane materiały wykonania i design nadany obudowie gwarantują wywieranie pozytywnego wrażenia na każdej osobie w otoczeniu urządzenia. Latitude 9520 występują również jako urządzenia 2w1, udostępniające nowe formy interakcji oraz możliwości wykorzystania.
Uaktualnienie do systemu Windows 11 będzie udostępniane na kwalifikujących się urządzeniach. Proces ten rozpoczął się pod koniec 2021 r. i będzie kontynuowany w 2022 r. Harmonogram zależy od urządzenia. Niektóre funkcje wymagają określonego sprzętu, zobacz: https://www.microsoft.com/pl-pl/windows/windows-11-specifications.
Uaktualnienie do systemu Windows 11 może wymagać zmiany ustawień systemu BIOS i aktywacji Secure Boot oraz funkcji TPM. Więcej informacji znajdziesz w instrukcji producenta Twojego urządzenia oraz na stronie: https://support.microsoft.com
Produkt | |
| Producent | Dell |
| Rodzina produktu | Latitude |
| Seria produktu | Latitude 9000 |
| Model produktu | Latitude 9520 2w1 |
| Kod producenta (MPN) | N014L952015EMEA_2IN1 |
| Klasa produktu | 2w1 Laptop i tablet |
| Przeznaczenie | Biznes |
Procesor | |
| Producent procesora | Intel® |
| Rodzina procesora | Core™ i7 |
| Model procesora | Core™ i7-1185G7 |
| Liczba rdzeni procesora | cztery |
| Taktowanie rdzeni procesora | 3,0 GHz |
| Taktowanie trybu turbo procesora | 4,8 GHz |
| Pamięć cache procesora | 12 MB |
Matryca | |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Przekątna matrycy | 15,6'' |
| Standard matrycy | Full HD |
| Rozdzielczość matrycy | 1920 x 1080 |
| Powłoka matrycy | Przeciwodblaskowa |
| Technologia ekranu | IPS |
| Jasność matrycy | 400 nit |
| Kontrast | 1200:1 |
| Częstotliwość odświeżania matrycy | 60 Hz |
Pamięć RAM | |
| Zainstalowana pojemność pamięci RAM | 16 GB |
| Ilość slotów pamięci RAM | 0 |
| Ilość wolnych slotów pamięci RAM | 0 |
| Możliwość rozbudowy pamięci RAM do | Brak |
| Częstotliwość pamięci RAM | 4267 MHz |
| Technologia wykonania pamięci RAM | LPDDR4X |
Dysk | |
| Ilość zainstalowanych dysków | 1 szt |
| Typ dysku | SSD |
| Pojemność dysku podstawowego | 256 GB |
| Interfejs dysku | M.2 (PCIe/NVMe 2230) |
Karta graficzna | |
| Producent karty zintegrowanej | Intel |
| Model karty zintegrowanej | Iris Xe Graphics |
| Model karty dedykowanej | Brak |
Komunikacja | |
| Typ bezprzewodowej karty sieciowej | WiFi 6 (802.11 ax) |
| Bluetooth | 5.1 |
Interfejsy WE/WY | |
| HDMI | 1 szt |
| USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) | 1 szt |
| Thunderbolt | 2 szt - Thunderbolt 4 (z Display Port) |
| Wyjście słuchawkowe | Combo |
| Wejście mikrofonu | Combo |
Multimedia | |
| Karta dźwiękowa | HD Audio |
| Ilość głośników | 2 |
| Moc głośników | 2 W |
| Kamera | 0,9 Mpix |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
Klawiatura / Urządzenia wskazujące | |
| Układ klawiatury | Qwerty (International) |
| Podświetlenie klawiatury | Tak - podświetlenie białe |
| Typ urządzenia wskazującego | Touchpad |
System operacyjny | |
| Wersja systemu operacyjnego | Windows 10 Pro |
| Architektura systemu | 64 bit |
Akumulator | |
| Ilość komór baterii | 4 komorowa |
| Pojemność baterii | 49 Wh |
Zabezpieczenia | |
| Gniazdo linki zabezpieczającej | Tak, Noble |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Czytnik Smart Card | Tak |
| Szyfrowanie TPM | Tak |
Gwarancja | |
| Typ gwarancji | Producenta |
| Rodzaj gwarancji | Basic On-Site (Naprawa u klienta) |
| Czas trwania gwarancji | 36 miesięcy |
| Szczegółowe warunki gwarancji | Pobierz |
Właściwości fizyczne | |
| Materiał wykonania obudowy | Aluminium, Tworzywa sztuczne |
| Kolor obudowy | Srebrny |
| Kolor pokrywy | Srebrny |
| Kolor klawiatury | Czarny |
| Kolor ramki matrycy | Czarny |
| Waga produktu | 1,50 kg |
| Wysokość (mm) | 15 |
| Szerokość (mm) | 340 |
| Głębokość (mm) | 216 |
Uwagi | |
| Dodatkowe informacje | 100% pokrycia przestrzeni barwnej sRGB. *Aktualizacja do systemu Windows 11 będzie dostępna na kwalifikujących się urządzeniach na przełomie 2021 i 2022 roku. Termin różni się w zależności od urządzenia. Niektóre funkcje wymagają określonego sprzętu (zobacz aka.ms/windows11-spec). |
Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami | |
| Dane producenta | Dell Inc.; 1 Dell Way, Round Rock, TX 78682, US |
| Osoba odpowiedzialna za produkt | Dell Sp. z o.o.; ul. Inflancka 4a, 00-189 Warszawa, PL |