Sprawdź inne produkty w kategorii Laptopy
Laptopy Produkt | |
| Producent | ASUS |
| Rodzina produktu | Chromebook |
| Seria produktu | Chromebook CB1 |
| Model produktu | Chromebook CB1 CB1101CMA |
| Kod producenta (MPN) | CB1101CMA-GJ0021 |
| EAN / GTIN-13 | 4711081505228 |
| Klasa produktu | Laptop |
| Przeznaczenie | Biznes |
Procesor | |
| Producent procesora | Intel® |
| Rodzina procesora | Celeron |
| Model procesora | Celeron N4120 |
| Liczba rdzeni procesora | cztery |
| Taktowanie rdzeni procesora | 1,1 GHz |
| Taktowanie trybu turbo procesora | 2,6 GHz |
| Pamięć cache procesora | 4 MB |
Matryca | |
| Przekątna matrycy | 11,6'' |
| Standard matrycy | HD |
| Rozdzielczość matrycy | 1366 x 768 |
| Powłoka matrycy | Matowa |
| Jasność matrycy | 220 nit |
Pamięć RAM | |
| Zainstalowana pojemność pamięci RAM | 4 GB |
| Ilość slotów pamięci RAM | 0 |
| Możliwość rozbudowy pamięci RAM do | Brak |
| Technologia wykonania pamięci RAM | LPDDR4 |
Dysk | |
| Ilość zainstalowanych dysków | 1 szt |
| Typ dysku | eMMC |
| Pojemność dysku podstawowego | 64 GB |
Karta graficzna | |
| Producent karty zintegrowanej | Intel |
| Model karty zintegrowanej | UHD Graphics 600 |
| Model karty dedykowanej | Brak |
Komunikacja | |
| Typ bezprzewodowej karty sieciowej | WiFi 5 (802.11 b/g/n/ac) |
| Bluetooth | 5.1 |
Interfejsy WE/WY | |
| USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) | 2 szt |
| USB 3.2 Gen 1 typ C (5 Gbps) | 2 szt (z Display Port) |
| Wyjście słuchawkowe | Combo |
| Wejście mikrofonu | Combo |
Multimedia | |
| Karta dźwiękowa | HD Audio |
| Ilość głośników | 1 |
| Kamera | 0,9 Mpix |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Formaty kart obsługiwane przez czytnik | microSD |
Klawiatura / Urządzenia wskazujące | |
| Układ klawiatury | Qwerty (International) |
| Podświetlenie klawiatury | Nie |
| Typ urządzenia wskazującego | Touchpad |
System operacyjny | |
| Wersja systemu operacyjnego | Chrome OS |
Akumulator | |
| Technologia wykonania baterii | Litowo-jonowa |
| Ilość komór baterii | 3 komorowa |
| Pojemność baterii | 42 Wh |
Zabezpieczenia | |
| Gniazdo linki zabezpieczającej | Tak |
| Czytnik linii papilarnych | Nie |
| Czytnik Smart Card | Nie |
Gwarancja | |
| Typ gwarancji | Producenta |
| Rodzaj gwarancji | On-Site (Naprawa u klienta) |
| Czas trwania gwarancji | 36 miesięcy |
| Szczegółowe warunki gwarancji | Pobierz |
Właściwości fizyczne | |
| Materiał wykonania obudowy | Tworzywa sztuczne |
| Wzmocniona konstrukcja | Tak |
| Certyfikaty | ENERGY STAR® 8.0, MIL-STD-810H |
| Kolor obudowy | Srebrny |
| Kolor pokrywy | Srebrny |
| Kolor klawiatury | Czarny |
| Kolor ramki matrycy | Czarny |
| Waga produktu | 1,24 kg |
| Wysokość (mm) | 20 |
| Szerokość (mm) | 292 |
| Głębokość (mm) | 201 |
Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami | |
| Dane producenta | ASUS Global PTE. LTD.; 10 Changi Business Park Central 2, 486030 Singapore, SG; [email protected] |
| Osoba odpowiedzialna za produkt | ASUS COMPUTER GmbH; HARKORT STR. 21-23, 40880 RATINGEN, GERMANY |